V tomto článku se podíváme na 3 fatální chyby, které muži dělají, když se snaží obnovit vztah se svou bývalou a pořadím ti, co dělat, pokud si některou (nebo všechny) z nich po vašem rozchodu udělal.

A neboj se, v nadpisu pouze přeháním, aby si na tento (super) článek kliknul …

Ať si udělal byť všechny chyby o kterých píšu, nic není ztraceno a se správným postupem se z toho dá dostat ven. A neboj, nebudu ti tu pouze kibica a poukazovat na chyby, ale pořadím ti také konkrétní řešení, jak z toho ven, pokud si náhodou některou z těchto tří chyb udělal.

Také chci zdůraznit, že zde odomna nedostaneš žádné prázdné sliby a budu psát jen, co si OPRAVDU myslím (vycházejíc z dlouholetých zkušeností z práce se stovkami mužů v podobné situaci, jakou si procházíš ty nyní). Pokud si myslím, že v tvé situaci ještě máš šanci na záchranu, řeknu ti to. Pokud si myslím, že je to ztracené, nebudu v tobě zbytečně živit naděje a také ti to rovnou řeknu.

Chceš tedy znát 3 největší porozchodových chyby a co dělat, pokud si nějakou z nich náhodou udělal?

Dobře… Pojďme na to!

Ale předtím než se k tomu dostanu…

Pravděpodobně zde hledáš návod na to, jak svou ex získáš zpět. Krok za krokem.

Problém však je, že znovu získat bývalou partnerku není tak jednoduché. No dá se to.

Je to zdlouhavý proces, který vyžaduje strategické myšlení, správný plán a přiznávám se, že i trochu štěstí. Je toho tolik, že popsat to v jednom článku je doslova nemožné.

Můj definitivní návod, jak získat zpět bývalou přítelkyni, obsahující úplně všechno, co k tomu potřebuješ najdeš na odkazu níže.

Dost bylo slov, pojďme se už podívat na ty 3 chyby …

Ale ještě před tím (Už mě nesnášíš?;)) Proberme, jak bude tento článek formátován …

Jak jsem psal výše, nechci zde pouze vypíchnout chyby a proto to uděláme takhle. V každé části ti řeknu:

 • Popis chyby: vysvětlím ti, co konkrétně se stalo, co se dělo a děje v hlavě tvé ex a proč to vlastně byla chyba, i když se to v té době mohlo zdát jako super nápad.
 • Jak to napravit: Nechci pouze brblotať, co si udělal špatně. V této části ti proto napíšu co přesně dělat, pokud si danou chybu udělal, abys anuloval její efekt.

Dobře …

Teď už opravdu dost obkecávania a pojďme se na ty chyby podívat …

Chyba č.1: Prosil ji, aby se k tobě vrátila

Okay. Toto je jedna z těch nejčastějších chyb, které muži dělají a zároveň …

Prosit ji aby se k tobě vrátila je strašná somariny, která nebude fungovat.

Proč?

Rozumím, žeti to může přijít jako geniální nápad, ale je to chyba právě z toho důvodu, že jak jsem již psal v několika článcích na tomto webu … Ženy rozmyslet jinak než muži.

Umím si představit logiku, s jakou člověk dospěje k názoru, že prosit ji o to, aby se k němu vrátila je dobrý nápad. My muži máme velmi velké ega a představa, že se za námi doplazí naše ex, nebo kdokoli, bude nás s pláčem prosit o odpuštění za cokoliv co udělala a my sejdeme ze svého trůnu a řekneme její “Dobře, máš poslední šanci” zní fakt super . Jenže je tu jeden problém …

Žádná žena (ani tvá ex) takto nepřemýšlí.

Možná sis všiml, že se při mých tvrzeních mnohdy opírám o evoluční psychologii a v tomto bodě to nebude jinak. Jde totiž o to, že jakkoli to nerady přiznávají, ženy jsou přitahovány k “alfa” typem muže, kterým důvěřují, že je budou umět ochránit a postarat se o ně a jejich potomstvo (protože evoluce nezná kondomy a proto v podvědomé části je toto smýšlení vždy přítomny).

A pokud ji po rozchodu začneš na kolenou prosit, aby se k tobě vrátila, neškádlit jí tím ego a nenaklání štěstěnu tvým směrem (jak si mnoho mužů myslí), ale ukazuješ její slabost, nesebevědomé a nejistotu (což jsou všechno “beta” vlastnosti) . Takové chování tě automaticky dává do pozice slabosti a žádnou ženu z pozice slabosti nezískáš.

Pokud ji chceš získat zpět, musíš jí dokázat, že si stále ten silný, sebevědomý chlap schopný postarat se (do kterého se zamilovala), aby si ona sama řekla, že “ok, tento muž je silný, sebevědomý, rozhodný a já a moje potomstvo s ním budeme v bezpečí “, což ji bude motivovat vrátit se k tobě.

A to nás už přivádí k otázce: “Jak z této chyby ven?”

Jak tuto chybu napravit

Pokud si ji prosil o odpuštění a ona tě poslala kádě snadněji, tak v této chvíli neexistuje strategie, po níž aplikování by se k tobě chtěla vrátit.

Co však existuje, je strategie, jak anulovat efekt této chyby a dostat se z pozice slabosti do pozice síly.

Protože platí, že ať použiješ jakoukoliv taktiku tak:

 • Z pozice slabosti s velkou pravděpodobností fungovat nebude
 • Z pozice síly s velkou pravděpodobností fungovat bude

Jak se tedy dostat do pozice síly poté, co si ji prosil, aby se k tobě vrátila?

Proseb o návrat si v své EX vybudoval představu, že má tu lepší pozici a že ty jsi ten slabý. To co potřebujeme je obrátit to a dostat tě znovu do pozice síly.

To dokážeš s pomocí pravidla nulového kontaktu.

Co to znamená?

Znamená to absolutně přerušit jakýkoliv osobní i neosobní kontakt s tvou ex.

A tedy tu zdůrazňuji, že půjdu možná i proti tvé logice (nebo spíše ti jen neporadím formou, jak by si chtěl) ale dělám to proto, abych ti opravdu pomohl obrátit šance ve tvůj prospěch …

Protože i když to bude bolet, tak ty bolestivé řešení jsou někdy jediné co funguje.

Jak tedy píšu výše, pro anulování pozice slabosti chci, aby si s ní absolutně přerušil kontakt a začal se chovat tak, jako kdyby jste se spolu definitivně rozešli a už nikdy spolu nebudete.

To znamená:

 • Začni chodit do posilovny a sportuj
 • Začni se stravovat zdravě
 • Jdi ven, buď sociální, bav se s kamarády a Nevyhýbej se ženské pozornosti
 • Pracuj na svém byznysu, nebo na své práci, aby si zvýšil své obraty nebo šance na povýšení
 • Medituj, jdi do přírody nebo si najdi terapeuta … Cokoliv, co ti pomůže vybudovat si pozitivní myšlení v těchto těžkých časech

Ano, je to risk. Ano, není to snadné. Ano, bude to bolet a možná se budeš cítit špatně.

Ale co tím dosáhneš je, že se v jejích očích z toho slabého chlapce, který ji s pláčem prosil aby se k němu vrátila, jehož slabošské chování ji odpuzovalo, dostaneš do pozice toho silného chlapa, který má svůj cíl. který na sobě maká, jehož nezlomí ani ztráta lásky a přesto půjde dál tvrdě za lepší budoucností, protože lze jej tato žena odmítla, ale přijde další.

Protože (a opět podotýkám, formuluji to k našemu “primálnemu” opičímu mozku a neříkám, že máte mít děti) i když zplodit a nebude se starat o potomstvo u této ženy, tak stále potomstvo zplodí a dělá vše proto, aby byl tím mužem, který se o něj bude umět postarat.

Jednoduše řečeno … V jejích očích se staneš znovu tím silným, sebevědomým alfa mužem do kterého se zamilovala a kterému důvěřovala, že bude její oporou ve společné cestě životem.

A toto je přesně ta pozice síly o které mluvím. Takto vypadá silný, přitažlivý chlap, který svými činy dokáže donutit jeho ex ptát se: “jaké by to asi bylo, kdybychom byli znovu spolu?”.

Chyba č.2: Žádný plán, jak ji získat zpět

Opět se jedná o typickou mužskou vlastnost a opět je to obrovská chyba.

Nevím jestli je to našimi egami a zda to tak máš také, ale já sám jsem chodícím důkazem, že přehnané sebevědomí, aniž mělo oporu v realitě není úplně super vlastnost a jako příklad mohu popsat i tento web.

Také jsem si při jeho budování říkal, že to bude snadné. Že vždyť pouze koupím doménu, hosting, nějak tam slepit grafiku a půjde to. A že nač to dělat sám, když si mohu objednat Freelancer, kteří to udělají za mě.

Jenže realita ma prefackala …

Grafiku mi freelancer udělal úplně špatně. Snaha o pomoc s texty a copywritingu (ať jsem se jakkoli snažil vysvětlit jim, jak to mají dělat a jakkoliv dobré podklady jsem přichystal) byly také pouze zbytečně vyhozen čas a peníze.

Pokud jsem to chtěl udělat pořádně, tak jsem to prostě musel udělat sám a jakmile jsem to začal dělat, tak jsem pochopil, proč výsledky pomoci, kterou jsem si najal byly tak špatně.

Protože jakkoli jsem si myslel, že jsem sežral všechnu moudrost světa, tak praxe mě prefackala.

Dát dohromady ten test, kterým se snažím vypočítat tvé šance byla práce na několik dní a řazení se se zkušenými developery. Napsat článek tak, aby měl hlavu a patu, abys neusnul již v polovině a abych ti opravdu něco dal mi zabralo asi 3x tolik času, jak jsem předpokládal.

I když vím co dělám, vím jak dělat weby, vím psát a mám dostatek empatie a zkušenosti ve vztazích jak jen malý fragment populace kromě mě …

Přesto bylo dát tento web dohromady asi 3x tak těžké jak jsem předpokládal a vůbec to nešlo tak snadno jak jsem čekal. Pokud bych sám nezažil tu bolest z rozchodů, pokud bych sám nevěděl, jaké peklo je ztratit milovanou osobu, protože jsem něco nechtěně do * Ebal … Asi bych si už dávno řekl, že na to kašlu, že mi to za ten čas nestojí. Jenže z vlastní zkušenosti iz pozorování dobře vím, jaké peklo to je a pokud tedy díky mým “životním zkušenostem” dokážu poradit a pomoci, tak to prostě udělám.

Co tím chci říct je, že (a podotýkám, nechci tě urazit, pouze komunikovat na rovinu) …

Pokud si myslíš, že napravit chyby, které se ve vašem vztahu staly, že ventilovat tu bolest, která se nakupila a přesvědčit ji, že ztratit důvěru v tebe byla chyba je jednoduché a dokážeš to sám, tak se s velkou pravděpodobností mýlíš.

Pokud nechceš riskovat a spoléhat se na štěstí, potřebuješ plán

A možná kdybychom se bavili o nějakém balení dívek, kde na ničem nezáleží, tak ti řeknu: “Dělej si co chceš”. Sám jsem nikoho rady neposlouchal, prostě jsem chodil ven na diskotéky a naučil jsem se to. Zaujmout a sbalit ženu beru jako samozřejmost a jediné co mě trápí je nedostatek těch, které pokládám za “frajerkový materiál”. A možná by mi to se správným vedením trvalo méně času, ale to je jedno. Jde o to, že pokud jsem i udělal kopec zbytečných chyb, tak o nic nešlo, protože to byly jen nějaké neznámé baby v klubu.

Jenže tady se nebavíme o nějaké neznámé babe. Zde se bavíme o ženě, ke které přechovává takovou míru citů, že obětuješ svůj čas a čteš tyto řádky a i přesto, že tě určitě muselo napadnout, jestli nejsem jen nějaký teorerik a zda zde zbytečně nezabijí čas.

Ne, nejsem a opravdu makám na tomto webu a přetavování zkušenosti do textu, abych ti mohl pomoci a proto ti radím …

Najdi si skutečný plán, jak ji získat zpět a následuj ho.

Je mi jedno jestli ho budeš mít ode mne, nebo z jakéhokoli jiného webu.

Za sebe vím říci, že formulovat si “strategii, jak” podle mých rad určitě nebude chyba, protože jsem si dal obzvlášť záležet na tom, aby byly snadno pochopitelné, následovatele a s maximální šancí na úspěch.

Takže za sebe ti můžu poradit podívat se na:

Vztahový restart – moje e-kniha, jak ji získat zpět krok po kroku, kde jdu do detailů jako nikde jinde (a že jdu v mých blozích do detailů)
Jak ji získat zpět – Nejdelší článek na této stránce. Více než 6 tisíc slov textu bez jakékoliv vaty.
Jak docílit, aby si jí chyběl – návod, ve kterém ti podrobně vysvětlím, jakým tajemným kung-fu můžeš docílit, aby si tvé ex začal chybět
K této chybě jsem toho už napsal dost, pojďme na číslo 3…

Chyba č.3: Dárky, dovolené a překvapení

Ano, vím …

Stejně jako já si určitě viděl všechny ty romantické scény ve filmech a seriálech, které následují jednoduchou schéma:

Jak sbalit holku nebo získat zpět ex ve 3 krocích podle Holywoodu:

 • Udělej nejake supervelkých gesto (gigantická kytice růží, dovolená, pouštění romantické písničky z magnetofonu v dešti pod oknem …)
 • ???
 • Profit

Jenže pak přijde studená sprcha od reality a geniální plán samozřejmě nezafunguje.

A nezafunguje proto, že si k ženě příliš milý v situaci, kdy by si měl být tak trochu debil.

A neber to špatně, ani to nečti jako nějaký misogynizmus. Existuje málo mužů, kteří mají více upřímné lásky, empatie a citu, jako já.

Ale co se snažím říct je, nejdůležitější při snaze získat ji zpět (podobně jako je při snaze sbalit ji nebo udržet si ji) je vědět kdy být milý a kdy být debil.

A obvyklý důvod, proč se tolik vztahů rozpadá (nebo ani nezačne) je, že muž byl debil, když měl být milý a milý, když měl být debil.

My muži máme zvláštní dar dělat to přesně naopak …

Kdykoli máme pocit, že je všechno okej, naše přítelkyně je nám lhostejná a nevnímáme její potřeby, nedáváme jí tolik opory, kolik by potřebovala. Nedostává se jí tolik pozornosti, kolik by očekávala a nezasypáváme ji tolika projevy lásky a oddanosti, kolik by očekávala.

A pak když to vybuchne a ona je opravdu naštvaná a zklamaná, tak najednou chceme dělat všechny ty gesta které jsme měli dělat před tím. Najednou chceme kupovat růže, trávit s ní čas, zvát ji na večeře a dovolené.

Jenže dělat cokoli z toho v bodě, kdy jste rozptýleni, nemá smysl.

Ano, žena to chce a očekává to, ale očekává to od svého partnera a jakkoliv to bolí – po rozchodu tě jako partnera nebere a zasypávat ji dárky v tomto bodě je pro ni podobně nepříjemné, jako kdyby si najednou začal zasypávat suvenýry kolegyni nebo spolužačku, se kterou jste spolu dohromady nikdy nic neměli. Může se přemoci a tvářit se mile, ale v hlavě si neřekne “wow, to je romantické!”, Ale spíše “och, to je divné, co mám proboha dělat, aby mi dal klid a neublížila jsem mu?”.

Jak tuto chybu napravit?

Zopakuji …

Je mi jasné, že zasypat ji dárky vypadá být super nápad, ale v tomto bodě tím ničemu nepomůžeš.

To, že jste se rozešli má původ v určité ztrátě důvěry v tebe a ta může mít různé formy.

Možná má pocit, že:

 • Si ji málo miloval
 • Dostatečně sis ji nevážil
 • Nebyl si její oporou, když tě potřebovala
 • Nedal si její tolik emocí a zážitků, kolik očekávala
 • Nebyl si natolik silným a sebevědomým chlapem, za jakého tě měla

Jednoduše jde o to, že tvá ex měla nějakou fundamentální potřebu (která nemá nic společného s dárky) a ty si ji nevěděl, nebo odmítal plnit.

A cesta ven nespočívá v tom snažit se koupit si čas dárky a říct jí, že se změníš, pokud ti dá šanci (je klidně možné, že těch šancí si už několik dostal a pak si se tomu nevěnoval), ale naopak …

Identifikovat, co konkrétně byl problém, který způsobil, že jste se museli rozejít.

Zapracovat na sobě a stát se během období nulového kontaktu lepším mužem, aby z tebe bylo už na první pohled cítit, že cokoliv co si nesplňoval a nevěděl jí dát už máš a že pokud podvolí a vrátí se k tobě, tak tentokrát to opravdu bude jinak .

Jak to dokázat se dozvíš na mém blogu a v mé knížce.