Jak ji získat zpět, když má jiného partnera

autor: | Dub 2, 2018 | Nezařazené | 7 komentáře(ů)

Jde o jednu z nejhorších situací a obyčejně vypadá asi takto…

Říkal sis, že je to ok.

Rozchod byl vlastně celkem fajn rozhodnutí a první týdny jsi celkem spokojený, že to tak dopadlo.

Jenže, jak týdny ubíhají, uvědomil sis, o co jsi doopravdy přišel a jak moc pro tebe skutečně znamenala.

Rozhodneš se, že ji chceš nazpět a zkusíš zjistit, na čem jsi, pomocí nějaké nenápadné, nic nenaznačující SMS…

 

 

Nevyhnutelná facka od reality je na světě a vysněnou idylku, jak to vše dáš do pořádku a ona se k tobě vrátí, nahradil hněv, smutek a žárlivost.

Tvoje bývalá si našla někoho jiného.

Ale dřív, než začneš propadat emocím a uděláš nějakou hovadinu, prosím, zastav se a vyslechni mě.

Ano, je to špatné. Ale není to ještě konec světa a dá se s tím něco dělat.

Šance získat ji zpět, když má někoho jiného, stále existuje a právě to, jak to udělat, se dovíš v tomto článku.

Ale předtím, než se k tomu dostaneme…

Pravděpodobně tady hledáš návod na to, jak svou ex získáš zpět. Krok za krokem.

Problém však je, že znovu získat bývalou partnerku není tak jednoduché. Ale dá se to.

Je to zdlouhavý proces, který vyžaduje strategické přemýšlení, správný plán a přiznávám, že i trochu štěstí. Je toho tolik, že popsat to v jednom článku je doslova nemožné.

Můj kompletní a definitivní návod, jak získat zpět bývalou partnerku, obsahující úplně vše, co k tomu potřebuješ, najdeš na odkazu níže:

 

Ale dost bylo řečí, pojďme tedy krok za krokem zjistit, zda máš u své bývalé ještě stále šanci.

A abychom to společně dokázali zjistit, musím tě upozornit na jednu důležitou věc…

Dej si pozor, aby tě „náhradník“ nepovažoval za riziko

Nic lidi nemotivuje více než strach ze ztráty a společný nepřítel.

V případě, že tvá ex randí s někým novým, za žádnou cenu mu nedávej najevo, že ji chceš získat zpět.

Hrozí totiž, že:

  • Vycítí, že ji chceš dostat zpět začne si ji chránit a bránit tomu, abyste se setkali.
  • Začne v ní podporovat její negativní pohled na tebe, malovat tě černě a s ní bude budovat vztah podobný, jaký mají dvě kamarádky, které za zády pomlouvají tu třetí.

Jednoduše řečeno, je důležité, aby tě nevnímal jako hrozbu a aby ses pro něj a tvou ex nestal konverzačním objektem, ze kterého si budou dělat srandu, čímž by mezi sebou akorát prohloubili vztah (není to hezké, ale i pomlouvání druhých bývá formou budování souznění mezi dvěma osobami).

Jak se tomu vyhnout?

Jak jsme si vysvětlili výše… V momentě, kdy tě její nový partner začne považovat za riziko, tvé šance získat ji zpět se dramaticky sníží, a proto se musíš vyhnout tomu, aby si tvé snahy všiml. Ale jak?

Nenápadností.

Jde o to chovat se tak, abys zároveň pozitivně působil na emoce tvé ex (a vyprovokoval v ní touhu vrátit se k tobě) a abys to dělal způsobem, který nevzbudí zbytečnou pozornost.

Pokud to dokážeš, nejen že si tvůj „náhradník“ ničeho nevšimne, ale v momentě, kdy se tak konečně stane, už bude pozdě.

Abys to dokázal, musíš se vyhnout této základní chybě:

Největší blbostí, kterou můžeš udělat, je ukázat své karty dřív, než to má smysl.

Když je její nový vztah čerstvý a její negativní emoce vůči tobě silné, bude ti to k ničemu – ona tě odmítne tak či tak a akorát se prozradíš (a riskuješ upevnění jejich vztahu, jak jsem psal výše).

Jak to tedy udělat?

To, co chceš namísto výše uvedeného udělat, je nedat jí najevo, že ji chceš zpět a zaměřit se na změnu jejího postoje. Potřebuješ, aby vychladly její negativní emoce a aby namísto toho začala vzpomínat na to dobré s tebou a abys jí začal chybět.

Jakmile to dokážeš, způsobíš, že bude zmatená z vlastních pocitů a z toho, že cítí silné emoce ke dvěma různým mužům a neví, co vlastně chce.

A nejpravděpodobnější je, že se pokusí svěřit tomu, kdo by ji měl vyslechnout a podpořit (její nový přítel).

Je otázkou, kdy se to stane, ale když své karty zahraješ dobře, stane se to.

A jak si myslíš, že zareaguje její nový partner, když od své nové partnerky uslyší, že je stále ještě vázaná na svého bývalého?

Pravděpodobně ne dobře a spíš než pochopení a podpory se dočká hádky, žárlivé scény a urážek. A pokud na tebe její nový partner začne útočit a chránit ji před tebou v tomto bodě, nebude to mít velký efekt. Proč? Protože její emoce vůči tobě se změnily – zatímco v minulosti by na tebe začala nadávat spolu s ním (kvůli hněvu a negativním emocím vůči tobě), nyní už to bere jako útok na někoho, koho má ráda a začne se tě naopak zastávat!

A až se to stane a oni se následně rozejdou, máš jednak otevřené dveře k návratu k ní a navíc… nemáš se proč cítit špatně, protože to bylo nakonec JEJICH rozhodnutí a nemůžeš za to, že ona má k tobě silné emoce a on to nezvládl.

Ok. Tohle je ideální způsob, jak ji dostat zpět v případě, že randí s někým jiným. Ale upozorňuji, že i když šance, že to vyjde, existuje, není to stoprocentní a nemusí to vždycky vyjít.

Jaká je šance, že mu ji přebereš a získáš ji nazpět?

Jak jsem psal vícekrát, snažím se k lidem přistupovat upřímně, nelhat jim a neslibovat nic, co nedokážu splnit.

Stojím si za tím, že kompetentnější rady na téma „jak získat zpět bývalou“ nenajdeš nikde jinde a s těmito bezplatnými radami samozřejmě nabízím i prémiový kurz, ale nebudu kvůli jeho prodeji lhát, zavádět, slibovat nesplnitelné a ohýbat realitu (možná právě proto jsou tyto rady kompetentní, haha).

Realita je taková, že i tvá bývalá partnerka je jen člověk a na konci každého dne má svobodné právo se rozhodnout, co od života chce a co chce dál.

Dokážu ti pomoci pochopit skutečné příčiny, proč jste se rozešli a ukázat ti ty nejlepší techniky, jak jí ukázat, že ses změnil, vzbudit v ní pochybnosti o jejím rozhodnutí a probudit tak touhu vrátit se k tobě… Ale stále platí, že nejsem kouzelník ani neumím číst myšlenky, a i když jsem už pomohl obrovskému počtu párů, někdy to bohužel nevyjde.

Pokud tě to zklamalo a nechceš už číst dál, tak promiň a měj se.

Pokud mě chápeš a ceníš si toho, že nemíním svým čtenářům lhát, pokračujeme…

Rozumím, že to není na 100 %. Jakou mám tedy skutečnou šanci?

Tady hned zezačátku upozorním, že neuvádím statistická data z výzkumu, ale pouze můj pohled na věc z rozhovorů s mnohými muži i ženami mimo tuto stránku (jsem sociální, komunikativní a zajímám se).

A co je smutné…

Většině mužů a žen to nevyjde a získat zpět jejich ex se podařilo přibližně 1 z 5 lidí, s kterými jsem se na tohle téma bavil (a že jich bylo). A to mám na mysli rozchody všeobecně – v tomto konkrétním případě (ex randí s jiným) to vycházelo doslova na jednocifernou procentuální šanci.

Ale mám pro tebe i dobrou zprávu…

Pointou tohoto mého „výzkumu“ (s hroznou metodikou a nedodržením pravidel, jak by měl takový statistický výzkum vypadat, tudíž by jej žádný renomovaný časopis nezveřejnil) bylo pochopit, jak postupovali, jaké chyby dělali a jak to dopadalo u lidí, kteří nehledali pomoc zkušeného člověka, ale jednali na vlastní pěst.

A jakmile jsem rozeslal e-maily mým bývalým klientům, kteří se v takové situaci octli (tzn. ex je s někým jiným a oni ji/ho chtějí zpět) a neřídili se emocemi, ale postupovali podle mých rad, dozvěděl jsem se, že až polovině z nich se podařilo vrátit se zpět k bývalému partnerovi.

A v porovnání s dalšími alternativami (jednat na vlastní pěst, volat věštce, poslouchat lidi slibující nemožné) je to sakra dobrá šance.

Pozor: Tvoje ex vás bude srovnávat

Všichni to po rozchodech děláme a nevyhne se to ani tobě.

Můžeme samozřejmě společně doufat, že její nový partner se k ní chová jako hovado, kdy následkem toho jí začne chybět vztah s někým dobrým (s tebou) a začneš jí chybět.

To by byla ideální situace. Ale co když se tak nestane? Jak ji dostat zpět, když se k ní nový partner chová jako k princezně?

Co když se k ní její nový partner chová dobře?

Než se na tuhle situaci podíváme blíž, chci, abys lépe pochopil, co znamená „chovat se k ní dobře“.

Dobré chování v tomto kontextu není až tak o otevírání dveří a odsunutí židle v restauraci (tím neříkám, že to není důležité), ale o něčem hlubším…

Je to o schopnosti věnovat své vlastní partnerce pozornost, snažit se naplňovat její potřeby a tužby, komunikovat s ní, vnímat ji, být jí oporou a nesoudit ji.

Jednoduše – být partnerem, který má svou partnerku upřímně rád a záleží mu na ní. A pokud ses k ní v tomto smyslu choval špatně a její nový partner se k ní chová dobře, není to vždy nejlepší pozice. Pak se moc nedá očekávat, že se žena vrátí z fungujícího vztahu do vztahu, kde to nefungovalo.

Naštěstí, i když získat ji zpět za takových okolností není jednoduché, pořád je to možné. Jak?

Je tomu tak proto, že i když na logické úrovni jí nový vztah může připadat lepší, na emoční rovině máš oproti jejímu nového partnerovi něco, co on ne…

Emoční pouto

Ať už se k ní nový partner chová jakkoli dobře, nakonec to nemusí nic znamenat.

Mnoho žen se nakonec i tak chce vrátit ke svým bývalým partnerům, protože ani objektivně lepší chování může, ke kterému nic necítí, nemůže nikdy trumfnout hluboké city, které má k jejímu bývalému partnerovi (ať už se choval jakkoli).

A právě to je to citlivé místo, které se pokusíme využít.

Namísto slibování, že budeš lepším a bojování o její srdce logikou budeme bojovat emocemi: využitím faktu, že ať už se stalo cokoli, stále k tobě pociťuje silné emoce. A to je něco, co jí její partner dát nedokáže.

Co když se k ní nový partner chová špatně?

Toto je ta jednodušší situace a při troše štěstí (a při tom, jak se v dnešní době muži chovají) je to i tvůj případ.

Jak jsem už napsal, tvá ex vás bude navzájem porovnávat a je jen otázkou času, kdy na to dojde.

A pokud se ocitne v situaci, kdy objektivně vidí, že:

  • její nový partner se k ní chová hůř než ty,
  • k jejímu novému partnerovi necítí tak silné pouto, jako k tobě…

… je jen otázkou času, kdy ji to začne přirozeně táhnout do vztahu, který byl objektivně lepší po všech stránkách. Tzn. vztah, který měla s tebou.

Neuvážený rozchod a facka od reality

I když to nebude znít hezky, lidé se někdy chovají jako idioti a je možné, že se to stalo i v tomto případě.

Je dost možné, že objektivně jsi nic hrozného neudělal a tvé ex jednoduše přerostlo její ego přes hlavu, potkala někoho, kdo v dané chvíli působil jako lepší a ona se rozhodla toho využít.

Jenže není všechno zlato, co se třpytí a ona může po 1–2 měsících zjistit, že udělala obrovskou chybu, že muž, který jí sliboval hory doly, se jí chtěl ve skutečnosti jen dostat pod sukni a že někoho jako ty už nenajde tak lehko.

Píšu to proto, neboť ne každý rozchod, kdy žena opustí muže kvůli jinému, je zaviněný neschopností muže chovat se k jeho partnerce dobře. Někdy je prostě problém na její straně (a na straně její nevyrovnanosti, malichernosti, nespokojenosti a přehnaném sebevědomí).

A byť to není příjemné, je důležité vidět věci v širším kontextu a neztrácet důvěru v lepší budoucnost. I tvá EX je jen člověk a mohla udělat chybu. Když ji udělala, uvědomila si její následky a donutilo ji to popřemýšlet nad sebou i nad tím co jsou skutečné hodnoty, stojí za to dát jí ještě šanci.

4 kroky, jak ji získat zpět, pokud si našla někoho jiného

1. Období nulového kontaktu

O období nulového kontaktu jsem už psal podrobně v tomto článku, jakož i v mém kompletním návodě, jak získat zpět bývalou partnerku, a tak se k němu nechci podrobně vracet.

Pravidlo nulového kontaktu v kostce

Pravidlem nulového kontaktu je myšleno období, kdy úplně přerušíš všechen kontakt s tvou bývalou partnerkou s cílem využít lidskou podstatu (chceme to, co nemůžeme mít a nevážíme si toho, co máme) a dosáhnout toho, abys jí začal chybět a aby její negativní emoce nahradil vzpomínkový optimizmus (jakmile jí chybíš, její mozek začne vytlačovat negativní vzpomínky a bude si minulost s tebou idealizovat).

Pokud jsi už četl mé články na toto téma, určitě už víš, že obvykle doporučuji 3 různé délky období nulového kontaktu, a to:

  • 3 týdny nulového kontaktu,
  • 1 měsíc nulového kontaktu,
  • 6 týdnů nulového kontaktu.
  • Jenže pravidla se musí v určitých situacích porušovat, a právě toto je ten případ. 3, 4 nebo 6 týdnů je v této situaci příliš dlouhá doba, a proto doporučuji přerušit kontakt na pouhé 2 týdny.

Proč jen 2 týdny, stačí to?

2 týdny je skutečně krátká doba (delší období znamená, že efekt období nulového kontaktu na tvou ex by byl silnější), ale pracujeme zde přece jen s lidskou přirozeností a udržování nulového kontaktu déle než 2 týdny by znamenalo vznik zbytečných rizik, které nestojí za silnější emoční vliv na tvou ex, kterého bychom za běžných okolností chtěli dosáhnout.

Zaprvé, zůstat v období nulového kontaktu dlouhodobě, když víš, že tvá ex se schází s někým jiným, je pořádný nápor na psychiku a málokterý muž něco takového dlouhodobě zvládne.

A co je důležité – ono to není až tak divné a tvé tělo ví, proč mu to nevoní. City k člověku totiž rostou časem a čím déle ji s jejím novým partnerem necháš o samotě, tím více riskuješ, že se do něj zakouká až příliš a získat ji zpět bude o mnoho těžší.

2. Obnov vaše společné pouto

Pokud se zpětně podívám na své vztahy, je jedna věc, kterou jsem fakt nedokázal snést. A šlo o to, když se má přítelkyně kamarádila, resp. byla denně v kontaktu se svým bývalým.

Možná to zní, jako že jsem chtěl svou přítelkyni kontrolovat nebo že jsem byl prostě žárlivý, ale pravdou však je, že je mi jedno, co si o tom myslíš. Čisté přátelství mezi bývalými partnery jednoduše neexistuje a viděl jsem příliš moc na to, abych mohl říct opak.

A buď nyní upřímný ty. Líbilo by se ti, kdyby se tvá přítelkyně/manželka stýkala se svým ex?

Ještě to otočme.

Představ si, že potkáš novou slečnu. Je perfektní. Ale její nejlepší kamarád je její ex. Takže někdo, s kým spala. Kdo se jí dotýkal na tisíc způsobů a šeptal jí do ouška ty nejintimnější věci. Baví se s ním každý den, setkává se s ním a když ji něco trápí, poví to jemu, i když by emocionální podporu měla dostat od tebe.

Byl bys s tím v pohodě a šel bys do toho vztahu?

98 % mužů ne.

A bez hanby přiznávám, že ani já ne.

Tak už máme jasno. Ale na co je nám tahle informace v naší snaze?

No hádej třikrát. Jdeme naštvat jejího přítele tím, že se s tvou ex skamarádíme!

Buď jejím kámošem

V této chvíli se nemůžeš soustředit na to, že ji chceš zpět. Tohle teď vyhoď z hlavy, i když chápu, že je to sakra těžké.

Ale v této chvíli je to to nejlepší, co můžeš udělat.

Jak jsem už psal, je velmi vzácné, aby byl nějaký muž v pohodě s tím, že jeho partnerka je v kontaktu s bývalým. Proto její nový partner určitě nebude v pohodě, až zjistí, že jste si k sobě opět našli cestu. Výsledek? Mezi ním a tvou ex to způsobí napětí.

A přesně to ty chceš. Od této chvíle udělá on nevědomky všechnu práci za tebe.

Buď jí oporou

Teď přichází tvá chvíle. Její vztah je napjatý a ona potřebuje podporu. To je tvůj čas. Pokud jí dovolíš se otevřít a docílíš, aby ti znovu důvěřovala, prakticky jsi vyhrál. Popřemýšlej o tom.

Potřebuje podporu, ale od přítele ji nedostává, jelikož jsou „kvůli tobě“ na nože. Když jí tuto podporu dáš ty, automaticky tě začne se svým současným přítelem porovnávat.

Ale pozor, když mluvím o podpoře, nemyslím tím, abys jí zachraňoval vztah. Nechci, abys s ní o něm vůbec mluvil. Pokud by chtěla, abys jí s jejím vztahem poradil, odmítni to tak zdvořile, jak to jen bude možné.

Při čemkoli jiném, co vyžaduje podporu, tam však pro ni budeš na 100 %.

3. Obnov svou přitažlivost přes SMSky

Pojďme si udělat krátkou rekapitulaci.

Zvládli jsme zkrácenou verzi pravidla nulového kontaktu (aby spolu neměli příliš společného času). Pak jsme se s ní opět skamarádili, abychom ji poté dokázali emočně podpořit, protože jsme se stali „zodpovědnými“ za problémy v jejich vztahu.

To by tedy bylo, ale co dál?

No, je třeba POMALU začít budovat přitažlivost.

Co myslím tím „pomalu“?

Chybou, kterou dělá spousta mužů, je fakt, že místo aby postupně vcházeli do vody, skočí rovnou do nejhlubšího místa a utopí se. Obrazně řečeno, samozřejmě… Stále hovořím o přitažlivosti.

Tak či tak, přijít za ní a rovnou ji pozvat na rande, je příliš velké riziko.

Proč?

Protože jsi zatím nevybudoval absolutně žádnou přitažlivost. Žádnou chemii. Není v tom žádná romantika. A ženy milují romantiku, Milují, když se muž snaží o jejich pozornost. Takže pokud všechny tyto kroky přeskočíš a rovnou ji pozveš, obvykle to nezabere.

Řekněme, že tvá bývalá má nového partnera. Jsi na tomto webu a udělal jsi vše, co jsem psal. Zkrácené období nulového kontaktu, následně ses stal jejím kamarádem. Její přítel/partner se naštval a jsou rozhádaní.

Místo aby ses do toho vrhl po hlavě, uvědom si, že nejlépe vybuduješ přitažlivost na osobním setkání. To znamená, že přes zprávy jí jen podvědomě něco naznač, počkej, až vybuduješ trochu přitažlivosti, následně se dostaneš k telefonátu, tam vybuduješ trochu další přitažlivosti, a nakonec ji pozveš na rande, kde to celé završíš.

Více o tom, jak získat zpět tvou ex s pomocí textových zpráv se dočteš v tomto článku.

4. Navrhni jí setkání

Podařilo se ti zvládnout období nulového kontaktu.

Byl jsi jejím kamarádem a oporou.

Skrze společné psaní si se ti podařilo obnovit tvou vlastní přitažlivost a tím i její zájem o tebe.

Nyní je čas zjistit, zda se to vyplatilo.

Tak jako celou dobu, i v tomto bodě chceme zůstat mimo radar. To znamená, že pozvání ven formuluj jako setkání dvou kamarádů, v žádném případě ne jako rande.

V tomto bodě je možné, že tě nejprve odmítne, protože se nehodí, aby se holka ve vztahu setkávala se svým ex.

Pokud se tak náhodou stane a ona tě odmítne, nevzdávej se a vrať se k bodu č. 3 (budování přitažlivosti) před tím, než se ji znovu pokusíš dostat ven.

Co když řekne „Ano“?

Pokud poví ano a opravdu má zájem se sejít, jsi na dobré cestě a můžu ti gratulovat.

Znamená to totiž 2 věci:

  • Stále k tobě něco cítí.
  • Svého nynějšího partnera nerespektuje natolik, aby ti řekla „ne“.

A druhý bod je důležitý. Protože partnerka, která svého přítele/muže skutečně miluje a respektuje, by si něco takového nedovolila. Za žádnou cenu by neflirtovala s jiným mužem, s kterým před tím něco měla a už vůbec ne, aby s ním chodila potajmu ven.

Pokud tedy tvé pozvání ven akceptuje, znamená to, že jí nezáleží na vztahu a citech jejího aktuálního partnera natolik, aby si odepřela vlastní potřebu vidět tě.

A nevím, jak ty, ale podle mě to je dobré znamení (pro tebe).

Máš ještě šanci získat zpět tvojí ex?

Vyplň 1 krátký online test a zjisti to…