Jak vzbudit žárlivost v tvé bývale partnerce

autor: | Dub 2, 2018 | Nezařazené | 0 komentářů

Už jsi někdy zažil opravdovou žárlivost?

Ten nepříjemný pocit v hrudi, kdy tvá holka věnuje pozornost jinémumuži. Logika ti říká, abys zůstal klidný, vždyť je to jen kamarád. Ale pak ji obejme. Tvé emoce přeberou kontrolu a ty ztrácíš pevnou půdu pod nohama. A najednou máš pocit, že tě s tímhle borcem možná podvádí.

Ano, žárlivost je do jisté míry hezká věc, v podstat tě donutí si uvědomit, že ti na tvé holce záleží. No a teď si představ, jak mocná zbraň to je, když dokážeš vyvolat žárlivost ve tvé ex.

Ale pozor. Žárlivost je extrémně silná emoce a když ji využiješ nesprávně, může způsobit mnoho bolesti – tobě i tvé ex. Osobně nejsem vůbec fanoušek toho, aby se žárlivost využívala k ubližování druhým. Jsem ale fanoušek toho, aby se využila malá zdravá žárlivost v naší snaze získat zpět tvou ex.

Když už jsme u toho…

Mnozí z vás tu hledají konkrétní návod, jak získat zpět expartnerku krok za krokem.

Problém však je, že znovu získat bývalou partnerku není tak jednoduché.

Je to zdlouhavý proces, který vyžaduje strategické přemýšlení, správný plán a přiznávám, že i trochu štěstí.
Je toho tolik, že popsat to v jednom článku je doslova nemožné.

Můj návod, jak získat zpět bývalou partnerku, obsahující úplně vše, co k tomu potřebuješ (ucelenou strategii „jak ji získat zpět“, jak se vypořádat s nástrahami a unikátními situacemi, které během tohoto procesu mohou nastat a na které nabudeš možná připravený), najdeš, když klikneš na odkaz níže:

 

Pojďme se teď věnovat samotné žárlivosti…

Žárlivost může být zdravá

Než se do tématu naplno ponořím, musím ti říct, že nejsem žádný licencovaný psycholog, který ví o žárlivosti všechno (i když toho vím dost). Takže vše, co je v tomto článku, je jen můj osobní pohled.

Zeptám se tě na otázku.

Myslíš si, že ženy mají rády, když jejich muž žárlí?

Zamysli se, neodpovídej hned.

Pravdou je, že ženy milují, když muž žárlí. Ale je tam určitá hranice, kterou když překročíš, žena to začne nenávidět.

Existují totiž dva druhy žárlivosti.

 • Zdravá žárlivost – Když ukazuješ žárlivost jen zřídka a vždycky jsi klidný. Žárlivost nemá žádný vliv na tvůj vztah, ale žena ví, že trochu žárlíš.
 • Nezdravá žárlivost –Když ukazuješ žárlivost neklidně, někdy až násilně. Neustále přemýšlíš nad hrozbami a vždy očekáváš to nejhorší. Žárlivost má negativní dopad na tvůj vztah a má podezření vždy, když je tvá žena někde, kde nad ní nemáš kontrolu.

Když jde o žárlivost, platí to pro ženy i muže stejně. Přiznej se, i tobě se líbí, když na tebe žena zdravě žárlí, když jí není jedno, že o tebe má zájem její kolegyně. Konec konců, asi by bylo zvláštní, kdyby to neřešila. Ale zároveň určitě nenávidíš, když se tě skrz žárlivost tvá žena snaží kontrolovat, sleduje každý tvůj krok a chová se, jako by ti absolutně nedůvěřovala.

Snažím se jen vysvětlit, že naším cílem musí být vyvolání zdravé žárlivosti. Protože když bys vyvolal nezdravou žárlivost, otevřel bys Pandořinu skříňku a věř mi, že to, co bys v ní našel, by se ti stopro nelíbilo.

Což mě přivádí k dalšímu bodu.

Nemůžeš jí to chrstnout do obličeje

Přinutit svou ex zdravě žárlit je hotová věda.Když bys jí narovinu řekl, že spíš s holkou, kterou nenávidí, asi by to neudělalo zrovna velkou dobrotu.

Spíš by sis situaci ztížil.

Uvědom si, že chceš zpět svou ex. Proč si tedy myslíš, že vyvolat nezdravou žárlivost může být dobrý nápad?

Neříkám, že je to tvůj případ, ale měl jsem klienty, kteří chtěli vyvolat nezdravou žárlivost, a tak své ex narovinu řekli, že měli v posteli jinou.

Blbosti, kterými se muži snaží vyvolat žárlivost u bývalé:

 • Budeš se před ní líbat s jinou ženou.
 • Pošleš jí pikantní zprávu, kterou jsi jako že chtěl poslat někomu jinému.
 • Pošleš své ex fotky tvé nové milenky.

Tak tohle jsou nejblbější nápady na světě. Sice vyvoláš žárlivost, ale zároveň ze sebe uděláš totálního vola.

Potřebujeme vyvolat takovou žárlivost, kdy si neřekne, že jsi idiot. Potřebuješ vyvolat takovou žárlivost, kdy nebude rozumět svým pocitům a tomu, proč jí vadí, že se máš fajn. Až se nakonec rozhodne, že tě chce zpátky.

Co se děje v mysli tvé ex?

Vždycky mi přišlo zajímavé, že když jsou dva lidi ve vztahu dostatečně dlouho, dokáží bez problémů říct, co cítí ten druhý. Stačí malý náznak a hned víš, že něco není v pořádku.

A právě žárlivost je jeden z těch pocitů, které je opravdu jednoduché identifikovat.Obyčejně se na ni jen koukneš a do pár sekund dokážeš říct, jestli žárlí nebo ne.

Zkus si teď na takový moment vzpomenout.

Řekněme, že jsi v ní vyvolal ten správný druh žárlivosti. Nebylo to lehké, ale podařilo se.

Co se podle tebe děje v její hlavě?

Je to docela těžká otázka, protože ti garantuji, že nemyslí jen na jednu věc. Pravděpodobně je jich tak 100. A ne, nepřeháním. Tak či onak, nebudu rozebírat všech 100 nejčastějších myšlenek, rozeberu tři nejdůležitější.

Nemůžu mu dát najevo, že žárlím

Ženy jsou vychytralé. O dost více než muži. Vědí, že když vycítíme, že žárlí, uspokojí nás to. Proto tvá ex udělá všechno pro to, aby svou žárlivost zakryla.

Jsem lepší než tohle

Kolikrát jsem už slyšel ženu říct:

„Já nejsem žárlivý typ.“

No… kdokoli tohle řekne, je lhář.

Já sám si o sobě rád myslím, že jsem zajímavý chlap, který nežárlí. Ale garantuji ti, že kdyby se kolem mojí ženy motal nějaký chlápek a začal ji objímat nebo s ní tancovat, najednou takový nežárlivý nebudu.

Jakkoli sebevědomý podle mého ega jsem, trocha žárlivosti ze mě udělá malého chlapce.

A v tu chvíli si často pomyslím: Jsem lepší než tohle.

Ale nejsem. Snažím se jen skrýt sám před sebou fakt, že žárlím. A tak stejně jsou na tom i ženy.

Možná k němu stále ještě něco cítím

Pokud jde o vztahy, pokud žárlíš, znamená to, že k osobě něco cítíš. A pokud tedy ucítí tvá ex žárlivost, začne se sama sebe ptát, zda k tobě ještě něco náhodou necítí.

Příznaky ženské žárlivosti

Doteď jsme se bavili o tom, co se děje v její hlavě. Pojďme teď hovořit o konkrétních činech, které obvykle zdravě žárlivé ženy dělají. Když cokoli z toho tvá bývalá dělá, je to znamení, že jsi na dobré cestě.

Začne tě špehovat na sociálních sítích

Někde jsem zachytil výzkum, podle kterého až 88 % uživatelů Facebooku, kteří si prošli v posledním roce rozchodem, stále kontroluje občas svého ex. Proto jsou Facebook a Instagram velmi silné nástroje, které můžeš využít ve svůj prospěch.

Mám však i špatnou zprávu. To, že tě pravděpodobně sleduje, ti nic nezaručuje. Neexistuje způsob, jak to zjistit. Ano, možná ti jednou naštvaně napíše, kdo je ta ženská na fotkách, ale jinak ženy obvykle dokáží držet tohle sledování v tajnosti. Takže pokud se právě doma užírá u tvých fotek, je to sice super, ale ty se o tom nikdy nedovíš.

Začne ti psát a volat

Jsou ženy, které dokážou držet žárlivost v sobě. A pak jsou ženy, které to nedokážou.

Představ si, že jste se rozešli (asi to není těžké si představit…).

Dělal jsi všechno pro to, abys ji získal zpět. Ale ona to odmítala. Po nějaké době jsi to vzdal. Až ses rozhodl, že jsi připraven poznat novou ženu.

Akorát je tu jeden háček.

Zatímco sis léčil zlomené srdce, tvá ex tě celou tu dobu špehovala. A když zjistila, že jsi s minulostí vyrovnaný a posunul ses dál, její mysl začala protestovat. Uviděla tě na fotce s jinou ženou a začala pochybovat, zda k tobě opravdu už nic necítí.

I když měla nutkání žárlivost přiznat, raději si to vykompenzovala tím, že se ti raději začala častěji ozývat.

Je ale možné, že ti volá a píše jen tak? Protože se snaží být milá? Ano, ale existuje jednoduchý způsob, jak zjistit, zda žárlí.

V podstatě ti jen stačí sledovat dvě věci.

Jak dlouhé jsou vaše konverzace – když tě někdo upřímně nezajímá, obvykle to nevydrží více jak 5 zpráv.

Zájem o tvůj vztahový život – když se tě zeptá na novou dívku ve tvém životě. Když ti přijde zpráva typu…

 

 

… tak jsi uspěl.

Začne se tě dotýkat

Když jste opět v kontaktu, rozhodnete se sejít.

Je vám příjemně a rozhodnete se jít do restaurace naproti. Když přecházíte cestu, uctíš nepatrné doteky na své ruce.

Později si z ní uděláš srandu. Hravě do tebe strčí, usměje se a položí ti ruku na záda.

Pokud sis to doteď neuvědomil, flirtuje s tebou. Usmívá se a dívá se ti do očí. Víš, když někdo žárlí, tak si uvědomuje, že ten druhý je pro něj důležitý. A pokud si to tvá ex uvědomuje, začne být hravá a začne se tě o dost více dotýkat.

Všímej si toho.

Pokusí se tě svést

Mému kámošovi se stalo, že se jeho ex objevila přímo ve dveřích asi pár týdnů po tom, co se seznámil s novou ženou. Vešla do jeho bytu se záminkou, že si chce promluvit. Samozřejmě lhala, chtěla sex. Když jí odmítl, naštvala se a práskla dveřmi.

Šílené, že?

Tak silná může žárlivost být. Může z každé ženy udělat zoufalou bytost, která šíleně touží získat muže nazpět.

Jak ve tvé ex vzbudit žárlivost.

V této části článku se už podíváme na konkrétní postupy, s pomocí kterých v ní budeme žárlivost vzbuzovat.

Ale než se k tomu dostaneme, chci říct jedno.

V nenápadnosti je síla.

Chci tím říct tolik, že čím nenápadnější ve tvé snaze nastartovat její žárlivost budeš, tím větší efekt to na ni bude mít.

Mnoho mužů si myslí, že by jejich ex měli vmést do ksichtu, jak je jejich život bez ní super.

Ona ale samozřejmě není blbá, všimne si toho a jediné, čeho dosáhneš, bude, že to bude považovat za zoufalost a řekne si…

„Aha, nemůže beze mě žít a tímto spamováním Facebooku, jak je najednou super, chce, abych začala žárlit?“

Méně je v tomto případě více a mnohem lepší způsob, jak jí ukazovat „jak se mám super“ je neukázat jí skoro nic, čímž v ní dokážeš nastartovat zvědavost a představivost, čehož následkem si samozřejmě začne představovat, jak se máš super a tím i co?

Žárlit.

Jenže jak toho dosáhnout v praxi?

Úplně na začátek k tomu potřebuješ…

Období nulového kontaktu

Období nulového kontaktu časový úsek, kdy (obvykle 3, 4 nebo 6 týdnů) přerušíš všechen kontakt s tvou ex s cílem ovlivnit její emoce a dosáhnout:

 • aby vychladly její negativní emoce, které po rozchodě cítí,
 • abys jí začal chybět,
 • abys v její hlavě nastartoval vzpomínkový optimizmus (vzpomínky na to pozitivní a ignorování toho negativního).

 

Více o období nulového kontaktu (jak dlouhý časový úsek zvolit, co dělat, čemu se vyhnout atd.) najdeš na tomto odkazu.

Proč je období nulového kontaktu důležité?

Období nulového kontaktu je skvělé, protože stimuluje představivost tvé ex. Ta se díky nedostatku informací o tobě a tvém životě (s výjimkou toho, co jí ukážeme, čímž budeme její žárlivost ještě více stimulovat) začne sebe samé ptát:

„Jak to, že se mi neozývá?“

A nejen to.

Jelikož v tomhle směru přemýšlíme jak přes kopírák, bude se to v její hlavě vyvíjet asi nějak takto:

„Začal si s nějakou jinou ženou?“

„Doháje, beztak, že jo! Je hezčí než já? Jak to, že mě pustil z hlavy tak brzy?“

Období nulového kontaktu je skvělou formou budování žárlivosti, protože díky nedostatku informací o tobě nemá jinou možnost než nastartovat svou představivost.

A protože drtivá většina žen bude uvažovat podobně, ani tvé ex nedáš jinou možnost než se užírat při představách, jak je ti skvěle, jak určitě randíš s někým novým a jakou blbost udělala, když se s tebou přestala stýkat.

Rozvoj osobnosti

Rozvoji osobnosti se v prémiovém kurzu věnuji hodně. A přikládám k tomu extrémně velkou důležitost.

Dovol mi otázku.

Hypoteticky, když bys teď procházel přes park ve tvém městě a najednou bys narazil na tvou ex, co by si o tobě pomyslela?

Řekla by si, že vypadáš sakra dobře?

Anebo by si řekla, že jsi po rozchodu nějak přibral?

Budu hnusný, ale potřebuješ to slyšet. Nemyslím si, že jsi na tom dobře.

Proč? Protože jsi na internetu a hledáš způsob, jak přinutit tvou ex žárlit. Promiň, že jsem tak tvrdý, ale faktem je, že když někdo potřebuje vyvolat žárlivost, něco nedělá správně.

Představ si, že žena narazí na svého bývalého a uvidí, že vypadá fakt dobře.

Co myslíš, že se asi stane?

Víš, ženská mysl je děsivé místo. Ale teď tě na něj zavedu.

Ženy chtějí být ty nejlepší, jaké jsi kdy měl. Chtějí věřit, že vztah a sex s nimi je to nejlepší, co jsi v životě zažil. Žádná žena nechce slyšet, že není nejlepší nebo je nějaká jiná lepší.

Jak to vím?

Běž s jakoukoli ženou na rande a pak jí řekni, že není tak dobrá jako tvá bývalá. A pak běž jako o život, protože jsi právě vypustil Krakena…

V mysli tvé bývalé je ona ta nejlepší partnerka, jakou jsi kdy měl. A proto svým způsobem doufá, že se po rozchodu trápíš.

A když tedy zjistí, že se netrápíš, ale ještě se ti i daří, začne mít pocit, že tak úžasná pro tebe zase nebyla. Kdyby byla, tak bys přece ležel doma a brečel do polštáře. Začne být naštvaná a víš co ještě? Začne žárlit. Začne žárlit, že e ti daří a nefňukáš.

O co mi jde? Rozvojem své osobnosti a vzhledu můžeš její žárlivost ještě více vyeskalovat.

Otázkou je, co se myslí pod pojmem „osobní rozvoj“.

Jde o to, aby ses mentálně i fyzicky posunul na novou úroveň. Abys byl nejlepší verzí sebe samého. Kdybych byl na tvém místě, pravděpodobně začnu s tímhle:

 • Dostanu se do formy.
 • Zapracuji na své hygieně.

Proč jsou tyhle věci důležité?

Fyzická forma

Je jedno, zda máš 30 kg nadváhu nebo jsi bodybuilder. Já jen chci, aby ses dostal do co nejlepší formy svého života. A je jedno, kde je start a kde cíl. Proč je to tak důležité?

Protože ano, budeš vypadat lépe. A když tě tvá ex potká, nepomyslí si nic jiného než jen „vypadá skvěle“.

Druhý důvod je ten, že dobrá fyzická forma pomáhá budovat sebevědomí. A nebudeme si lhát, tvé sebevědomí právě nezažívá nejlepší časy.

Věř mi, byl jsem přesně tam, kde jsi právě ty. Ale zlomené srdce jsem si léčil v posilovně, ne fňukáním do polštáře. A bylo to nejlepší rozhodnutí, jaké jsem mohl udělat.

Hygiena

Nebudu na nikoho ukazovat prstem, ale povím ti jednu věc.

Muži, kteří jsou po rozchodu, mají tendenci hygienu zanedbávat.

Co tím myslím?

No, neřeší cvičení, jedí hnusy a celý měsíc zabijí u počítačových her. Takový životní styl má jediný následek – smrad.

Popíšu ti zážitek mého kamaráda, který on označil jako nejhorší rande v jeho životě.

Byl po rozchodu a kamarádi se snažili dát ho trochu dokupy, tak mu domluvili rande naslepo. Jelikož ještě nebyl vyrovnaný z rozchodu, nešel příliš nadšený a byl spíš apatický. Ale jedna věc na slečně upoutala jeho pozornost. Strašně páchla.

„Smrděla tak hrozně, že když jsme procházeli kolem květin, okamžitě uhnily.“

Starat se o sebe neznamená jen cvičit.

Znamená to také:

 • Být vždy upravený.
 • Být umytý a navoněný.
 • Oblékat se jako sofistikovaný muž.

2 způsoby, jak budovat žárlivost

V této sekci se podíváme na 2 způsoby, jak budovat přitažlivost u tvé ex…

 • Nepřímý způsob budování žárlivosti.
 • Přímý způsob budování žárlivosti.

Začneme tedy tím prvním…

Nepřímé budování žárlivosti (sociální sítě)

Nepřímá žárlivost může být velmi lehce tou nejúčinnější metodou, jakou můžeš použít. Musíš však být velmi opatrný, protože když uděláš chybu, můžeš ze žárlivé udělat naštvanou ex, která si akorát řekne:

„Je na čase vymazat ho ze života a pohnout se dál.“

Na nepřímé budování žárlivosti využijeme Facebook.

Jak použít Facebook pro vybudování žárlivosti?

Je vhodná chvíle, abych ti něco prozradil. Nejsem fanoušek toho, aby si muž po rozchodu vymazal svou ex z přátel.

Vždyť jak bys mohl použít Facebook ve svůj prospěch, když ji tam nemáš?

Tak či tak, povím ti jedno. Tvá ex má oči všude. I když tě nemá v přátelích, sleduje tě přes někoho jiného.

Víš, pracuji při rozchodech i s ženami. Divil by ses, kolik z nich sleduje svého ex.

Nečekej, že se o tebe nezajímá. VŽDY si najde způsob, jak o tobě něco zjistit. Samozřejmě, když jste stále přáteli, budeš to mít ještě lehčí. Tak proč toho nevyužít?

Taktika 1: Tvůj skvělý život

Neleze ti občas na nervy všechno to, co vidíš neustále na Facebooku? Ti lidé, kteří sdílejí každou fotku z párty, každý zajímavý moment ze svého života a každý zajímavý odkaz, na který narazí?

Doufám, že neleze, protože se staneš jedním z těchto lidí.

Tvá ex byla důležitou součástí tvého života. Byla tou první osobou, se kterou jsi sdílel tyto věci a zážitky (teda doufám). Takže když náhle zjistí, že všechny tyhle věci najednou sdílíš s celým světem a ne s ní, začne žárlit.

Důležité je ale říct, že to nesmíš přehánět. 2–3 příspěvky denně je už moc. Kdybych byl na tvém místě, pravděpodobně bych postnul tak jeden příspěvek co dva dny.

Taktika 2: Znovu randíš

Chci, abys šel na rande.

Asi se ti do toho moc nechce, co? Ale musíš mi věřit, nezešílel jsem, myslím to vážně. Garantuji ti, že v tom momentě, kdy se tvá ex doví, že jsi byl na rande, začne žárlit.

Pořád se ti do toho nechce?

Možná máš pocit, že tím svou ex zradíš. Jenže je to tvá ex, jsi svobodný. A druhá věc je ta, že není nic špatného na tom jít s někým jen tak ven.

Musíš si ale dát bacha na pár věcí.

Nemyslím si, že bys měl druhou ženu líbat, pokud necítíš skutečné spojení. Polib ji jen tehdy, když to myslíš opravdu vážně a máš pocit, že jsi poznal někoho, s kým by sis mohl nakonec rozumět více.

Prostě běž ven, jako bys šel ven s kamarádkou. Je to prosté. Buď upřímný a nevoď ji za nos.

A ještě jedna kontroverzní věc, do které se ti asi taky nebude moc chtít. Když budeš na tom rande, vyfoťte se. Ale obyčejnou fotku, jako když se kamarád fotí s kamarádkou. Žádné líbání se, prosím tě…

Na fotce nesmí být nic kontroverzního, žádné dotyky, prostě obyčejná fotka. Klíčem je být nenápadný a nechat tvou ex tvořit si v hlavě vlastní scénáře.

Přímé budování žárlivosti (zprávy a telefonáty)

Zprávy

Řekněme, že máš za sebou pravidlo nulového kontaktu. Tvrdě jsi na sobě pracoval, abys ze sebe udělal lepšího chlapa a podařilo se ti nepřímo vyvolat nějakou žárlivost. Dalším krokem je vyvolat žárlivost přímo, přes zprávy.

Nezapomínej, že musíš být v prvé řadě nenápadný. Tvé zprávy nesmí křičet, že je píšeš jen proto, abys ji vyprovokoval k žárlení. Hranice je opravdu velmi tenká a ženy nejsou blbé.

Jak by tedy měla taková nenápadná zpráva vypadat?

Například takto:

 

 

Zmínil jsi kamarádku. Tvá ex samozřejmě zachytí jen tohle jedno slovo. Bude zvědavá, o koho jde a jak dobří „kamarádi“ jste. Ideálně bys měl zmínit kamarádku, kterou předtím neznala a do teď o ní neslyšela.

Geniální na této zprávě je fakt, že je zároveň komplimentem pro tvou ex. Proto bude její hlava přemýšlet jak šílená.

„Kdo je Dáša? Randí spolu? Proč jsem o ní neslyšela? Možná spolu nechodí, když na mě myslí i během jejich rozhovoru. Ale kdo je do háje Dáša? Potřebuju to vědět!“

Druhý příklad je trochu riskantnější, proto preferuji ten první. Ale s trochou štěstí to může dopadnout velmi dobře.

 

 

Když ti odpoví, že jste se spolu na nic takového ale nedívali, odpovíš jen:

 

 

V tuhle chvíli je tvá práce hotová. Zbytek už dodělá mysl tvé ex.

„S kým se na en film teda koukal? Byla to nějaká holka? A proč se mě na to vlastně ptal?“

Telefonáty

Posledním krokem v naší snaze vyvolat žárlivost jsou telefonáty.

Skvělá věc na telefonátech je to, že okamžitě slyšíš reakci druhé strany. Když teda řekneš něco, co ji přinutí žárlit, pravděpodobně to hned z jejího hlasu vycítíš. Díky tomu můžeš zjistit, zda tvá snaha opravdu funguje.

Ale jak přinutit tvou ex žárlit během telefonátů?

V zásadě úplně tak samo jako u zpráv.

Povíš jí příběh a nenápadně zmíníš ženské jméno, které nezná.

„Zajímavé, že to říkáš. Včera jsem byl právě s kámoškou Májou a říkala úplně přesně to stejné, co ty.“

Až řekneš tuhle větu, vnímej pořádně, co ti ex odpoví. Když ztichne nebo se změní její nálada, žárlí. Pravděpodobně má v hlavě něco jako:

„Nikdy žádnou kamarádku Máju neměl, kdoví, jestli s ní i spí…“

Když začne žárlivost pracovat, většinou se v hlavě začnou tvořit ty nejhorší možné scénáře. Stačí už jen nechat zbytek práce na její hlavě a budeš v pohodě.

Držím palce.

Máš ještě šanci získat zpět tvojí ex?

Vyplň 1 krátký online test a zjisti to…