Náhodné poklání si s Vaší bývalou

Ačkoli nechci být přespříliš neotesaná, opravdu Vás musím varovat: pokud je nějaká část v celém procesu, kterou si prostě nemůžete dovolit podělat, tak je to doba, kdy zase začnete komunikovat s Vaší Ex.

Pokud jste se ještě nedívali, podívejte se na krátké video na stránce Brada Browninga a získejte pohled na to, jak Vaše Ex partnerka momentálně přemýšlí a získejte záludné psychologické techniky, abyste obešli její přirozené obranné mechanismy (se kterými se pravděpodobně setkáte, jakmile s ní začnete zase mluvit).

Proč je to tak důležité? Protože způsob, jakým se zase setkáte s Vaší bývalou přítelkyní po fázi „Žádného kontaktu“ ovlivní do budoucna její vnímání Vaší osoby. Tedy pokud uděláte nebo řeknete něco, co zalarmuje její přirozenou tendenci odolávat Vaším pokusům, budete sám sebe střílet do nohy.

 

Buďte ležérní a přátelský, jakmile budete s Vaší Ex mluvit

Ta nejdůležitější věc, jakmile začnete se svou Ex znovu mluvit, je to, že veškerá komunikace musí být ležérní, přátelská a nesmí vyvolávat žádnou hrozbu. To znamená, že byste měl být šťastný a radostný během všech konverzací s Vaší Ex a neměl byste se pouštět do diskutování vážných témat, dokud nejste opravdu připraven.

 

Mluvení s Vaší bývalou láskou

Zaprvé, jak jsem již zmínila, důležité je být přátelský a radostný, protože Vaše bývalá slečna musí vidět, že se Vám bez ní žije dobře. Pokud budete vypadat smutně nebo naštvaně kvůli rozchodu, anebo kvůli tomu, že už obecně nejste spolu, budete vysílat ty naprosto opačné signály. Takže si zapamatujte, že vždy musíte nasadit svůj „šťastný výraz“ jakmile je ono v okolí.

Také, zapamatujte si, že teď není ta správná doba mluvit s Vaší Ex o čemkoli vážném. Hlavně se vyhněte mluvení o rozchodu a o tom, jak to zvládáte. Nechcete ve Vaší bývalé slečně vyvolat dojem, že jste se s ní začal bavit jen proto, abyste se dali zase dohromady. V tomhle bodě by neměli vědět, že je to Váš záměr.

Pokud potřebujete důvod, proč mluvit s Vaší Ex (a toto je také téma, které budeme probírat v dalších článcích o tom, jak si psát s Vaší bývalou partnerkou a jak si s ní volat), zkuste vymyslet něco rozumného… možný nápad je třeba informování Vaší Ex o nějaké události (koncert, výprodej apod.) nebo dotázání se na detaily ohledně místa, kde jste byli spolu (třeba se zeptejte na jméno restaurace, kde jste spolu byli).

Hlavně, konverzace s Vaší Ex by měla být velmi krátká… jen minuta nebo dvě pokud spolu mluvíte osobně nebo po telefonu a pouze pár zpráv pokud si spolu píšete emaily nebo SMS zprávy. (Dobrý je článek o tom, jak si s Vaší Ex psát)

Ujistěte se, že vy budete ten, kdo ukončí konverzaci. To pomůže upevnit dojem, že se snažíte jen o přátelský chit-chat a nesnažíte se ji získat zpátky. Abyste ukončili konverzaci, řekněte něco jako: „Rád jsem pokecal, ale musím běžet za ostatníma … zase někdy příště.“