Pojďme si jednu věc ujasnit hned na začátku: během pokusů o to, aby Vaše Ex žárlila, můžete docílit dvou věcí, buď Vám jí to pomůže získat zpátky, nebo svoje šance zničíte úplně a nadobro.

Tohle není něco, co byste měl zkoušet bez absolvování programu, který člověka provede do detailu procesem vzniku žárlivosti (klikněte zde, abyste se seznámil s návodem k získání své Ex zpět).

Jak se způsobení žárlivosti může vymstít, a tím zničit šanci na to, aby Vám znovu padla do náručí? Zcela jednoduše: Může to totiž vést k tomu, že Vaše Ex Vás bude nenávidět. Klíčem k využívání žárlivosti takovým způsobem, abyste získal svou lásku zpátky, je to, že to děláte naprosto nejednoznačně- tímto způsobem bude Vaše Ex partnerka pociťovat žárlivost bez toho, aby si uvědomovala, že přesně toho chcete dosáhnout.

Jinak řečeno, Vy chcete, aby Vaše Ex přítelkyně byla žárlivá přirozeným způsobem, bez toho aby věděla, že ve skutečnosti jste to tak zařídil.

 

Způsoby, jakými přivedete Vaši bývalou k žárlivosti

Ptáte se sám sebe, jak svou Ex přivést k žárlivosti, aniž byste porušil pravidla, které jsem nahoře uvedla? Tady je pár nápadů:

Vyjděte si a buďte společenský. Navštivte spoustu společenských akcí, zvláště tam budou společní přátelé, kteří mohou Vaší bývalé slečně říct, že jste tam také byl. Nemusíte aktivně upoutávat pozornost na Váš společenský život; ona si ho stejně tu a tam pravděpodobně zjišťuje.

Uveřejňujte na facebooku nebo na jiných sociálních sítí, kde Vás Vaše Ex může vidět, své fotky, na kterých jste s přáteli (obou pohlaví). Obrázky nemusíte popisovat, už jen uveřejnění obrázků, na kterých se dobře bavíte, vzbudí ve Vaši bývalé lásce žárlivost. (Tohle je kromě toho také solidní strategie k tomu, být všeobecně atraktivní pro ženy).

Aktualizujte svůj status na facebooku nebo uveřejněte nějaký textový příspěvek s něčím opravdu nenuceným jako třeba „na basketu se Sárou… Do toho Yankees!“. Vaše bývalá přítelkyně (nebo její přátelé) bude vědět, že jste si vyšel s kamarádkou opačného pohlaví. (Dávejte pozor na to, aby to znělo přirozeně!)

Jděte na akci, kde je pravděpodobné, že svou bývalou partnerku potkáte… jděte tam ovšem s několika dalšími přáteli (je jedno, jestli mužského nebo ženského pohlaví). Když Vaší bývalou potkáte, nenuceně pozdravte (buďte přátelský) a vyvolejte v ní pocit, že bez ní trávíte báječný čas.

Pokud nechtěně porušíte periodu „Žádného kontaktu“, nadhoďte nenucený komentář jako např. „Hej, bylo fajn s tebou pokecat, ale teď musím vyrazit s přáteli na večeři, můžeme si pokecat někdy jindy“. Nemusíte sdělit, že máte rande, nechte to prostě otevřené, tím také otevřete volné pole představám Vaší Ex přítelkyně. Zase je třeba dávat pozor na to, abyste se všemi těmito větami působil přirozeně. Nechcete přece, aby Vaše Ex přišla na to, že se jen snažíte v ní vyvolat žárlivost. Všechno tohle přispěje dostatečně k podnícení představivosti Vaší Ex partnerky a ona se díky tomu začne podivovat nad tím, že se stýkáte i s někým jiným a že po rozchodu dále žijete sociálním životem.

Dvě věci Vám při snaze vyvolat ve Vaší bývalé lásce žárlivost velmi pomohou: Sociální média a společní přátelé. Pokud máte svou bývalou přítelkyni přidanou do kontaktů na různých sociálních sítích (např. na Facebooku), budete mít možnost sdílet s Vaší bývalou přímé informace a to nenuceným a přirozeným způsobem.

Taktéž pokud máte se svou Ex společné přátele (nebo pokud je nějaký přirozený způsob, jakým komunikujete s jejími přáteli), můžete zmínit nějaké informace, které pak vyvolají v nejhlubším vědomí Vaší Ex partnerky žárlivost.