Vítej v mé ultimátní příručce k textovým zprávám.

První věc, která mi před psaním napadla, bylo to, zda se už někdo tomuto tématu tak podrobně věnoval. Udělal jsem si průzkum a zjistil jsem, že ne. Našel jsem sice různé články, ale žádný nepokrýval všechny aspekty. Proto jsem se rozhodl, že to udělám sám.

Cílem tohoto článku je tedy naučit tě všechno o textových zprávách.

Ale předtím než se k tomu dostanu …

Pravděpodobně zde hledáš návod na to, jak svou ex získáš zpět. Krok za krokem.

Problém však je, že znovu získat bývalou partnerku není tak jednoduché. No dá se to.

Je to zdlouhavý proces, který vyžaduje strategické myšlení, správný plán a přiznávám se, že i trochu štěstí. Je toho tolik, že popsat to v jednom článku je doslova nemožné.

Můj definitivní návod, jak získat zpět bývalou přítelkyni, obsahující úplně všechno, co k tomu potřebuješ najdeš na odkazu níže.

Kdy je nejlepší čas ozvat se své bývalé přítelkyni?

Mnoho mužů dělá tuto chybu. Možná si už slyšel, že když jsou emoce ve výšinách, logika je úplně dole. Dovol mi tedy otázku.

Myslíš si, že tvá bývalá během procesu rozchodu přemýšlela logicky?

Samozřejmě že ne.

Takže jak to většinou dopadne, když muž zasype ženu těsně po rozchodu zprávami? Ne dobře. Z mé zkušenosti jsou nejčastěji tyto tři scénáře.

 • Muž začne spamovat ženě schránku a ona si začne myslet, že chodila s psychopatem
 • Muž začne ženě posílat zprávy plné hněvu a urážek, čímž si výrazně sníží šance, že ji získá zpět
 • Muž začne ženě posílat přehnaně emotivní zprávy a začne doslova “žebrat” o druhou šanci, čímž ji rovněž odradí

Spamování bývalé

Znáš ten pocit, když ti neustále vypisuje někdo, o koho prostě nemáš zájem?

Tak přesně tak se nyní cítí tvá ex.

Ženy milují, když je o ně zájem. No má to určité hranice. A 20 zpráv po sobě, to už jaksi nefunguje.

Přehnaná snaha je zabiják přitažlivosti, vyhni se tomu.

Rozzlobené zprávy

Na této stránce si předpokládám proto, že ji chceš získat zpět.

Tak mi tedy vysvětli, proč někdo, kdo chce získat svou bývalou, posílá do její schránky zprávy plné urážek.

Než se urazíš, dovol mi dovysvetliť ti to. Nesoudím tě. Vím jaké to je. Sám jsem v hněvu řekl tisíc věcí, které jsem tak ani nemyslel. No lidé fungují nějakým způsobem. Přitahují jejich věci, při kterých se cítí dobře.

Tak jako tvá ex. Pokud si s tebou asociuje nepříjemné pocity, máš mnohem menší šance získat ji zpět.

Žebrání o druhou šanci

Jaká žena podle tebe vidí muže, který u ní žebrá o šanci, jak přitažlivého?

Možná pár výjimek je, no drtivá většina žen chce, aby byli muži … no muži. A muži nežebrají. Mají nějakou důstojnost a sebeúctu.

Koneckonců, tento článek je právě o tom, jak přes zprávy maximalizovat tvoje šance. Tak se těmto třem typům řízení vyhni a přečti si, co opravdu platí.

Naučím tě dokonce to, jak ovlivnit tvou ex tak, že si bude myslet, že její návrat k tobě je vlastně její nápad a ty si ji nijak neovlivnil.

Pojďme tedy dál.

(Už opravdu) Kdy je nejlepší čas ozvat se své bývalé přítelkyni?

Intenzivní konverzace s tvou ex po rozchodu není dobrý nápad. TEČKA. Vlastně si myslím, že je to jedno z nejhloupějších rozhodnutí, jaké můžeš udělat. Ale ano, teď se mnou možná souhlasíš, ale v dané situaci tě velmi snadno mohou ovládnout emoce a můžeš se přestat ovládat. A to nechceme.

Jednoduše přijmi fakt, že je lepší dočasně ženu ignorovat, protože to zvyšuje tvoje šance.

Toto pravidlo rozebírám často a je v podstatě základním kamenem celé filozofie.

Jmenuje se pravidlo nulového kontaktu a je to období trvající 21, 30 nebo 45 dní, kdy tvá ex pro tebe prakticky neexistuje – nemůžeš jí psát (ani odepisovat), volat (ani zvedat) ani mluvit s ní.

Ignorovat ji, když se ji snažím získat? Co je to za blbost?

Jednoduše.

Představ si, že se rozhodneš svou ex ignorovat 21 dní.

Po šesti dnech ti napíše něco jednoduché, něco jako “ahoj”. Příštích pár hodin bude neustále sledovat svůj telefon, ale odpověď prostě nepřijde. Naštve se a rozhodne se vrátit ti to. Naštěstí jsou ženy emotivní stvoření a asi za týden se ozve znovu. Už to nebude něco jednoduché, naopak něco emotivnější. Bude tě to lákat odepsat, ale musíme se držet plánu.

Neodpíšeš ani na to a začne být zklamaná. Slíbí si, že ti už v životě nenapíše, co ti možná dá i najevo. Ale neboj se, jak jsem řekl, ženy jsou emotivní.

Navzdory její slovům hrozně touží, aby ses jí ozval. Začíná cítit bolest, kterou může napravit jediná věc na světě – TY.

A v tomto bodě se ozveš.

Co je cílem textových zpráv?

Jednu věc ti potřebuji objasnit. I když je tento článek o zprávách, jeho cílem je částečně tě naučit, jak získat svou ex zpět. Proč částečně? No protože ji jen přes zprávy nezískáš. Tedy s největší pravděpodobností ne.

Bude to chtít i nějaký ten telefonát, i nějaké to osobní setkání. To jen abychom si ujasnili, co máš od tohoto článku očekávat.

Víš, po aplikování pravidla nulového kontaktu pokračuje plán třemi fázemi. První jsou zprávy, druhá telefonáty, třetí osobní střetnutí. A v tomto článku se budeme věnovat pouze té první.

Cíle jsou dva. Vybudovat přitažlivost pomocí zpráv a dosáhnout přechod od zpráv k telefonátem, aby ses později snad dostal i do poslední fáze (osobní setkání).

Základy textové komunikace

Než se dostanu ke konkrétním taktikám, naučím tě pár základů. První věc, které se budeme věnovat? Počet slov ve zprávách!

Počet slov

Mám pro tebe otázku. Myslíš si, že na délce tvých zpráv záleží? Odpověď není jednodznačná. No na délce zpráv prostě něco je. Řekněme že její napíšeš zprávu s délkou 25 slov a ona ti odepíše jednoslovné. To o něčem svědčí. Počet slov je jednoduše indikátor zájmu. Ano, možná byla zaneprázdněna nebo neměla čas, ale pokud je tento trend ve vaší konverzací dlouhodobý, měl by sis dát pozor.

Jedna jednoslovný odpověď tedy tragédií není, no obecně znamená, že čím déle zprávy, tím větší zájem. Měl by ses o to snažit.

Rychlost odpisování

Je zajímavé, že o tomto příliš mnoho lidí nemluví. Všichni řeší to, co přesně napsat, ale já se na věci snažím dívat jako na celek. Proto ti teď vysvětlím, proč na rychlosti odpisování záleží.

Opět, to jak rychle odepisuje je v mnoha případech v korelací s tím, jak velký je její zájem o tebe. Pokud odepíše jednou za pár hodin, asi nejsi zcela na dobré cestě. No pokud odepisuje okamžitě, něco děláš dobře.

Není to žádná raketová věda, toto je podle mě jasné každému, kdo vlastní mobil.

Otázka je spíše, jak se to dá chápat a využít v kontextu naší snahy získat bývalou zpět.

Víš, je dost možné, že kdysi jsi byl její priorita. Číslo jedna před všemi jejími kamarádkami. Myslíš si však, že se to po rozchodu nezměnilo?

Nuž, závisí také na vážnosti rozchodu. Pokud byl vážnější, možná o tobě nebude chtít ani slyšet. V mnoha případech však s odpovědí nebude váhat.

Jak využít tyto znalosti ve svůj prospěch?

Co myslíš, že je pro tebe lepší?

Odepisovat jí okamžitě?

nebo

Pomalu budovat napětí, aby sis byl jistý, že odepíše okamžitě?

Já mám jasno.

Existuje jeden způsob, jak dosáhnout okamžité odpovědi. A paradoxně to souvisí s tím, jak rychle odepisuje ty. Nejlepší způsob, jak dosáhnout rychlou odpověď, je totiž odepisovat pomalu.

Na papíře to zní dobře, co řekneš?

V realitě to je ale komplikovanější, protože bojuješ hned na dvou frontách. První boj je, že aby to fungovalo, musí být vtažena do konverzace. Druhý boj je čistě o tobě. Chce to disciplínu, zvládnout to a neodepisuje, když ji tak velmi chceš zpátky.

Jak tedy tato strategie funguje?

Prvním cílem je tedy vtáhnout ji do konverzace. Když se ti to podaří, budeš muset trpělivě čekat na jednu konkrétní zprávu. Musí ji napsat ona a musí se v ní emocionální otevřít / musí to být něco, kde bude velmi toužit po tvé odpovědi.

Sleduj i délku zpráv. Čím je zpráva delší, tím je větší šance, že bude vhodná.

Řekněme že si takovou zprávu dostal. Vtáhl si ji do rozhovoru a ona ti napsala dlouhou zprávu, kde se emocionální otevřela. Až ji máš, ignoruj ​​ji. 30-60 minut.

Proč?

Protože takto se buduje napětí. Neustále bude kontrolovat telefon a čekat na tvou odpověď. Když konečně přijde, bude nadšená.

A tehdy si uvědomí, jak moc tě chce slyšet. Odteď můžeš odepisovat rychleji. A přesně takto se využívá teorie rychlosti odpisování v náš prospěch.

Kdy ukončit konverzaci

Stalo se ti, že si někomu něco napsal a velmi si toužil po odpovědi?

Po pěti minutách si šel zešílet. A po 30 minutách si upadal do deprese.

Snažím se říct to, že pokud si v této situaci, chceš prostě víc. A tento koncept se pokusíme využít.

Pokusíme se ukončit konverzaci v tom momentě, který nám zaručí, že bude chtít víc.

Proč chceme, aby chtěla víc?

Tento koncept nemám z vlastní hlavy. Je to něco, co mě v mládí naučili všechny dívky, která mě odmítli. Každá jedna z nich toto při mně dosáhla.

Pokud ukončíš konverzaci s tvou ex ve správném okamžiku, víš co se stane?

 • Bude netrpělivě čekat na další zprávu
 • Když jí později napíšeš, odepíše velmi rychle
 • Získáš moc. Co tím myslím? Pokud si jediná věc, která může uspokojit její emocionální hlad, máš vše ve svých rukou

Jak dosáhnout, aby chtěla víc?

V první řadě si musíme být jisti, že do konverzace investuje svou energii. Jak to zjistit? Jednoduše. Přečti si ještě jednou o rychlosti odpisování a délce zpráv.

Jde prostě o to, aby byla do konverzace emocionální vtažena. Je tu však jeden háček. Rychlost odpisování a délka zpráv sice mohou hodně napovědět, nemusí to však v zásadě znamenat, že to tak je. Jak si být tedy jistý?

Pravdou je, že nevím.

Nejlepší rada, kterou ti mohu dát, je pokusit se to vycítit. Všímat si, zda odepisuje emotivní, či do konverzace vkládá své pocity. A v nejlepším bodě konverzace, to znamená:

 • Když dostaneš zprávu, která má mnoho slov (25-60)
 • Odepíše ti rychle (do 5 minut)
 • A obsahuje její pocity (to, co musíš vycítit)

..ukončíš celý rozhovor. Pokud uděláš všechno tak, jak jsem napsal, bude chtít víc.

Ještě však potřebuji vypíchnout jednu věc. Pocity jsou pozitivní nebo negativní. NIKDY neukončuj konverzaci, pokud je reakce negativní, ačkoli to nemusí souviset s tebou. Chceš, aby si tě asociovala s příjemnými pocity.

Možná to celé vypadá jednoduše, ale je to těžší než se zdá.

Čtyři typy odpovědí, které můžeš dostat

Existují obecně čtyři typy odpovědí, které ti může ex poslat. Pojďme se na ně podívat, is řešením, jak na ně reagovat.

Pozitivní odpověď

Samozřejmě že nejlepší odpověď, jakou můžeš dostat, je pozitivní. Vypadá to nějak takto:

 

 

Zde není moc o čem. Napíšeš jí a ona odepíše jednoduše pozitivně. Je to milé, povzbuzující a vzbuzuje to úsměv na rtech. Pokud dostaneš takovou zprávu od své ex, je to jako požehnání.

Protože každá jedna pozitivně laděná zpráva tě o centimetr posouvá blíže k tvému cíli – získat ji zpět.

Pokud takovou odpověď dostaneš, nekomplikuj to. V zásadě máš vždy dvě možnosti – rozvíjet konverzaci nebo ji ukončit. Osobně jsem fanoušek rozvíjení. Jediný moment, kdy by si měl konverzaci přes pozitivní reakci ukončit, je po první zprávě po aplikování nulového kontaktu.

Neutrální odpověď

Tady to zase není komplikované na vysvětlení. Pošleš zprávu a přijde suchá, neutrální odpověď.

Těžko se to vysvětluje, tak zde je příklad:

 

 

Největší výzvou při takové zprávě je zjistit, zda je zpráva skutečně neutrální, nebo je neutrální jen naschvál.

Pochopitelně, pokud si píšete již nějakou dobu bez vážnějších výkyvů a najednou ti odepíše jednoslovné, nic to neznamená. Pokud je to ale reakce na tvou první zprávu, něco je špatně. Doporučuji ti dát si odstup a s odpovědí nespěchat. Klidně si na ni nech 2-24 hodin.

Negativní odpověď

Takovou odpověď dostat nechceš. Co k tomu opět dodat?

Pokud si takovou odpověď dostal, něco si udělal špatně. Nebo je tvá bývalá šílenec.

Jako negativní odpověď vypadá?

 

 

Ups ..

Pokud dostaneš takovou odpověď, máš co dělat. Negativní odpovědi obvykle souvisí s tím, jaký vážný rozchod byl. Čím horší rozchod, tím horší odpověď.

Slyšel si však výraz: Čas zahojí všechny rány?

Pokusíme se to využít. Mnozí muži dělají chybu, že po negativní odpovědi ztratí hlavu a začnou se chovat nepřístojně.

Nesoudím tě, chápu to. No třeba se nad ty pocity povznést a udělat to, co je třeba. Pokud tedy dostaneš negativní odpověď, omluv se, že si rušil a dále její nepiš.

Neboj se, znovu jí napíšeš po určitém čase, kdy emoce ochladnou.

Je však ještě jeden horší typ odpovědi jako negativní.

Žádná odpověď

I žádná odpověď je odpověď. A podle mého názoru je to ta nejhorší.

Samozřejmě, pokud si píšete celé hodiny a najednou neodepisuje, v zásadě to nic nemusí znamenat. Pokud však neodepisuje na první zprávu po 21 – 30 dnech, o něčem to říká.

 

 

Co dělat v takovém případě?

Hlavně žádnou paniku. Mnozí muži si myslí, že je to konec světa. Ale není. Vždyť se viz z okna, nic vážného se neděje. Ano, ignorace je nanic, ale zároveň ti vysílá dva signály.

 • Tvá bývalá potřebuje více času, dej jí ho.
 • Potřebuješ jí napsat lepší správu.

Shodou okolností je o bodu 2 další sekce článku.

První zpráva po nulovém kontaktu

Pokud si udělal všechno tak, jak jsem ti doporučoval (aplikoval si pravidlo nulového kontaktu), tvá první komunikace s tvou ex bude přes textové zprávy.

Proč myslíš, že právě přes zprávy a ne např. přes telefonát?

Protože při správě máš větší šanci na odpověď. Navíc telefonát po 3-4 týdnech ignorace může nepříjemně zaskočit.

Jsem sice fanoušek překvapení, ale ne v tomto případě.

Opravdu a určitě nezapomínej, že cílem zpráv je dosáhnout přechod na telefonáty a později na rande. Aby se nám to podařilo, potřebujeme vybudovat nanovo důvěru. A to vše ve velmi pozvolném tempu.

Jak by tedy měla vypadat zpráva po období nulového kontaktu?

Měla by být tak dobrá, že je na ni nemožné neodepsat.

Pokud jde o první zprávu, jediným cílem je, aby přišla pozitivní odpověď. Musí být tak skvělá, že tvá ex prostě bude muset odepsat. A zároveň to nemůžeme uspěchat ničím přehnaně emotivním. Nezapomínej, že na to potřebujeme jít pomalu.

Proto se potřebuješ vyhnout těmto tématům:

 • váš předchozí vztah
 • cokoliv nepříjemné
 • cokoliv kontroverzní
 • pokud má přítele, tak on

Tak o čem mluvit? Z mé zkušenosti je nejlépe přijít s něčím, co ti ji připomíná. Řekněme že máte společný oblíbený seriál.

 

 

Milá, nevinná zpráva. A dost dobrá na to, aby odepsala. (Nic nezaručuje, každá žena je jiná, jde jen o maximalizaci našich šancí)

Tak či tak, pokud neodepisuje, neboj se. První věc, kterou musíš určitě v takovém případě udělat, je počkat minimálně týden. A po sedmi dnech přijdeš s ještě silnějším kalibrem, na který odepíše 95% žen.

 

 

Nevím jestli existuje někdo, komu bych na toto neodepisuje. Je v naší lidské povaze očekávat vždy nejhorší.

Pokud tedy napíšeš takovou zprávu, možná jí jako první napadne něco typu: Podváděl mě?

Ano, je to trochu krutá hra, ale hrajeme o hodně. Možná jí to způsobí nepříjemné pocity, ale minimálně si uvědomí, že jí na tobě vlastně záleží. A o to nám jde.

Až odepíše, ignoruj ji tak 30 minut. Mělo by to být dost času na to, aby se začala užírat. A co potom?

Co jí napsat?

Nemělo by to být ani kontroverzní, ani příliš emotivní. No mělo by to být opět dost zajímavé na to, aby odepsala.

Něco jako:

 

 

A tak ji po počátečním šoku uklidníš. Uleví se jí. Bude se cítit příjemně. Máme co jsme chtěli.

Kdy ukončit konverzaci?

Řekněme tedy, že si dostal svou odpověď.

Stále zde však leží jedna otázka: Kdy tuto konverzaci ukončit?

Odpověď: Co nejdříve.

Malá konverzace nikoho nezabije. No tím myslím tak 2-3 zprávy. Potom však je čas rozhovor ukončit.

Opravdu čím dříve, tím lépe. Nezapomínej, že celý tento proces je otázka týdnů až měsíců, nikoli hodin. Nikam nespěcháme. Věř mi, pokud budeš trpělivý, tvé šance budou násobně větší.

Vybudování důvěry

Po prvním kontaktu by si měl pár dní počkat a následně přesunout svou snahu na budování důvěry.

Vzpomeň si, jak jste se poznali. Když jste ještě nerandili, jen jste si povídali. Předpokládám, že budování důvěry bylo jednoduché. Nevěděli jste o své minulosti nic, takže to šlo jako po másle.

Nyní jste však po rozchodu, což celou věc značně komplikuje. A myslím to vážně, tento faktor rozhodne nepodceňuj.

Jak se však přes tuto překážku přenést?

Pomalu ..

Většina mužů to podělal, protože se příliš spěchají.

Nestane se to za noc, ale pokud na to půjdeš postupně, můžeš dosáhnout zázraky.

Shrňme si, co potřebuješ proto, aby sis u své ex vybudoval důvěru.

 • První zpráva a brzké ukončení konverzace.
 • Tvá další zpráva by měla přijít o 1-3 dny později. Konverzace by měla jít jemně do hloubky a měla by být delší.
 • Po této konverzací počkej další den. Nechceme, aby si působil příliš dostupne. No opět půjdeš do hloubky a měla by být ještě delší.
 • Opět počkáš den. Tentokrát se však v konverzací nebudeš omezovat a budeš si s ní psát tak dlouho, jak jen budeš chtít. S tím, že konverzaci v každém případě ukončíš první.
 • Následující den to jen zopakuješ.

Všimni si, že postupně zmenšují rozestupy mezi konverzacemi. To je perfektní strategie pro budování důvěry.

Pomalost v tomto případě vyhrává.

Co by si jí ale měl psát, aby sis získal její důvěru?

Co jí napsat pro vybudování důvěry?

Nejlepší rada, jakou ti můžu dát, je “buď zajímavý”.

Chci, aby si každou jednu zprávu bral vážně. Aby si každou zprávu promyslel a aby byla jednoduše vždy zajímavá.

A pokud nedostávají odpovědi, které by si chtěl, pravděpodobně se ti to nedaří.

Pro představu ti dám několik příkladů.

 

 

Toto je příklad zprávy, která je vysloveně komická. Jde jen o to, aby byl příběh zajímavý. Navíc víš takovým příběhem rozvířit zajímavou debatu.

Čím bláznivější je, tím lépe. V každém případě by sis ho ale neměl vymýšlet.

 

 

Víš po čem touží ženy?

Chtějí být chtěné. Chtějí mít pocit, že je o ně postaráno a že jsou v bezpečí. Pokud toto mají, dokážou být vůči muži neskutečně pečlivé. Proto stačí na ni dávat pozor. Neznamená to jen, že kráčíš na chodníku blíže k silnici ty, mohou to být i zdánlivé malichernosti.

V tomto případě využijeme fakt, že tvá bývalá miluje Game of Thrones a připomeneme jí, že večer vysílají novou část. Věř mi, neskutečně ocení, že dáváš pozor na to, aby to nezmeškala. Získáš tím velmi mnoho bodů navíc a ukážeš jí, že i o ní něco víš.

Otevření témata vašeho předešlého vztahu

Otevření tohoto tématu může být trochu komplikované, protože ne všechny vzpomínky jsou příjemné. Navíc to může rozproudit zbytečné emoce, které tě pak sežerou zaživa.

Takže budeš muset být velmi opatrný.

Možná si říkáš, že by si se tomuto tématu chtěl vyhnout. Garantuji ti však, že se to nestane. Jednoduše na to přijde.

Proto si nyní uděláme domácí úkol. Myslím to vážně. Špatné věci se totiž v tomto případě dějí jen nepřipraveným lidem.

Připravíme si seznam témat, o kterých můžeme mluvit. A hádej, co bude na tomto seznamu. Samozřejmě že jen ty vaše nejlepší vzpomínky.

Víš jak vydávajp hudebníci alba s jejich největšími hity? Tak si představ, že vydáváš sbírku vašich nejhezčích vzpomínek. Nesmí tam být absolutně nic negativní.

Jaká jsou pravidla pro vzpomínky na seznamu?

 • Každá vzpomínka musí být pozitivní.
 • Musíš si být jistý, že ona na tyto momenty vzpomíná stejně ráda.
 • Žádná z těchto vzpomínek by neměla být o sexu.
 • Neměla by být o tom, jak si její poprvé řekl, že je miluješ, případně něco podobného.

Čím více vzpomínek máš na seznamu, tím lépe. Čím více materiálu máme, tím lépe se umíme obracet.

Předpokládejme tedy, že máme na seznamu 15 věcí.

Klíč k úspěchu nyní leží v detailech. Čím více detailů o tom, jak ses cítil ty, jak se cítila ona a co se tehdy stalo, tím lépe.

Řekněme, že jste milovali společné mazlení se.

Špatný příklad:

 

 

Tato zpráva není vysloveně špatná. Určitě by každá dívka potěšilo, kdyby ji dostane. No víš to udělat mnohem lépe. Pokud chceš mluvit o svém bývalém vztahu, chceme jít do detailů a to přesně této zprávě chybí.

Chceš vyzvednout to, jak ses při mazlení se cítil a specificky chceš definovat, co se ti na tom líbilo.

Dobrý příklad:

 

 

Všímat si ty detaily.

Vím, možná si myslíš, že ta zpráva je absolutní kravina. No řeknu ti tajemství. Zeptej se ženy, zda by ji taková zpráva potěšila a nalomila. Něco mi říká, že by z ní každá jedna byla nadšená.

Přechod ze zpráv na telefonáty

Pokud si udělal všechno tak, jak si měl, tvá bývalá se s tebou bude chtít mluvit i sama. Z mé zkušenosti však ženy jednoduše vždy čekají, až muži udělají první krok. To však není pro nás absolutně žádný problém, protože ti přesně řeknu, co je třeba udělat.

Muži se často bojí toho, že když ženě zavolají, bude zaneprázdněna a nezvedne jim.

Proto jsem vyvinul strategii, která všechny tyto rizika absolutně eliminuje. S mojí strategií své šance maximalizuje do takové míry, jak je to jen možné.

Je třeba si dát pozor jen na několik věcí.

Kdy jí zavolat?

Zkus se jen trochu zamyslet. Jak moudré bude zavolat její kolem druhé odpoledne, když je na 80% v práci nebo ve škole? Asi ne příliš. Vlastně je to nejhloupější nápad vůbec.

Zkus své telefonáty sladit s tím, jaký rozvrh má tvá ex. Neznamená to, že by se z tebe měl stát stalker, stačí ti vědět, kdy je v práci a kdy asi se svými kamarády. Jinak řečeno, vědět, kdy je vhodný čas jí zavolat.

Předpokládáme, že ideální bude, když bude právě sama ve svém pokoji nebo někde. Pointou je, že ji nemůžeme od ničeho vyrušit.

Kdy je tedy nejlepší čas?

 • Před spaním
 • O víkendu, když víš, že nemá plány
 • Občas ráno, ale já osobně nedoporučuji

Když už víme kdy, pojďme se podívat na jako.

Jak přejít od zpráv k telefonátu?

Ženy milují překvapení. No ne od bývalých. V tomto případě je překvapení tvým nepřítelem. A co je větší překvapení, jako když jí po dlouhých týdnech zničehonic zavoláš?

Vždy jsem tvrdil a asi i budu tvrdit, že by si měl svou bývalou na telefonát připravit, resp. ji varovat. Ideálně tak, aby to vůbec nevypadalo jako varování.

Moje “varování” je totiž jen příběh, který chci dopovědět přes telefon.

Co tím myslím?

 

 

Toto bych napsal své ex, kebyze jsem v tvé pozic. Připravím si příběh a “varuji” ji, že jí zavolám, abych jí ho řekl.

Příběh by měl být ideálně vtipný, ale neměl by být vymyšlený. Ženy ocení a vycítí autenticitu.

Navíc taková zpráva slouží jako test.

Buď to přijme nebo ne. Pokud to přijme, můžeš začít běhat po domě s rukama nad hlavou. Pokud to odmítne, neber to osobně. Možná nemá čas a možná si jen nevybudoval dostatek přitažlivosti a měl by si ještě v textových konverzacích snažit.

Tak či tak, držím palce. Pro část o zprávách je to všechno, co potřebuješ vědět.