Během fáze „Žádného kontaktu“ by bylo docela jednoduché být celý měsíc zavřeni v domě s krabicí kapesníků. Smutek a potřeba izolace jsou přirozené pocity, které přichází spolu s rozchodem a není za co se stydět. Ale pokud chcete získat zpět Vaší bývalou přítelkyni, můžete tuto fázi využít k tomu, abyste ukázali Vaší bývalé, jak jednoduše se dokážete pře ní přenést a žít svůj život bez ní.

Teď se asi ptáte, jak Vám ve Vaší situaci vůbec může pomoct to, že budete ukazovat Vaší bývalé, jak strašně v pohodě a šťastní bez ní jste. Ale ve skutečnosti je to zcela zřejmé: pokud se přes ní přenesete rychle a nejste rozchodem zasaženi, Vaše Ex si bude myslet, že máte tunu jiných žen, co čekají ve frontě na rande s Vámi. Ukázat Vaší bývalé partnerce, že ji nepotřebujete, je v podstatě demonstrace statusu a hodnoty ve společnosti.

 

Sukničkář, co přiměje bývalku žárlit

Přemýšlejte o tom, pokud byste byl slavný, krásný a chytrá, neměl byste nejspíš problém mít rande, že? Pochybuji, že Brad Pitt nebo Megan Fox tráví noci sami, tedy pokud sami nechtějí. Takže pokud ukážete své bývalé lásce, že nejste kvůli rozchodu zmatený a zničený, Vaše bývalá si bud nejspíš myslet (vědomě nebo nevědomě), že jste žádaná osoba, která nebude dlouho sama.

Jakmile si Vaše Ex uvědomí, že nejste rozchodem zasaženi, začne znovu zvažovat své rozhodnutí nechat Vás jít … bude se sama sebe ptát, „Udělala jsem správně? Možná, když se přese mě přenesl tak rychle a nahradil mě během chvilky, možná jsem udělala chybu a nechala jsem odejít toho správného.“

 

Jděte ven, bavte se, randěte …

Jak už jsem zmínila, Vaše bývalá slečna znovu zváží své rozhodnutí o rozchodu, jakmile začnete uplatňovat vaši „hodnotu“. Není dost pouze ukázat Vaší emocionální stabilitu … potřebujete jít také ven a žít aktivní sociální život během celé periody žádného kontaktu.

Uvědomuji si, že jít do baru s přáteli není zrovna to, co byste teď chtěl dělat, ale věřte mi, pomůže Vám to hned v několika věcech. Pro začátek, strávený čas s rodinou a přáteli Vám pomůže přijít na jiné myšlenky. Za další tím, že půjdete ven a budete žít aktivní sociální život, ukážete své bývalé, že dokážete žít nezávisle na ní, že nejste ten, co by ji potřeboval nebo na ní byl upnutý.

Jak budu ještě více rozebírat ve svém článku o tom, jak přimět svou Ex žárlit, jít na několik nezávazných rande během periody žádného kontaktu, je výborný nápad. Pokud se rychle přenesete a hlavně Vaše Ex uvidí, jak rychle jste ji nahradil, jen to upevní myšlenku, že možná udělala chybu.

Už jen chození ven a žití aktivního sociálního života (věřte me, Vaše Ex se dozví, že jste byl venku a bavil se bez ní!) může vytvořit velkou změnu v tom, jak Vás Vaše Ex bude vnímat. Bude očekávat, že se budete schovávat ve Vašem pokoji a brečet, zatímco vy si budete každý den šťastně pařit, což bude pro Vaší bývalou lásku velmi nečekané.

 

Způsoby, jakými můžete Vaší bývalé ukázat, že jste VY vítěz

Ukázat Vaší bývalé přítelkyni, že udělala velkou chybu, když se s Vámi rozešla, je celkově velmi důležité v procesu získání jí zpět. A je to taky něco, v čem spousta lidí neumí chodit. Pokud nejste natolik sebevědomí, abyste dokázali demonstrovat Vaši hodnotu do obličeje Vaší Ex, sáhněte po kopii programu  „Vztahový Restart“.