Předpokládám, že si na můj web zabloudil proto, že by si rád získal svou ex zpět. Z toho nějak předpokládám, že ti pořádně chybí. Chybí ti až tak, že by sis prošel peklem, jen aby si ji získal zpět.

Rozumím ti. Rozumím jak se cítíš, pracuji s muži a ženami jako ty prakticky denně.

A protože chci tobě a všem mužům jako ty pomoci, rozhodl jsem se, že vás dnes všechny naučím, jak docílit toho, abyste chyběly vy jim. Vašim bývalým láskám.

Tento článek půjde pořádně do hloubky a zaručuji ti, že lepší “příručku” na internetu nenajdeš.

Takže pojďme na to.

První věc, kterou bychom měli určitě rozebrat je, co vlastně znamená, když někomu chybíš.

 

Ale předtím než se k tomu dostanu…

Pravděpodobně zde hledáš návod na to, jak svou ex získáš zpět. Krok za krokem.

Problém však je, že znovu získat bývalou partnerku není tak jednoduché. No dá se to.

Je to zdlouhavý proces, který vyžaduje strategické myšlení, správný plán a přiznávám se, že i trochu štěstí. Je toho tolik, že popsat to v jednom článku je doslova nemožné.

Můj definitivní návod, jak získat zpět bývalou přítelkyni, obsahující úplně všechno, co k tomu potřebuješ najdeš na odkazu níže.

 

No dost bylo předmluvy, pojďme tedy krok za krokem zjistit, jak docílit, aby si jí chyběl ..

Co opravdu znamená, když někomu chybíš?

Všichni jsme byli předpokládám ve vztazích, všichni tedy rozumíme tomu pocitu, když nám někdo chybí. Rád bych ti ale dovysvetlil, co vlastně tato emoce znamená a jak ji dokážeš využít ve svůj prospěch.

Možná následující odstavec pro tebe vyzní divně, ale při dnešních vztazích je to podle mě naprosto nezbytná věc.

Když poznám ženu, která by teoreticky mohla být jednou mou nastávající (už jsem ji mimochodem dávno poznal), očekávám, že mi řekne dvě věty.

První věta je,

“Miluji tě.”

A druhá,

“Chybíš mi.”

Pokud je druhá strana schopna vyslovit tyto dvě věty, znamená to, že mám na ni silný vliv. A upřímně mám rád ten pocit. Líbí se mi, když po mně někdo touží. Tento článek je však o “absenci”, měli bychom se tedy zaměřit primárně na to.

Co znamená, když ti tvá partnerka (v našem případě bývalá) řekne, že jí chybíš?

Znamená to pochopitelně, že její chybíš. Ptáš se, co to trepem? Inu, je v tom přece jeden háček, pro který to rozebírám. To, že ti žena řekne, že jí chybíš, znamená, že její chybíš v tom specifickém okamžiku. A ten moment může uplynout i s pocitem za několik sekund.

Je však ještě jiný druh “chybění”. Je mnohem silnější a jde mnohem hlouběji, než když ti žena jen tak řekne, že její chybíš. Je to emoce, která se nevyjadřuje slovy.

Co je to tedy za pocit?

Tuto vědomost mám z vlastní zkušenosti. Je trošku těžší to vysvětlit, proto použiji příklad.

Řekněme že Randy s nějakou ženou a velmi se mi líbí. Během celého dne na ni myslím. Přijde mi na mysl jako první věc, když se vzbudím a cítím, jako kdybych jí byl posedlý. Vždy, když jí napíšu, neustále sleduji svůj displej, protože doufám v odpověď. Jako kdybych byl závislý na droze a hledal vysvobození.

A to vysvobození najdu v jejím pozornosti.

Vždy, když nejsem s ní, upřímně mi chybí. Nikdy jí to neřeknu, protože se to ani nedá vyjádřit slovy. Prostě to cítím.

To je chybění jako emoce, které se nedá vyjádřit slovy.

Je mnohem silnější než generické “chybíš mi”, protože to, že ti to napíše, s velkou pravděpodobností neznamená, že je to na takové úrovni.

Tato emoce je prostě tak silná, že pokud ji nemáš u sebe, nikdy neodejde.

Chápeš?

Jak tato emoce souvisí s tvou ex?

Pochopitelně si zvědavý, jak to souvisí s tvou bývalou. Je velmi pravděpodobné, protože jste byli spolu ve vztahu, že někdy v minulosti tento pocit při tobě zažila.

Dnes však už spolu nejste a asi sám nevěříš tomu, že by si její takovýmto způsobem chyběl. Zda?

Popravdě, možné to je. Záleží na konkrétní ženě. Některé ženy jsou vysloveně závislé na přítomnosti nějakého muže ve svém životě.

Slyšel jsi už o tom, jak dlouho trvá vytvoření návyku? Podle Maxwella Maltza je to 21 dní.

To znamená, že pokud jste si každé ráno a každý večer psali, bude její trvat minimálně 21 dní, než jí to alespoň částečně přestane chybět.

Šel si už kolem páru, kde se ti zdálo, že žena je mimo chalanovu “ligu”? A zeptal ses sám sebe, jak může být žena s takovým nicko? Pravdou je, že ten “nicko” dokázal ovlivnit její emoce a proto si vybrala právě jeho.

A přesně o to se budeme snažit i my.

Plán, jak docílit, aby si své ex začal chybět

Než přejdu k samotnému plánu, dovol mi pár slov o tom, co je vlastně tato stránka.

Většina mužů tady se snaží získat svou bývalou zpět. Samozřejmě můj web mu v tom bude velmi nápomocný, ale ver či ne, to není jeho pravý záměr. Pravým záměrem každé jedné techniky na tomto webu je docílit, aby si začal své ex chybět na hluboké úrovni. Získat ji pak zpět je jen otázka jediné věty.

No ale k plánu:

 • 21 dní
 • Nulový kontakt
 • Zprávy
 • Telefonát
 • Rande

Pokud nejsi génius, asi ti to extra smysl zatím nedává.

No brzy všechno pochopíš.

Každý jeden krok v plánu je krok k tomu, aby si zvýšil šance na to, že by si jí chyběl.

A já tě tyto kroky naučím.

Co znamená 21 dní v plánu?

Mluvil jsem o tom, že zvyknout si na něco trvá minimálně 21 dní. Existuje ve skutečnosti mnoho studií, které tento čas zpochybňují, i proto píšu minimálně. Podle několika zdrojů sice trvá navyklé si 21 dní, ale jaksi zapomínají na to slovíčko minimální. Průměrně je to totiž 66 dní.

Tak či tak, pracujme s verzí, že 21 dní je správné.

Ono je tu totiž jeden důležitý faktor. Pokud víš, co děláš (to tě naučím), víš snadno docílit, aby si jí chyběl. Pokud však budeš čekat příliš dlouho, začne to upadat. Může to trvat 21 dní, 45 nebo 66, no nechceme něco zanedbat a pokazit.

Budeme tedy pracovat s verzí, že po 21 dnech přestaneš své ex chybět. Znamená to, že musíme využít právě těchto 21 dní na maximum.

Konflikt s pravidlem nulového kontaktu

Máme ale jeden problém. Jestliže čteš můj web, určitě víš, že jednou z nejmocnějších technik v mém arzenálu je pravidlo nulového kontaktu. To je pravidlo, podle kterého nemůžeš svou ex kontaktovat 21 – 45 dní po rozchodu, v závislosti na tom, jaký vážný byl. Zároveň však máme 21 dní na to, abychom její “vnutili” pocit, že její chybíš.

Je to dilema. Protože i pravidlo nulového kontaktu existuje proto, aby si její začal chybět.

Tak co tedy dělat?

Nevzpomněl jsem ještě jednu věc.

Pokud se bavíme o 21 dnech, bavíme se o době, kdy se rozhodne, že chce s návykem skončit. A věř mi, žena po rozchodu nefunguje tak, že si pomyslí: “Odteď se pokusím o to, aby mi přestal chybět.” Tato fáze může přijít po 10 – 30 dnech.

Ženy první dny po rozchodu tedy ani nechtějí, abys jim přestal chybět.

Není to sice řešení naší dilemata, ale posunuli jsme se dál.

V zásadě to znamená, že po aplikování 21 dní nulového kontaktu máš ještě pár dní prostor na to, aby si s ní “pracoval”.

Pracujme ale s nejhorším scénářem, že se sekundu po rozchodu rozhodne, že její přestaneš chybět. Jak ji přimět, aby si jí chyběl, pokud jí nemůžeš napsat?

Není to lehká část, ale pokusíme se to i tak docílit. Jak?

Co dělat během období nulového kontaktu?

Během těchto 21 dní její nesmíš napsat ani tečku, proto je důležité, aby si její dával o sobě vědět nenápadnou.

Přes Facebook

Žijeme v době sociálních médií. Rád si dělám z kamarádů srandu, že pokud váš vztah není na Facebooku, tak vlastně neexistuje. Smutná část vtipu je, že je to pravda.

Nevím, jestli jste stále přátelé na Facebooku. Doufám že ano. I kdyby ne, víš to využít ve svůj prospěch. Takže klidně čti dál, i když si tě vymazala.

Je známo, že muži a ženy špehují na Facebooku svých ex.

Podle nějaké statistiky na internetu až 88%.

Takže je dost pravděpodobné, že i ona sleduje tebe. Využijme to.

Potřebuješ pravidelně zásobovat svůj Facebook zajímavými fotkami. Fotkami z výletů, fotkami z adrenalinových situací a podobně.

Proč?

Představ si, že dáš na Facebook úžasnou fotku někde z..povedzme Portugalska. Sedíš na pláži, piješ portské a očividně si to užíváš.

Co jí napadne jako první?

“Mohla jsem tam být s ním.”

A takto přesně začíná, když někomu chybíš.

A nemusí to být jen o výletech, nebudeš přece vyřizovat last minute dovolené kvůli článku. Může to fungovat například i tak, že na Facebook zavěsíš fotku, kde se dobře bavíš s jiným člověkem, který je shodou okolností žena.

Nezapomínej, že tvá ex tě pravděpodobně špehuje. Tvůj život musí vypadat, že má grády. Musíš docílit to, aby toho chtěla být součástí.

Přes její nejlepší kamarádku

Ženy jsou mnohem sociálnější než muži. Sdílejí mezi sebou všechno.

Takže hádej, co se stane, když se ozveš nejlepší kamarádce své ex. Do pár minut má od ní zprávu. A tak tvá ex nebude mít na výběr, byl si její připomenut a začneš jí dost možná chybět.

Vyvstává jediná otázka. Co napsat její kamarádce?

Něco, o čem budou muset diskutovat hodiny.

A to jsem ještě nezmínil fakt, že pokud se neozývá své ex celé týdny a najednou napíšeš její nejlepší kamarádce, začne být zmatená. Proč píšeš kamarádce a ne jí?

A začneš jí chybět ještě víc.

No ale co by si měl napsat, chceš, aby měli o čem debatovat?

Chce to začít něčím silným:

“Ahoj Miška, doufám že navzdory rozchodu mě a (jméno tvé ex) zůstaneme kamarádi.”

Netřeba rozchod rozmazávat, třeba být přímý.

Je více než pravděpodobné, že se kamarádka zeptá právě na rozchod. Tvá reakce? Ignorace.

Proč?

Protože ji to zmate a s určitostí napíše tvé ex. A na co přijdou? Na čtyři různé dilemata.

 • Proč si napsal její kamarádce
 • Proč si napsal její kamarádce a její ne
 • Proč si pak neodepisuje
 • O co ti šlo

Čím více budou zmatené, tím lépe. Mimo jiné na tebe bude muset neustále myslet, což je dobrý základ proto, aby si někomu opravdu začal chybět.

Jak docílit, aby si jí chyběl, když si píšete

Období nulového kontaktu skončilo a jsi připraven její napsat. Aby si docílil to, že jí budeš chybět přesto, že už ten kontakt s tebou má, využijeme pár typů zpráv, které jsou k tomu jako stvořené.

Cílem je dopřát její různé typy zpráv, aby si ji dostal na horskou dráhu emocí. Jednou cítí, že ti nesmírně chybí, pak cítí, že si vlastně úplně v pohodě a až tak ti na ní nezáleží. A to je naším cílem.

Zkouška trpělivosti

Pokud si píšeš s někým, koho miluješ, je těžké být trpělivý. Proto na zprávy od takové osoby odpíšeš po pár sekundách, zatímco u jiných lidech si je někdy odkládáš io týden. No my potřebujeme teď zpomalit.

Řekněme, že její napíšeš a ona odepíše o 5 minut. Ty reaguješ do 10 sekund a čekáš na odpověď. Myslíš, že měla čas na to, aby si jí začal chybět?

Ne. Místo, aby si řekla “proč neodepisuje”, si řekne “vážně se snaží”.

Pokud ti má někdo chybět, musíš být zároveň zvědavý, jestli i ty chybíš druhé straně. A tvé rychlé odpovědi značí, že ti tedy chybí. A přestože je to tedy milé, nijak ti to nepomáhá. Právě naopak.

Pokud by si ale odepsal po 25 minutách …

 • Začne mezitím pravidelně kontrolovat telefon
 • Začne být netrpělivá
 • Po 20 minutách si řekne, že už asi neodpíšeš
 • Najednou odpíšeš a ona se neskutečně potěší

Chápeš?

Cílem je nebýt příliš dostupný a dát jí čas, aby si jí chyběl a aby začala mít pochybnosti, zda tě z konverzace neztratila.

Milé zprávy

Taková zpráva má dva cíle. Jednak ji potěšíme, že na ni myslíme a stále čteme její pohlednice. A jednak jí dáme najevo, že nám na ní stále záleží.

To jsou dvě velmi silné emoce, které se jí dotknou, hoc to možná na první pohled nedá najevo.

Žárlivé zprávy

Žárlivost je velmi silná emoce a přestože není ideální na to, aby si někoho přinutil, aby si mu chyběl, ale je perfektní jako doplněk pro ostatní zprávy, protože to vyvolává emoce jako na horské dráze. Pointou zprávy, která má vyvolat žárlivost je to, aby nebylo zřejmé, že se o to snažíš.

Technicky je ukázková zpráva neškodná a nevinná. Nic kontroverzní. Přesto je taková zpráva velmi mocná. Nic ji nebude zajímat více než to, kdo je Linda.

“Chybíš mi”

Toto je velmi riskantní zpráva.

Buď to vyjde nebo ne. Buď si tedy předtím, než tuto zprávu odešleš, že reakce na ni bude pozitivní.

Jak své ex chybět, pokud si telefonujete?

Nemyslíš si, že při zprávách to skončilo, nicméně ne?

Pravdou je, že telefonáty jsou mnohem efektivnější.

Proč?

Když si poprvé zavoláte, bude to super. Asi si budete mít co říct. Mělo by to být super. No je více než možné, že ta intenzita postupně odpadne a to napětí neudrží navždy. Konverzace postupně začne od nejvyššího bodu upadat.

Od nejvyššího bodu?

To je bod, kdy je konverzace nejlepší. Když se modlíš, aby tento rozhovor nikdy neskončil. A přesně v tom momentě musíš konverzaci ukončit.

Nejenže si oba budete z telefonátu odnášet superpríjemné pocity, navíc si tvá ex bude myslet:

“To bylo super, chci si to zopakovat!”

Pokud budeš ukončovat konverzace v nejlepším, budeš jí chybět jako nikdo nikdy. A pak to už bude jen snadněji.

Jak své ex chybět, pokud už randíte?

Pokud jste již v osobním kontaktu, je velmi jednoduché “přinutit” ji, aby si jí chyběl.

Chci ti něco vysvětlit.

To, co zasahuje ženy na hlubší úrovni je jiné než to, co zasahuje mužů. Když my cítíme ženy fyzicky, tehdy cítíme propojení.

No ženy ho cítí jinak. Na to, aby cítili silné propojení, potřebují nás cítit emocionální.

Řekněme že vaše rande končí. Je tvůj čas. Místo, aby si ji políbil, zkus se jí však podívat do očí a dotknout se jí na tvářích. Soustřeď se na to, aby si vybudoval emocionální spojení a vykašli se na polibky. Jedno z mých nejlepších rande bylo, když jsme se šíleně chtěli políbit, ale oba jsme od sebe stáli asi 3 centimetry, dokud nenastoupila do autobusu. Další rande už bylo mnohem víc o “fyzici”, nemluvě o tom, že tato žena se do mě později zamilovala.

Jde jen o to, aby se při odchodu cítila nějak takto:

“S nikým jsem se nikdy tak necítila.”

A věř mi, pokud se bude takto cítit, začneš jí chybět úplně šíleně.

Více než kdokoliv a kdykoliv předtím.

Držím palce.