Takže chceš získat zpět tvou bývalou?

Obávám se, že mám pro tebe špatnou zprávu …

Nepodaří se ti to.

Ne. Neříkám, že získat zpět bývalou partnerku je nemožné …

Možné to rozhodně je, jenže na to, aby to mohlo být možné i pro tebe, potřebuješ mít tu správnou strategii (nebo plán hry, nebo jakkoli to chceš nazvat) a soudě podle toho, že si musel jít na google a hledat různou variaci slovního spojení „jak získat zpět bývalou“ ten plán předpokládám nemáš.

Pardon, pokud jsem tě vystrašil. Udělal jsem to jen proto, abych ti dokázal upoutat tvou pozornost na fakt, že pokud ji chceš zpět tak bez plánu a v emočním rozpoložení, ve kterém se nacházíš to nebude možné.

A zde přichází dobrá zpráva …

Pokud mi věnuješ svůj čas a přečteš si všech těch 6428 slov, které jsem naťukal do klávesnice, aby vznikl tento blog, ukážu ti ověřený postup krok za krokem jako namaximalizovať tvé šance dostat ji zpět (pokud je to to po čem toužíš).

Nebudu ti to garantovat, protože tak jako ty a já, tak i tvá ex je svobodná bytost která mě právo rozhodnout se, jak chce a nemám zájem nikomu lhát. A existují situace, kdy bylo toho tak mnoho a muž napáchal tolik špatného, ​​že cesta zpět už opravdu neexistuje.

Ale …

Pokud si to tak kardinální nepokašlal (naštěstí málo kdo to potáhne až do toho bodu), tak následováním postupu o který se v tomto článku podělím a vyhnutím se chybám, na které tě tu upozorním tvá šance získat tvou ex zpět dramaticky naroste.

A co je ještě lepší, s největší pravděpodobností to bude ONA, kdo s návrhem dát se zpět dohromady přijde jako první (resp. Alespoň si to bude myslet;)).

Ale ještě než se k tomu dostanu …

Mnozí z Vás zde hledáte konkrétní návod, jak získat zpět expartnerku krok za krokem.

Problém však je, že získat zpět bývalou partnerku není jednoduché.

Je to zdlouhavý proces, který vyžaduje strategické smýšlení, správný plán a přiznávám, že i trochu štěstí.

Je toho tolik, že popsat to v tomto jednom článku (ačkoli obsahuje 6342 slov) je pro mě doslova nemožné.

Můj úplný návod, jak získat zpět bývalou přítelkyni obsahující úplně všechno, co k tomu potřebuješ (ucelenou strategii „jak ji získat zpět“, jak se vypořádat s nástrahami a unikátními situacemi, které během toho procesu mohou nastat a na které lze nebudeš připraven) najdeš pokud klikneš na odkaz níže:

(ODKAZ NA PRODUKT)

Okej, dost bylo obkecávania a pojďme přejít k věci…

Co se v tomto článku dozvíš?

Tento článek je výsledkem dlouhých let zkušeností s ženami, vztahy, rozchody, návraty. Je reflexí za pokašlanými vztahy kdy to (mně, mým kamarádem, kamarádkám, klientům nebo klientkám) nevyšlo a reflexí za úspěšnými vztahy, kdy se díky empatii, inteligenci a snaze pracovat na sobě podařilo otočit i neotočiteľné.

Co tím chci říct, že toto je skutečný návod, napsaný skutečným člověkem se skutečnými zkušenostmi (400+ mužů a žen v Čechách a na Slovensku, kteří již byli mými klienty potvrdí), ve kterém se ti budu snažit poradit, jak se z té blbej situace dostat a jak postupovat aby si tvou ex opravdu mohl získat zpět a ne pouze nějaký narychlo zpackaný návod plný Zábavný obrázků a ničnehovoriacich floskúl na nějakém portálu, kam se chodí zabít čas, kdy neni co dělat v OFIS.

V tomto článku se podrobně podíváme na:

 • Co se od muže (partnera) očekává a co tak mnoho mužů kvůli pohodlnosti ve vztahu přestane dělat
 • Co je pro ženy skutečně důležité a podle jakých kritérií si vybírají partnera na vztah
 • Jaké jsou nejčastější porozchodových chyby které lze i ty děláš a které zaručeně zabijí každou šanci získat tvou ex zpět
 • Pravidlo nulového kontaktu, proč ho potřebuješ dodržet a co během toho času (kdy spolu nebudete v kontaktu) dělat
 • Návod jak krok za krokem projít od období nulového kontaktu k obnovení kontaktu
 • Jaké SMSky a zprávy psát a jak s jejich pomocí začít budovat přitažlivost a zájem o tebe
 • Jak přejít od konverzaci přes SMS ke konverzaci přes telefon a o čem si povídat
 • Jak přetavit telefonování k rande a jak se chovat na rande

A jak jsem řekl, toto je pořádně dlouhý článek, protože v něm chci projít úplně všechno, co potřebuješ vědět, aby si ji mohl získat zpět. Takže pokud tě cokoliv co se dá odložit rozptiluje, vypni to. A pokud to nejde, tak si tento článek ulož a ​​vrať se k němu později, když se budeš moci 100% soustředit na tuto záplavu slov a informací, která je před tebou;).

Pojďme tedy k věci …

3 charakteristiky správného chlapa

Ještě než vybuchneš, proč jsem ti stále nedal návod, jak ji dostat zpět a místo toho ti píšu o jakýchsi 3 charakteristikách správného chlapa, zopakuji …

Dostat tvou ex zpět není jen o tom správném postupu.

Totiž pokud se na tebe a tvou ex podíváme z marketingově-prodejního hlediska, tak při snaze získat ji zpět potřebujeme:

 • Správný marketing: Správný postup, s jehož pomocí v ní víš znovu vybudovat zájem o tebe)
 • Správný produkt: Ty sám musíš být v jejích očích chlapem (produktům) s vlastnostmi / ctnostmi, pro které ji přesvědčí, že vrátit se k tobě má smysl

Celá „marketingová strategie“ je popsána už o par řádků níže, ale ještě před tím se chci upozornit na tebe (na produkt).

V momentální situaci je totiž možné, že tvůj život není v jedné nebo více z těchto 3 charakteristiky správného chlapa v pořádku.

Co je zcela normální a pochopitelné, ale pokud se o tyto 3 oblasti života nebudeš starat, zbytečně si budeš sabotovat šance získat ji zpět.

Tyto 3 charakteristiky jsou:

 • Zdraví
 • Peníze
 • Vztahy

A bez zbytečného zdržování se na ně pojďme podívat a vysvětlit si, proč si na ně musíš dát pozor a jak dosáhnout, aby si je „napravil“, pokud si v jedné (nebo více) z nich oproti minulosti polevil.

A také se opět opřu o evoluční psychologii, že proč to je důležité …

Zdraví

Mluvím o celkovém zdraví a tvé fyzické formě.

Řekněme že v oblasti zdraví na tom nejsi úplně ideální. Možná si spoustu piješ a projevilo se to na tvé játrech. Možná si obézní. Možná máš problém s akné. V zásadě je to jedno.

Spíše jde o to, že pro ženy tyto věci prostě nejsou přitažlivé. Tedy především ty, za které sám neseš vinu. Samozřejmě že tě nikdo nebude soudit za to, že si nachladil.

Ale pokud vedle sebe postavíš tučného kuřáka a vysportovaného abstinenta, myslíš, že si taková žena bude vybírat dlouho?

Peníze

Máš dostatek prostředků na účtu? Dobrou práci? Ambice? Pěkné auto? Společenský status?

Toto všechno patří do kategorie „peníze“.

Viděl jsem jednou jeden velmi zajímavý dokument, jmenoval se „The Science of Sex Appeal“. Vážně ti ho doporučuji.

V tomto dokumentu testovali, jak tvůj společenský status ovlivňuje přitažlivost u žen. Každý muž dostal od ženy hodnocení 1-10, podle toho, jaký atraktivní je. Pak k jejich fotkám přiřadili imaginární plat a imaginární pracovní pozici.

Muž, který původně dostal čtyřku, dostal po odhalení, že má exkluzivní plat a pozici, desítku. A naopak. Muž, který původně dostal osmičku, dostal po odhalení jeho „podřadné“ pozice čtyřku.

Long story short, ženám na tom prostě záleží. Ne, neznamená to, že jsou to všechno zlatokopky, jen je prostě z evoluce přirozené, že vyhledávají bezpečí. Stejně neříkám, že máš teď mermomocí začít stoupat po kariérním žebříčku. Je skutečně mnoho dalších věcí, kterými můžeš ženu okouzlit.

Jediné, co se snažím říct je, že na tom záleží.

Vztahy

Jak vím, že tvé vztahy momentálně nestojí za nic?

Nuže, pokud si zabloudil na můj web, tak … (bez urážky.)

Ale teď vážně.

Když mluvím o vztazích, nemluvím jen o tvé ex, případně potencionálních sexuálních partnerkách. Mluvím io rodině, kamarádech, obchodních partnerech a podobně.

A co si myslíš, že se stane, pokud budeš mít pořádný plat a namakaném tělo, no tvé vztahy nebudou stát za nic?

Nuže, tvé mentální zdraví bude čelit pořádné výzvě a není vůbec vyloučeno, že začneš bojovat s depresí.

A přesně to je důvod, proč všechny tyto charakteristiky potřebují být v rovnováze.

Proč jsou tyto 3 charakteristiky důležité, pokud ji chceš získat zpět?

Je dost možné, že tě rozchod položil. Tvůj vztah utrpěl ránu (vztahy), najednou ses nedokázal soustředit v práci (business) a dostal ses do deprese, v důsledku které si přibral 10 kilogramů (zdraví).

První krok, pokud chceš svou ex zpět, je právě postavit se nepřízni osudu čelem a dát si tyto tři oblasti dokoly. Abys byl znovu ten muž, do kterého se kdysi v minulosti zamilovala.

Takže co od tebe požaduji je, aby si od nynějška věnoval velkou část své pozornosti na zlepšení svého zdraví, zvýšení svých příjmů a zlepšení svých vztahů.

Dobře.

Až potud jsme se bavili o tom, jak být chlapem v té nejlepší pozici, aby si ji mohl získat zpět (tzn. Podle atributů které jsou pro ženu důležité a přitažlivé z hlediska evoluční psychologie).

Ale jakkoli přitažlivým mužem si a jakkoliv máš svůj život v pořádku, existují chyby, které mohou způsobit, že tvá snaha bude k ničemu a svou bývalou od sebe akorát odežene.

Pojďme se na ně tedy podívat …

2 typy chování, kterým se musíš vyhnout

Tuto část si prosím tě přečti pozorně, prezože je nesmírně důležité, aby si tyto 2 chyby nedělal. A pokud náhodou ano, je třeba okamžitě přestat.

A pokud si nějakou z nich udělal, nestresuj se. Neznamená to, že šance získat ji zpět neexistuje. Akorát to znamená, že budeš mít trochu práce navíc, aby si efekt těchto chyb anuloval.

Tyto 2 chyby jsou:

 • Doliezanie
 • Projevování slabosti a nejistoty

Pojďme se tedy na ně podívat podrobněji …

Doliezanie

Pod doliezaním mám na mysli chování chlapa, který jednoduše neví, kdy je dost.

Něco jako ta otravná bzučící moucha nebo komár v tvé pokoji během letního večera, který ne a ne odejít. Necháš otevřené okno a vypneš světlo? Ne. Ten malý bzučící zm * d ne a ne odejít až se naštveš, postavíš se z postele od facebooku a jdeš po tričko a mucholapky nebo sprej na hmyz a „vysvětlit mu to“.

A podobně jako s hmyzem je to i s některými muži po rozchodu. Jednoduše jim něco v hlavě řekne, že ji MUSÍ kontaktovat a absolutně ignorují případný nezájem o komunikaci.

Nezvedá telefon? Nevadí, zavolám jí ještě 20x.

Neodepisuje na facebooku? samozřejmě jí tam nechám 100 zpráv v tempu 10 za hodinu.

A pokud nepomáhá nic z toho, začnu jí spamovat e-mail, chodit ji propadá do roboty, nebo kdekoliv, kde se obvykle zdržuje.

Nevím, proč to někteří muži dělají, ale takové chování nikam nevede.

Neustále opakuji, že dostat ji zpět je ve velké míře naučit se znovu projevovat chlapské „alfa“ kvality, které v tobě viděla a pro které se ti podvolila. Ne projevovat se jako slabý muž, který jí takovým chováním podvědomě naznačuje, že nemá na výběr, že nemá co dělat a pokud se ona náhodou nevrátí, bude sám a smutný do svého života.

Žena (a také tvá ex) chce partnera, který je žádaný, sebevědomý a stabiný … Chlap o kterého stojí každá žena a který si přesto všemu vybral právě ji.

A největší problém doliezania je, že její ukazuje přesný opak. V jejích očích je to slabé, nesebevědomé a odpuzující.

Pokud si to náhodou dělal nebo děláš, je nutné okamžitě přestat. Anulovat efekt doliezania je následně možné s pomocí pravidla nulového kontaktu, o kterém píšu níže.

Tolik k doliezaniu a nyní se pojďme podívat na …

Projevování slabosti a nejistoty

V tomto bodě se budeme pohybovat na ostří nože, protože projev mužské nejistoty a žádostivosti je něčím, co ženu za jistých okolností přitahuje a za jistých okolností odpuzuje (a je třeba vědět, kdy je vhodné nejistotu a žádostivost projevovat a kdy si jí akorát škoda) .

A opět si tu pomůžu tím popisem romantického, chlapsky ideálu, po kterém ženy tak touží a v kontextu jehož ženám imponuje (a tedy rovnou na něm pochopíš, proč a kdy jejich odpuzuje) …

Ať si přečteš kteroukoli romantickou knihu (nebo podíváš film) pro ženy, hlavní postava bude vždy o tomtéž.

Silný, společenský, sebevědomý a tajemný muž nesoucí si kříž, kráčejícího za svým cílem. A ať už je samotář jako Christian Bale v ztělesnění Batmana, nebo společenský jako Richard Gere v Pretty woman. Vždy si tam možná všimnout vyhýbání se „lehkým známostem“ a čekání na tu pravou.

A právě ON si pak vybere právě JU (i přesto, že by mohl mít každou ženu) a jako bonus ji začne tím správně chlapským způsobem zasypávat pozorností, suvenýry, okoření to trochou žárlivosti a navzdory jeho společenskému statusu jí dává najevo, že právě ONA je pro něj ta jediná a že bez ní nedokáže žít.

Takto nějak vypadá projevování nejistoty a žádostivosti, po jakém ve vztahu od partnera touží a díky které se cítí jako bohyně.

Jednoduše řečeno … je to typ chování, který jí dává pocítit že je chtěná.

Pokud se někdy budeš mluvit s ženami, které podvedli svého partnera (ženy totiž na rozdíl od mužů tak silný pud podvádět nemají za předpokladu, že jsou ve vztahu šťastné a spokojené) obvykle bude důvodem právě nedostatek zájmu ze strany jejího partnera, absence pocitu, že je „chtěná“ a pokud to nenajde u svého partnera, začne to hledat jinde.

Nicméně stejně, jak může být tato mužská nejistota a žádostivost přitažlivá, může být i neskutečně odpuzující a nejjednodušší si to vysvětlíme asi na takové rovnici:

Nejistota + Alfa status = Atraktivita

Nejistota + Beta status = Odpuzování

Ve zkratce to znamená, že pokud žádostivost o nu projevuješ z pozice síly (alfa), přitahuje ji to a pokud žádostivost a nejistotu projevuješ z pozice slabosti (beta), odpuzuje ji to.

Pro přiblížení:

 • Pokud projev žárlivosti probíhá v hladině „mohu mít každou, ale vybral jsem si tebe a nechci tě ztratit, protože si úžasná“ , subkomunikuje to alfa status, ona se cítí úžasně, žádané a má pozitivní motivaci zůstat při svém partnerovi
 • Pokud projev žárlivosti probíhá v hladině „pokud o tebe přijdu, žádná o mě nezakopne a proto od tebe odhání každého chlapa“, subkomunikuje to beta status, ona se cítí nepříjemně, omezovala a nutí ji to pochybovat o kvalitách jejího partnera

Proč o tom tolik mluvím?

Snažím se zde vysvětlit jako nám projevování citů, nejistoty a žádostivosti vůči naší partnerce může v jedné situaci hrát do karet a jak ji jindy může naopak opakovat.

A v bodě ve kterém teď si (rozchod) je možné, že pochybuje o tvém „alfa“ statusu. A právě to je důvod, proč na to upozorňuji a proč je lepší od projevování žádostivosti vůči bývalé partnerce upustit až do bodu, dokud si nejsme jisti, že tě znovu vnímá jako „alfa“ partnera.

X „alfa“ kvalit, které v sobě potřebuješ nabýt

Pokud chceš získat svou ex zpět, potřebuješ se stát „alfou“. Aby se to událo, potřebuješ se soustředit na několik konkrétních kvalit, které ti pomohou tento stav dosáhnout.

Některé z těchto kvalit jsou snadno ovlivnitelné, s některými toho příliš mnoho neuděláš. Pointou je, aby si ze své situace vytěžil absolutní maximum, aby sis dal co největší šance ve své snaze získat svou ex zpět.

Tak rovnou začnu.

Vzhled

Upřímně. Kdyby před tvou ex postavím tebe a Brada Pitta, koho myslíš, že by si vybrala?

Ať chceme nebo ne, vzhled hraje ve výběru žen nějakou roli. Ne tak velkou, jakou hraje ženský vzhled u nás, ale nemalou.

No mám přece jen dobré zprávy. Řekněme že si průměrně vypadající kluk. Ne ošklivý, ani hezký. Prostě normální. Pokud však dokážeš nabýt všechny ostatní kvality v této části článku, ženy se o tebe potrhají. Pochopil jsem to, když mi to jednou řekla kamarádka. Nevím jestli to řekla takto přesně, ale její slova byla ve smyslu:

„Nikdy v životě už nechci chodit s mužem, který vypadá lépe než já. Už jsem si to jednou zkusila a bylo to příšerné.“

Čili moje kamarádka, která je jinak dost sexy, preferuje méně pěkných mužů.

Ano, na vzhledu záleží, ale až tak horké to zase není.

Výška

Toto je přesně jedna z kvalit, které neovlivňují. Jak asi tušíš, ženy preferují vysokých a pěkných mužů.

Jelikož ale s výškou skutečně mnoho neuděláš, chci mluvit o něčem jiném. Chci mluvit o tom, že výška ti návrat k ex nezaručí.

Mám kamaráda. Vypadá fakt dobře, je to prostě fešák, zajímavý týpek. Vždy, když jsme přišli do klubu, trochu jsem žárlil. Mohl mít kteroukoliv. Pamatuji si, jak jeden kluk dvě hodiny vášnivým tancem zaměstnával nádherné dívku, aby se můj kamarád na ni podíval, gestem ji zavolal k sobě a ona bez váhání svého celovečerního partnera opustila.

Chtěl jsem přijít na to, zda něco dělá jinak. Tak jsem se ho zeptal, jak to dělá, jak je možné, že může mít kteroukoli v klubu.

Jeho odpověď?

„Kámo, nechtěl vyznít jak debil, ale vidíš tu někoho jiného s pěkným tělem, dobrým oblečením a normálním ksichtem?“

Bylo to trochu nefér, ale přijal jsem to jako fakt. No mohl vypadal jakkoli dobře a mít žen tolik, kolik se mu zachtělo, mělo to jeden velký háček. Když se chtěl vrátit ke své ex, jeho vzhled najednou nestačil. Chtělo to mnohem více.

Takže bez ohledu na to, jak dobře vypadáš, třeba se soustředit na všechny ostatní kvality, s pěkným ksichtem životem jen tak nepřejdeš.

Zdraví a hygiena

Existuje jeden typ tučných lidí, kteří mají krásné ženy. Ano, jsou to ti nejbohatší.

Řeknu to jinak. Pokud si tlustý, zvedni prdel a jdi cvičit.

Není to žádná raketová věda, když řeknu, že svalnatý a hubený muž je přitažlivější než ten tlustý. Vlastně, ačkoli ti to žena řekne málokdy, častou příčinou rozchodů je právě to, že se muž o sebe přestal starat.

Neříkám, aby ses stal profesionálním kulturistou. Jen to, že pokud zhubneš, zvýšíš své šance u ex.

A hygiena?

Nuže, jednou jsem potkal perfektního chlápka. Byl to asi nejzajímavější člověk, s jakým jsem měl možnost mluvit. A no homo, vypadal fakt dobře. No pak jsem to ucítil ..

Víš co o tobě říká špatná hygiena? Že se o sebe nestaráš. Zápach a žluté zuby dokáží ženu odradit během sekundy. Buď jiný a starej se.

Oblékání

Představ si, že do baru plného žen přijde nejlépe vypadající muž na světě. Vše, co tento chlapík musí udělat, je sednout si a rozhlédnout se. Ženy se roztečou a může mít jakoukoli, na kterou ukáže prstem.

A teď si představ, že tentýž muž přijde oblečený jako bezdomovec, v smradlavých šatech, pokrytý špínou. Něco mi říká, že na ženy by to nemělo stejný efekt.

Ať chceš nebo ne, na tom jak se oblékáš jednoduše ženám záleží, včetně tvé ex.

Zajímavý život

Víš co mají společné kluci, kterým jsem pomohl získat jejich ex zpět?

Všichni měli skvělý život i mimo vztahu. Nebo jsem jim ho alespoň pomohl v průběhu procesu vytvořit.

Řeknu to takto. Pokud se celý tvůj svět točí kolem tvé ex, pravděpodobně se ti nepodaří získat ji zpět.

Paradox? Ani ne.

Pamatuji si jedna dívka, se kterou jsem byl před časem na rande. Byla velmi příjemná, ale v té době jsem nevyhledával žádné závazky a otevřeně jsem jí to řekl. Řeč nestála, po dvou vínech padla i pusa. Následně jsme se rozloučili, vyměnili si pár zpráv a dohodli se, že ke mně přijde na večeři.

Následující den mi dopoledne napsala, jak se mám. Měl jsem příliš mnoho povinností v práci, proto jsem chtěl odložit konverzaci na později, dokud se jí budu moci trochu více věnovat. O 45 minut mi přišla smska, že neodepisuje a jak se tedy mám. Asi o dvě hodiny přišla další zpráva a když už jsem byl dostatečně znechucen, tak pro jistotu ještě jedna. Ačkoli to dívka jistě myslelo dobře, už jsme se nikdy nesetkali. Nechtěl jsem.

Pokud chceš získat svou ex zpět, potřebuješ trpělivost. Potřebuješ, aby celý proces proběhl přirozeně. Pokud jen trochu věci uspěchat, selhal. A právě proto potřebuješ zajímavý život.

Nebudeš mít totiž čas přemýšlet nad minulostí, pokud budeš právě dřepovat se 150kg činkou na ramenou. Nesejde ti na um, pokud se budeš sápal na štíty Vysokých Tater. Tím pádem ji zbavíš nátlaku a pokud se návrat stane, tak se stane zcela pozvolna a přirozeně. Proto že to tak bude sama chtít.

Pravidlo nulového kontaktu

Pravidlo nulového kontaktu je nezbytným krokem na cestě k obnovení vztahu s tvou bývalou. V krátkosti spočívá v tom, že během předem vytyčené doby (obvykle 3 týdny, až měsíc) budeš muset omezit kontakt s tvou ex na absolutní nulu. To znamená, žádné psaní na facebooku, žádné volání a je jedno jestli volá nebo píše ona tobě, nebo zda dostaneš popud ozvat se ty její.

„Cože ?! Proč mám přerušit kontakt, pokud ji chci získat zpět?“

Výborná otázka …

V jednoduchosti jde o to, že po rozchodu ses dostal do znevýhodněné pozice a tvá ex tě bere jako samozřejmost. Myslí si, že tě může „mít“ kdykoliv a ztrácíš tím pro ni na hodnotě. V tomto se totiž my lidé chováme strašné předvídatelně a (nezávisle od toho, co máme) chceme vždy jen to, co nemůžeme mít a nevážíme si to co máme.

Období nulového kontaktu slouží k tomu, abychom tento její pohled na tebe „transformovaly“ a aby tě začala opět vnímat jako žádaného, ​​silného chlapa s vlastním životem a aby se jí samé v hlavě rozblikalo světélko a začala se sebe samé ptát “ on je opravdu pryč. opravdu toto chci? „.

Nulovým kontaktem také docílíme, aby si její (za předpokladu, že k tobě stále cítí silné emoce) začal chybět a aby nad tebou a nad vaší minulostí začala přemýšlet v pozitivním smyslu, protože kombinací citů k tobě a nedostatku tebe v jejím životě už probere kormidlo vzpomínkový optimismus (Ano, i když to nebylo vždy perfektní. který vztah je?).

Otázku, „proč“ máme z krku. Pojďme se tedy podívat na …

„Jak dlouho bych měl v období nulového kontaktu setrvat?“ .

Dlouhodobou praxí v pomáhání mužům a ženám získat zpět jejich partnerů jsem však pochopil, že postupovat v tomto směru nějak dogmaticky není vždy dobré ai když standardně doporučovaných 30 dní na většinu situaci sedí, existují okolnosti, za kterých je dobré přidat nebo ubrat.

V této sekci návodu se podíváme na specifické situace a jaký vliv budou mít na délku období nulového kontaktu a také, jak se zachovat, pokud nulový kontakt možný není.

Podotýkám také, že období nulového kontaktu je efektivní a dosáhne kýžený efekt opravdu pouze za předpokladu, že ho dokážeš opravdu udržet. Ignorovat někoho (nebo být ignorován) bude mít na psychiku tvé ex úplně jiný efekt pokud to bude trvat 1-2 dní, než když to bude trvat měsíc.

Jak dlouho má trvat období nulového kontaktu?

Pojďme se podrobně podívat na 3 různé délky nulového kontaktu podle okolností:

3 týdny nulového kontaktu

3 týdny nulového kontaktu jsou z mých zkušeností absolutní minimum.

Jde o to, že ženy mají na nulový kontakt různé typy reakcí a nektere ho zvládají opravdu těžko a jakmile jejich začneš ignorovat, někteří z toho začne doslova jebat.

To je na jednu stranu dobré, protože to znamená, že jí na tobě uvnitř stále záleží, ale na druhou stranu je třeba podotknout, že uvnitř může trpět až moc a natahovat v takovém případě období nulového kontaktu na celý měsíc není nutné a může to dokonce ublížit.

Nulový kontakt by měl trvat tak dlouho, aby si se jí ozval právě v tom momentě, kdy už to nedokáže vydržet a nervózně se dívá na telefon a facebook, kdy se jí konečně ozveš. Pokud toto období propásnout, můžeš ji dotlačit až do stavu apatie.

Co to znamená?

Znamená to, že pokud se tvá ex začne chovat až příliš rozzlobeně, smutně, emotivní nebo dotěrně již během krátké doby, není nutné nulové období táhnout celý měsíc a můžeš ho ukončit už po 3 týdnech.

1 měsíc nulového kontaktu

Nevelká část žen je natolik reaktivní a emoční, že se „zblázní“ už po jednom týdnu nulového kontaktu.

Většina je tvrdohlavajšia a pokud jejich to i bude užírat, nebudou to ve velké míře dávat najevo.

1 měsíc nulového kontaktu je výborným řešením v případě, že se tvá ex tváří, že ji to nezlobí (resp. To maskuje) a zároveň tě jen tak „pro jistotu“ 1-2x během tvého odmlčení se zkontroluje.

Ale je i malá část žen, které jsou ještě tvrdohlavejšie a to mě přivádí k …

6 týdnů nulového kontaktu

Stejně jako existuje procento žen, které budou reagovat přehnaně už po prvních pár dnech, existují i ​​ženy, které se budou tvářit, že se absolutně nic neděje.

To neznamená, že nulový kontakt nefunguje, znamená to jen, že je obzvlášť tvrdohlavá a zlomit ji bude trvat o něco déle.

Přerušit kontakt na 6 týdnů je nejdelší období nulového kontaktu, které bych zvolil pokud ji chceme emočně zlomit a dosáhnout, aby si její začal chybět. Delší bych to už v žádném případě netahal, protože to bude znamenat risk, že se z fáze „jsem naštvaná, ale chybí mi a pouze to nedávám najevo“ dostane do fáze apatie a smíření se, že je opravdu konec.

K různým délkám období nulového kontaktu je to (v tomto článku) vše, nyní pojďme na …

Možné problémy a řešení během období nulového kontaktu

Než se pohneme dál, chci se ještě podívat na problémy, které mohou během období nulového kontaktu nastat.

Těch možných problémů je samozřejmě více, ale to už by měl tento článek není XXXX slov, ale XXXXX slov a proto se podíváme pouze na ty nejčastější.

Pokud chceš vědět o období nulového kontaktu a celkovém procesu získávání tvé ex zpět vědět víc, můžeš se podívat na mou knihu.

Bez dalšího zdržování pojďme na 2 největší a nejčastější nástrahy období nulového kontaktu:

Co když spolu máme děti?

Absolutně se odmlčet a omezit kontakt na nulu není v tomto případě možné. Namísto nulového kontaktu jsem v tomto případě doporučuji pravidlo minimálního kontaktu, což znamená omezení kontaktu pouze na diskuse týkající se vašich dětí.

To znamená:

 • Chceš vědět, jak jste na tom teď, co se vlastně ve vašem vztahu stalo a jinými způsoby se zabývat tím, co se mezi vámi dvěma děje? Nulový kontakt v tomto případě platí a mluvit o těchto věcech znamená porušení minimálního kontaktu.
 • Potřebujete vyřešit, kdo vaše dítě vezme ze školy, k lékaři, nebo nastal nějaký problém ve škole a je nutné to řešit? Nulový kontakt v tomto případě neplatí a jak zodpovědní rodiče se jménem zdravého vývinu a vývoje vašeho dítěte musíte vědět dohodnout a konstruktivním způsobem řešit problémy, pokud nastanou.

Co když spolu bydlíme?

Stejně jako v případě dětí, ani zde není možné zamezit kontaktu úplně (pokud nechceš pôsbiť absolutně drze, arogantně a neempaticky a akorát ji vytočit).

Problém, který však v případě společného bydlení nastává je obrovské riziko hádek a praskání nervů. Samozřejmě rozumím, že v tobě mohou lomcovat emoce a být pod jednou střechou tomu nijak nepomáhá, ale jak jsem již psal výše …

Ne každé správné rozhodnutí je jednoduché a občas je nutné pro dosažení svého cíle jít proti vlastním impulsem.

Pokud tedy bydlíte pod jednou střechou, doporučuji udržet své emoce na uzdě a doslova ji zahrnout kombinací milého chování a nezájmu.

V praxi to znamená, že stejně jako v období nulového kontaktu nebudeš řešit váš vztah, kde jste, kam směřujete ani nic podobného.

Zároveň to však znamená, že se k ní budeš v kontextu domácích prací a společného prostoru, který sdílíte chovat jako k první dámě. Poděkovat, poproste, navařit, umýt nádobí, vynést smetí, neodmlouvat a nevyhýbat se, pokud tě o něco požádá, ale okamžitě udělat co třeba … a do toho se starat o sebe, o svou hygienu, chodit cvičit, chodit ven s kamarády a žít svůj život.

Jednoduše se chovat tak, aby si jí nedal žádný objektivní důvod k hádky a zlobení se na tebe (protože se chováš jako milý a zodpovědný spolubydlící) a zároveň aby ​​si subkomunikoval, že máš vlastní život a zájmy a donutil ji tak v hlavě přemýšlet, jak můžeš být sakra tak milý, šťastný a samostatný i přesto, že jako partnerka v tvém životě absentuje.

totiž:

 • Emoční reaktivitou vůči ní (ať je to prosba, hádání, dělání si navzdory, negativita, urážení se, atd.) Jí subkomunikuješ, že ti záleží na tom co se stalo, validovat její ego a stavíš se do submisivní role.
 • Emoční nereaktivitou v kombinaci s ohleduplností a nezájmem vůči ní (tzn. Že asolútne respektuješ váš společný prostor tak, jako při jakémkoli jiném spolubydlícím, ale nic víc) se jednak chováš zodpovědně, subkomunikuješ svůj „alfa“ status a tím, že jí „neškádlit ego“ dosáhneš, že se po čase sama dotlačí do submisivní role.

K největším problémem a jejich řešením jsem toho řekl dost, nyní se podíváme na: …

Co dělat během období nulového kontaktu

Do tohoto momentu jsem se snažil vysvětlit, co se děje v hlavě tvé ex během období nulového kontaktu a tedy, proč je v naší statégii „jak ji získat zpět“ tak důležité.

Až potud jsme se zabývali tím, proč je pravidlo nulového kontaktu nezbytnou součástí procesu na cestě k obnovení vztahu a co konkrétně se děje v hlavě tvé ex, když ho na ni správně použiješ.

Ale to není všechno a řeknu to na rovinu …

Největší chyba a důvod, proč tolik mužů jejich ex zpět nezíská, je mentálně zlenivění a MYLENA si období nulového kontaktu s jakousi dovolenou kdy nemusí nic dělat a mohou se hrát Xbox a sledovat fotbal s kamarády (tzn. Jako partner, který svou partnerku bere jako samozřejmost, neváží si ji a správa se líně, bezcílně a sobecky).

A jak jsem už psal, nepatřím mezi lidi, kteří ti budou táhnout motouzy pod vousy a narovinu říkám, že existují výjimky z pravidla a stejně jako je malé procento situaci, kde můžeš podělal úplně všechno a i přesto se k tobě vrátí (shoda okolností, mentální problémy a jiné věci mimo náš dosah), tak se stejně se může stát i to, že i když uděláš všechno úplně dokonale a tak jak by si měl, to nakonec i tak neviděl.

Je to tak trochu jako poker (a zde se omlouvám pokerovým hráčům, kteří se tomu na rozdíl ode mne rozumějí a řeknou mi, že jsem to popsal špatně) kde ti každý pokerový hráč řekne, že dostat pár AA znamená, že z hlediska statistiky máš téměř jistou výhru a můžeš jít all-in a naopak např. kombinaci 24 třeba zahodit. Jenže náhoda je svině a může se stát, že zrovna s těmito dvěma kartami se dva hráči opravdu dostanou do „all-in“ situace a statistika sem, statistika tam, river bude: A35K8 nebo KJ272 což znamená, že i přes trojici v prvním případě a nejvyššímu páru v druhé hráč s nejlepší startovací pozicí prohrál.

To jen tak na margo toho, že i když se Sanz radit nejlépe jak umím a stojím si za každým slovem, náhoda je blbec a vždy se může stát něco nečekaného a já jsem „pouze“ empatický a sociální inteligentny člověk a ne čaroděj. Ale řeknu i to, že pokud se to i malé části mužů nemusí podařit, stále to bude znamenat alespoň to, že se dostanou do sakra dobré výchozí pozice ve smyslu statusu a subkomunikácie „alfa“ vlastností. Tzn. přirozeně přitažlivým mužem, pro kterého je snadné zaujmout ženy a najít si partnerku bez jakýchkoliv hloupých triků a technik.

Každopádně … Ať je jako je, pro maximalizaci šancí na to, aby si ji zpět získal, ještě jednou zdůrazňuji:

Během období nulového kontaktu na sobě musíš pracovat!

Nejsme na dovolené a nemáme čas zabíjet čas.

Období nulového kontaktu není obdobím piv a sledování furbalu, ale obdobím, které potřebuješ využít k tomu, aby si sám sebe osobnostně pozvedl a pozitivně překvapil exparnerku jasným změnou se k lepšímu.

Je to období, během kterého máš čas na to, aby si po opětovném setkání řekla „sakra, on je opravdu chlap“ a aby začala sama přehodnocovat své rozhodnutí, zda je opravdu rozumné definitivně ztratit tak kvalitního partnera, jako jsi ty.

Do karet ti bude hrát i to, že velká část mužů (a téměř každý s kým přijde do kontaktu) se fláká, myslí jen na sex, nerozumí jí a tedy během období, kdy se nevidíte s 99% nesetká svého nového vyvoleného, ​​ale bude pouze frustrovaná z toho, jací nepoužitelní a nedůvěryhodní jsou dnešní muži.

Kombinace její frustrace z reálného života (muži, jejichž potká ji buď nepřitahují, nebo jim jde pouze o sex) a toho, že se v jejích očích staneš nositelem atraktivních vlastností (čti – přitahovat ji) a mužem, kterému důvěřuje (že ji máš rád jako člověka a nebereš ji pouze jako objekt na sex) pak dělá skutečné zázraky.

Mužské kvality, na kterých budeš během období NK pracovat

Jak jsme si říkali výše, existují 3 základní pilíře atraktivního „alfa“ chlapa, kterými jsou:

 • Vzhled (zdraví)
 • Peníze (schopnost postarat se)
 • Osobnost (charakterové vlastnosti a komunikace)

… a stejně jsme se bavili o tom, že váš rozchod byl na 99% vyústěním toho, že jedna nebo více z těchto pilířů tvého života nebyla úplně v pořádku.

A neboj se …

Já vím, že za 3-6 týdnů nulového kontaktu nelze kompletně transformovat život a stát se králem večírků z introvertního kluka, instagramovým fitnessmodelom z kluka z nadváhou nebo šéfem nadnárodní korporace pokud si nezaměstnaný, nebo práce a finanční odpovědnost nebyly tvou prioritou nedá.

Ale to ona ani nepotřebuje.

Jediné, co jí (pravděpodobně) vadí je, že krize důvěry a pocit že si zlenivěl.

To znamená:

 • V kontextu peněz ona vůbec nepotřebuje, abys byl milionář, ale možná měla pocit, že opravdu neděláš nic a pak ztrácí důvěru, či její (a případným potomkům) budeš vědět být oporou a postarat se, když to bude nutné.
 • V kontextu sociálního chování stejně nepotřebuje nějaké neskutečné a nedosažitelné změny, ale možná jen měla pocit, že si ji nevšímáš, nevážíš nebo se vyhýbáš její okolí a opět ji to nutí pochybovat o její důvěře k tobě.
 • V kontextu zdraví stejně nepotřebuje modela, ale lze si v jejích očích opravdu za hranicí a výrazně si polevil odkdy jste se dali do vztahu (a i když tě má ráda, může to podvědomě brát jako nižší status), nebo se bojí, že si svým životním stylem přívodem nemoci a problémy, což opět způsobuje důvěru v tebe av tvé schopnosti postarat se a být oporou

A ještě jednou, každému je jasné, že napravit zkažené netrvá 3 týdny, ale to ona ani nepotřebuje.

Ona nepotřebuje vidět „výsledek“. Ona pouze potřebuje vidět snahu a zodpovenú práci na sobě, protože pokud vidí tu, tak ví, že po čase se ten výsledek dostaví. A potřebuje pouze vidět, že ti na tom záleží, že máš svůj „životní cíl“ a neflákám se.

To je mimo jiné i důvod, proč jsem i já v doslova nejchudším období, kdy jsem začal podnikat a vydělával jsem jen pár stovek eur měsíčně a nemohl jsem si dovolit pomalu ani jedno pivo, mohl přesto všemu chodit s tak krásnou ženou, že mi ji záviděl každý muž na ulici a pomalu každý den byla bombardována nabídkami na rande, kávy, dovolené, výlety atd. A přesto byla se mnou. Já jsem jí sice nic z toho nabídnout nevěděl ale cítila, že narozdíl od těch všech mi nejde jen o sex a mám ji opravdu rád a zároveň viděla, že šetřím, investuji, od rána do večera pracuji a že dříve nebo později se tím mužem díky mé snaživosti a pracovitosti stanu a že až bude třeba, budu se umět postarat a udělám pro to všechno.

Ten teoretický kontext tedy alespoň máme za sebou, pojďme se podívat na konkrétní problémy, které můžeš mít a jak je řešit:

Hygiena a péče o sebe

Ano, ani mně se nechce. Ano je jednoduché posunout kadeřníka o týden, nebo si říct, že vynechat jedno holení nevadí, ale není to tak. To, že nám to naše partnerky odpustí neznamená, že jim to je jedno a pokud si v tomto případě povolil, naprav to.

Pro malou zkoušku správnosti se mi stačí zeptat pouze, zda by si bral péči o sebe stejně, pokud by nebyla tvou stálou partnerkou, ale pokud by šlo například o nějakou úžasně vypadající novou ženu, kterou si nedávno poznal, si z ní „paf“, rozumíte si a ty ji chceš sbalit.

Ne? Tak na tom zamakaj.

Zdraví a fyzická zdatnost

Možná si přibral. Možná máš viditelně slabší kondičku. To neznamená, že se musíš přeměnit na modela, ale stále platí, že fyzická zdatnost, síla a svaly jsou atraktivním atributem muže a je proto dobře se tomu věnovat.

A co je možná ještě důležitější – cvičení produkuje endorfiny a navozuje doslova „meditační stavy“, což tobě samému pomůže psychicky zvládat období nulového kontaktu a nejistoty, které můžeš pociťovat.

Peníze, cílevědomost a schopnost postarat se

Jak jsem již psal výše, na primálnej (evoluční psychologie) úrovni bude každá žena podvědomě kalkulovat, protože se o ni a její potomstvo (protože evoluce nezná kondomy) dokážeš postarat.

Pokud v tebe ztratila důvěru v tomto bodě, neznamená to, že se musíš stát milionářem, poskočit o 3 pozice výše v korporátním žebříčku, nebo si okamžitě najít výbornou práci v regionu s vysokou nezaměstnaností.

Znamená to ale, že potřebuje vidět snahu a pracovat. To znamená, že pokud si se absolutně nevěnoval firmě nebo práci, začni ji brát zodpovědněji. Pokud si momentálně nezaměstnaný, možná měla pocit, že si negativní a neděláš dost proto, aby ses z toho dostal. Pokud je to náhodou to, opět platí – jdi na tu profesi, začni posílat životopisy a projev snahu.

Sociálno a příjemně vystupování

Všiml sis na sobě někdy, jako při náhodném očním kontaktu (obvykle s ženami) znervózňuje a uhneš pohledem. Děláme to v situacích, kdy si sami sebou nejsme jistí, nedůvěřujeme si a znervózněl.

No a nervozita a nejistota nepatří mezi „alfa“ atributy (resp. Přirozeně přitažlivé chlapské atributy) a je dobře na nichpracovať.

Odstranit to samozřejmě není jednoduché a nestačí říct „prostě si ver“, nebo podobnou blbost. V lepším případě neuděláš nic a v horším vzniká riziko, že se začneš chovat arogantně (co si většina lidí plete a myslí si, že tak vypadá sebevědomí), čímž si akorát uškodíš.

Namísto toho ti pořadím 1 trik, který způsobí, že budeš vystupovat sebevědomě a příjemně AUTOMATICKY.

Celý trik spočívá v pochopení, proč tyto pocity nejistoty máme a to je strach „co si o mně okolí myslí“. A nejen v osobní rovině, ale naopak, že je má 99% lidí se kterými přijdeš do styku.

Jakmile toto chápeš, můžeš si dovolit vykašlat se na to a namísto nervózního chování uklidnit, přestat řešit co si o tobě ten člověk oproti myslí a naopak se zaměřit na to podstatné … Aby se on sám cítil dobře, bezpečně a aby pocity strachu , které v hlavě sám přežívá díky tvé chápavosti a příjemnému vystupování vůči němu pominuly.

Jakmile toto dokážeš, nikdy v životě ti židna žena nebude vyčítat, že neposloucháš a naopak nabudou pocit že jim skutečně věnuješ pozornost, že se při tobě mohou otevřít a že jim rozumíš. A jakmile dokážeš toto, tak nejen tvá ex, ale každá žena se bude doslova ochotna přebrodit žump, kanály a rozbytým sklem jen aby mohla být s mužem, jako ty. Slovy nedokážu více podtrhnout jak silný účinek to má.

Zapracováním na sociální složce své osobnosti dokážeš být nejen lepší oporou pro ni, ale zároveň i oporou a přátelům její okolí, co si ženy na mužích, kteří toto dokáží, váží a respektují.

Více tipů, jak na svých sociálních schopnostech a vystupování pracovat najdeš v mé knize.

Zájem žen a randění

Na konci dne je to samozřejmě na tobě či během období nulového kontaktu chceš, nebo nechceš randit, ale existují 2 důvody, proč to v jisté míře doporučuji:

 • Dává ti to možnost pracovat na svých sociálních dovednostech a přitažlivém chování vůči ženám
 • Dokážeš v ní tím vzbudit žárlivost a tím i strach, že o tebe může opravdu přijít

Neškodné vyprovokování žárlivosti v tomto kontextu není na škodu, protože tě to automaticky posouvá do role muže o kterého je zájem a který má svůj vlastní život.

Zdůrazňuji ale slovo neškodné. Je jedná věc dosáhnout jistou míru zvědavosti a žárlivosti společnou fotkou s neznámou ženou na sociální síti, ale určitě nedoporučuji táhnout to do roviny, kdy by tvé činy mohly tvé ex ublížit.

A v žádném případě není dobrý nápad, pokud bylo spouštěčem rozchodu podvádění z tvé strany.

Co dělat, po uplynutí období nulového kontaktu

Do tohoto momentu jsme se bavili o tom, jak vypadá přitažlivý chlap, jak svou přitažlivost po rozchodu nesprávnými rozhodnutími sabotovat a jak na přitažlivosti během období nulového kontaktu tak, abychom v naší (bývalé) partnerce dokázali probudit zájem, žárlivost, aby na nás začala myslet a abychom jí začaly chybět.

Nyní se již pojďme podívat na samostatný proces, jak ji získat zpět.

A aby to bylo jednoduché a srozumitelné, opět začnu souhrnem celého procesu a pak si projdeme jednotlivé části podrobně.

Návod, jak ji získat zpět ve 3 krocích

Nemám zájem být jakýmsi šarlatánem a prodavač teplé vody a neřeknu, že postup, který popisuji dále bude fungovat na 100% (je to kolem 72% podle dosavadních klientů, se kterými jsem mluvil), ale stojím si za tím, že je to to nejúčinnější co kde na téma „jak získat zpět ex“ najdeš a je tvůj zcela zdarma;).

A chci ještě říci říci tolik, že jsem ho psal (stejně jako celý tento blog a knihu) pro muže, kteří možná udělali nějaké chyby, ale uvědomují si to, chdú je napravit a mají skutečný zájem o obnovení vztahu. Ne pro sukničkář hledající návod „jak se dostat ex do kalhotek ve 3 krocích a chovat se k ní, jako hovado“.

Ok, úvodu bylo dost. Pojďme se podívat jak bude celý tento proces vypadat …

Krok 1: Zprávy a smskování

Po období nulového kontaktu potřebujeme kontakt obnovit.

Ale jak na to?

Nejbezpečnější (v kontextu nejméně možností, jak to „zkazit“) je začít psát si ať už přes sms, WhatsApp nebo facebook a to z 2 důvodů:

 • Psaní je asi nejvíce sociálně akceptovaná forma komunikace, jejíž nedáváme příliš velkou váhu a nehrozí při ní zbytečný „šok“ jako při telefonátu
 • Dává tobě i její možnost přemýšlet, co napsat před tím, než stisknete „odeslat“. To jednak snižuje riziko, že to pokazí a dává ti to možnost strategicky přemýšlet a přijít s dobrou reakcí v případě, že tvá ex na druhé straně není úplně nápomocná a zaútočí, nebo nebude reagovat hned tak, jak by si chtěl.

A pokud uděláš vše dobře, zprávy jsou také super způsob, jak znovu vybudovat pouto, navyknout ji na tebe a začít si psát zcela stále (rozuměj: ve stejném intervalu, jako před rozchodem).

A to už je výborná pozice, ze které se umíme odpíchnout k telefonování a později i osobnímu střetnutí.

Krok 2: Telefonování

Celý proces se snažíme jít na jistotu a proto nepůjdeme rovnou k rande, ale od budování pouta přes zprávy se přesuneme k rozhovorům přes telefon.

Tvůj cíl v tomto bodě je vybudovat ještě větší pouto a zájem o tebe až do bodu, že budete vědět utratit hoc i hodiny.

Jakmile se dostaneš až do tohoto bodu, rande je už v podstatě nutnost a přirozeným vyústěním tohoto procesu.

Co nás přivádí k ….

Krok 3: Rande

Jak to bude pokračovat, je už na tobě. Pokud ho dokážeš zmanažovať způsobem, že z něj odejde šťastná, spokojená a ohromená tím, jak moc si se změnil k lepšímu, si na té nejlepší cestě k návratu.

Co potřebuješ vědět o smskování

Pojďme se lépe podívat na první krok od ukončení fáze nulového kontaktu a říct si něco víc fázi „psaní si“.

Zde chci upozornit zejména na:

 • Pravidla psaní si: Čemu se vyhnout, pokud nechceš zmařit šance na obnovení vztahu
 • 4 typy reakcí na zprávy , co pro tebe znamenají a jak reagovat
 • Co jí napsat a jak s pomocí zpráv obnovit pouto a zájem o tebe
 • Jak se nenuceně dostat od psaní si k telefonování

Pravidla psaní si

Nevím jak dlouho jste byli spolu a nevím jak často ses před vztahem seznamoval a randil s jinými ženami, než tvá ex.

Vytahuji to z důvodu, že při komunikaci s partnerkou pravidla do velké míry neexistují, obě strany si 100% důvěřují a celá komunikace je přirozená a otevřená. Jenže to platí pouze pro ženy s nimiž chodíš a co si můžeš dovolit při partnerce a kamarádech si nemůžeš dovolit jako při cizí ženě, kterou „Balis“, tak ani při tvé ex, kterou chceš „sbalit“ zpět.

Aby ses vyvaroval zbytečným chybám, chci vypíchnout 2 pravidla, která v psaní musíš dodržovat.

Pravidlo 1: Nebuď „ten“ kluk

Ať to zní jakkoliv špatně a ať se nám to nelíbí, musíme akceptovat jedno … Ženy jsou většinou „pomlouvačné“ a cokoliv jí napíšeš neuvidí pouze ona, ale minimálně její nejlepší kamarádka (není sestra, mamina, druhá nejlepší kamarádka, atd. ).

Je proto důležité vystupovat způsobem, aby si ve zprávách zanechal pocit „Wow, toto je zajímavé. Kam to asi povede?“ a ne „Bože, to je zoufalec.“ .

Za žádnou cenu nechci, abys byl v té druhé kategorii a proto se vyvaruj:

 • proseb o to, aby se k tobě vrátila
 • posílání 10 dalších zpráv, pokud neodepsala na tu první
 • emočních výbuchů a věcí, které nemusí být pochopeny a můžeš vyznít blbě

Méně je více a hlavně na začátku je důležitější dávat si pozor, aby si to nepokazil a ne vymýšlíš šaolinský spravovat kung-fu techniky, jak ji zaujmout.

Pravidlo 2: Dávej si pozor na délku zpráv (na obou stranách)

Ok, představme si dvě možné situace …

 • Situace A: Poslal si její 20 slovní zprávu a ona „do autu“ odepsala 2-3 slovy a takto to vypadá po celou konverzace.
 • Situace B: Poslal si její 20 slovní zprávu a ona odepsala 15 slovy zprávu, na kterou se dá normálně navázat.

Která z těch dvou situaci je lepší?

Samozřejmě situace B, z níž lze nazozdieľ od situace A číst zájem.

A co když se náhodou ocitneš v A? Není to konec světa. ale v tom případě je důležité dávat si pozor na délku jejího zpráv a přizpůsobovat její délku tvých odpovědí, aby si náhodou nevyzněl jako „ten“ kluk.

4 možné reakce na tvé zprávy

To co napíšu ti může připadat, jako samozřejmost, ale emoce dokážou pobláznit nejednoho muže a proto chci projít 4 možné typy její reakcí na tvé zprávy, kterými jsou:

Pozitivní reakce

Pozitivní reakce je každá reakce ze které:

 • Cítit nadšení a radost
 • Dává prostor navázat na ni a pokračovat v konverzaci

… tzn. stav, do kterého naši konverzaci potřebujeme dostat.

Psát k tomuto cokoliv obsáhlé není nutné, a pokud takové reakce na zprávy dostáváš, můžu ti říct jen „Dobrá práce, si na dobré cestě“.

Neutrální reakce

Neutrální reakce je reakce, kdy sice dostanete odpověď, ale je taková nemastná-neslaná a těžko se na ni odepisuje dál.

Proč to dělá?

Znamená to něco?

V první řadě tě chci uklidnit – neutrální odpovědi jsou zcela normální a čas od času se přihodí.

Pokud se ti jaké reakce dostane, může to mít několik důvodů …

Možná si napsal v nevhodné chvíli a ona pouze řídí nebo má shon v práci. Možná sama nabyla dojem, že do konverzace neinvestují dost a oplácí ti to.

A co je pravepodobné (ženy to dělají často), její neutrální reakce je pouze testem na to, jak zareaguješ, aby …

 • … zjistila, zda o ni opravdu stojíš a nevzdáš to.
 • … otestovala tvé sebevědomí – tzn. zda zareaguješ s klidem, nebo zda tě tím rozhodí.

Pokud tedy dostaneš neutrální reakci, hlavně nepanikařit a vyvaruj se přehnaným reakcím (úplná ignorace, nebo naopak tsunami zpráv z tvé strany).

Mnoho mužů mylně předpokládá, že každá reakce musí být super, protože jinak to nikam nevede a ona asi nemá zájem.

Jak vidíš, není to vždy tak a třeba si hlavně zachovat chladnou hlavu a používat rozum. Vždy jde o míru a zájem a nezájem můžeš rozlišit takto:

Neutrální reakce po několika pozitivních: Pravděpodobně nemá čas, nebo tě testuje

Nic pozitivní, pouze sled neutrálních reakcí: Toto již dobré znamení není, sn a asi je pouze příliš slušná, aby tě ignorovala.

Negativní reakce

Ok, možná si tvé ex něčím opravdu ublížil (stane se, viďte) a její reakce není ani jen neutrální, ale doslova z ní srší hněv na tebe.

Hezké by bylo, kdyby se to nedělo, ale žijeme v realitě a děje se.

Zde chci podotknout, že pokud se tak náhodou stane, v žádném případě neprepadaj emocím a nezačni se s ní hádat. Mnoho mužů tak bohužel zareaguje a slovy nedokážu popsat, jaká je to hovadina.

Pokud náhodou negativní zprávu dostaneš, je lepší položit si otázku „Proč se tak cítí?“ a namísto vhupnutia do hádky se komunikovat způsobem, aby:

 • Vstoupila pocit, že ji posloucháš, respektuješ její názor, Neignorovat její kritiku, ale naopak se z ní chceš poučit, abys byl lepším partnerem a mužem
 • Sama díky tvé klidné a obezřetných komunikaci zařadila zpátečku a začala komunikovat konstruktivně, bez osobních útoků a urážení se (to ale dosáhneš jen tak, pokud se k takovému chování ani ty sám nesnižuje)

Žádná reakce

Napsal si jí, čekáš, čekáš, čekáš … A nic. Ignorace.

Proč to do pekla dělá a co s tím?

Pokud se ti stalo právě toto, tak úplně nejdůležitější je uklidnit se, nepropadnout emocím a nezačít jednat zkratový.

Třeba hlavně pochopit, co je za tím …

Toto není jen tak nějaká žena z baru, toto je tvá bývalá přítelkyně az toho vychází, že v určitém bodě vašeho vztahu na tebe byla opravdu navázána a rozhodně nejsi v kategorii „nikdo“, nebo „jen nějaký kluk z baru“ ke kterému nic necítí a nechce se jí proto odepisovat.

To znamená, že pokud ti neodepisuje, je prostě stále naštvaná za něco, co si udělal.

Znamená to, že to musíš řešit okamžitě, vypisovat její a snažit se to „napravit“ hned teď?

Je to past, do které padne až příliš mnoho mužů, ale odpověď je NE.

Ať je jakkoliv naštvaná, s největší pravděpodobností tu sehraje svou roli její ego, což lze využít.

Navenek se sice tváří naštvaně, ale s velkou pravděpodobností zároveň doufá, že o ni zabojovat.

Namísto okamžité reakce na nereakciu je proto lepší počkat několik dní a nedat jí to, co očekává (vypisování) ale naopak ohrozit její ego tím, že nebudeš reagovat vůbec, aby si začala přemýšlet:

„Cože? On o mě ani nebude bojovat? :(“

Jednoduše se snažíme o to, dostat ji z dominantní pozice (tzn. Pocit, že má možnost výběru) do neutrální, až submisivní pozice (tzn. Začne o sobě pochybovat a uvědomuje si risk, že tě může opravdu ztratit), kdy bude receptivní vůči tvým zprávám a náchylná odpovědět.

Jak s pomocí zpráv restartovat přitažlivost a pouto?

Základní pravidla psaní jsme si prošli, pojďme se nyní podívat na to, co jí vlastně psát.

Chci zdůraznit, že (jak sis zajisté všiml) získat zpět tvou ex je proces, který nějaký čas trvá a ani při psaní nemůžeš čekat, že stačí jediná super-duper zpráva nabitá emocemi, po níž bude všechno fajn a ona tvá.

Tak jako při randění a svádění nové ženy, i zde platí, že tvá ex chce být sváděna a dobývána a to vyžaduje plán.

V této části ti ukážu, jak ji pomocí zpráv začít dobývat a obnovit její zájem o tebe.

Chci také zdůraznit, že i zde platí známé „pomalu dál dojdeš“.

Během celého procesu zíkavania / svádění tvé ex si totiž potřebujeme dávat pozor, abychom nevytvořili zbytečný odpor.

Mnohem jednodušší, než dostat se od první zprávy rovnou k rande (zde hrozí, že ti okamžitě řekne ne a celou tvou snahu zabije) je začít pomalu a postarat se o to, aby se znovu cítila příjemně, když si spolu píšete a těšila se, když na facebooku / WhatsApp uvidí zprávu s tvým jménem.

A pokud se tak opravdu cítí, tak až pak se přesunout k telefonátem a až potom k rande …

Protože tímto způsobem sice nedosáhneš cíl získat ji okamžitě, ale sakramensky tím snížíš riziko, že se to v nějakém bodě podělal … A ještě jednou, bavíme se o tvé ex a ne jen o nějaké babe z baru a právě právě proto doporučuji jít raději pomalu ale jistě, jak rychle za cenu zbytečného riskování.

První zpráva: Co jí napsat?

Podařilo se ti vydržet to a několik týdnů si o ní neslyšel. Je čas ozvat se.

Hodně mužů to nezvládne a vysype to ze sebe. Měl jsem klienty, kteří byli na skvělé cestě získat ex zpět, aby jí pak vysypali, jak to celé hrají, protože jsem jim to poradil, ale oni si nechtějí nechat radit, ženu milují a chtějí to vykřičet do světa. Pro mě nepřekvapivě to celý proces zničilo a celé týdny snažení byly v paži ..

První kontakt musí být přesně naopak, zcela pozvolný, přirozený, nenásilný a rozhovor by si měl ukončit jako první.

Příklad takového kontaktu?

Ty: Ahoj Tatiana, právě dávali v telce Teorii všeho a vzpomněl jsem si na to, jak jsme to u mě dívali a jedli opečené chlebíčky s avokádem.

Ona (příklad): Ahoj, dlouho jsem o tobě neslyšela 🙂 Doufám že se máš dobře ..

Ty: Hej, všechno je super. Rád bych pokecat, ale utíkám na stretko, ozvu se později.

Rád bych v této konverzací vypíchl pár bodů. První je, že zpráva je prostě zajímavá. Jsou tam vypíchnuté konkrétní události a vzpomínky, na které prostě zareaguje.

Druhá je, jak rychle je konverzace ukončena. Oslovil ji, dostal pozitivní odpověď a ukončil si to s tím, že se ozveš později.

Tím, že jí oznámíš, že se ozveš, dáš jí do hlavy brouka a ona začne čekat. „Kdy mi konečně napíše?“

A kdy jí tedy napíšeš?

Minimálně o 24 hodin později, maximálně o 48 hodin později. To čekání bude jinak sakra těžké :-).

Útok na vzpomínky

Vzpomínky si tvým hlavním pomocníkem ve snaze získat ji zpět. Rozděluji je na všeobecné a emotivní. Nejprve se budu věnovat tím obecným. Proč?

Protože na citlivé věci ji nejprve potřebuješ připravit. Jak jsem již několikrát zmínil, jednu věc nechceš – uspěchat to.

Víš, mohl by si na ni „zaútočit“ s emotivními věcmi. Začala by debata a brzy by z toho byla hádka. A bylo by po všem. Rozumnější je zjistit, zda je na rozhovory o těchto emotivních věcech připravena.

Klíčem je vytáhnout pozitivní vzpomínky, které ale nejsou příliš emocionální.

Například:

 • zmínit túru v Tatrách
 • zmínit vtip, kterému se rozuměli pouze vy dva
 • film, který jste si spolu podívali

Ukázková konverzace:

Ty: Pamatuješ si, jak jsme tehdy v zimě šli na Zobor? Bylo asi minus 100 stupňů.

Ona: Jak bych mohla zapomenout:)

Ty: Byl jsem nedávno na túře a skoro jsem zmrzl, tak jsem si na to vzpomněl.

Ona: Ale bylo to fajn, ne?

Pointou je, aby si asociovala váš zážitek s příjemnými pocity, které tehdy prožívala.

Ale pozor. To že reagovala pozitivně ještě neznamená, že je připravena na emotivní rozhovory. Pamatuj, že si na velmi tenkém ledě a každý špatný krok může všechno zničit. Je lepší ukončit takovou konverzaci v nejlepším a emotivní vzpomínky odložit na další den.

Emotivní vzpomínky

Velmi důležitá část celého procesu, kde skutečně zjistíš, na čem přesně si. Ženy jsou totiž velmi emotivní stvoření.

V této části začneme psaním, přejdeme k telefonátem a ukončíme to setkáním.

Chci od tebe teď, aby ses zamyslel nad vztahem s tvou ex a vybavil si pár skutečně krásných emotivních momentů. Ne, nemluvím o ničem sexuálním, ačkoli je sex velmi důležitá součást každého vztahu. No pokud by si to vyložila tak, že s ní chceš jen spát, nedopadl by si dobře.

Zkus si spíše vzpomenout na rozhovory s ní. Nebo na určité momenty. Pamatuji si, když jedna moje bývalá přítelkyně zvládla poslední zkoušku v semestru. Koupil jsem jí růži. Stála asi tři eura a byl to vůbec první květ, který jsem dobrovolně a bez důvodu ženě koupil. Ano, hanba mi.

Když jsem ji obdaroval, zářila štěstím a nevěděla se ode mě odlepit. Nikdy jsem ji nezažil tak oddanou. A v ten den mi poprvé řekla, že mě miluje.

Pokud bych se ji tedy snažil získat zpět, napsal jsem jí toto:

Ja: Pamatuješ, jaká jsi byla šťastná, když jsem ti poprvé přinesl růži?

Ona: Ano?

Ja: Trochu mi chybí ty chvíle.

Ona: Opravdu ..?

Vzpomeň si na něco opravdu pěkné, překonej strach a zjisti, na čem ve skutečnosti si.

Přechod na telefonáty

Ano, mohl by si jí zavolat rovnou. No budu se opakovat, jsem fanoušek pomalého a jistého progresu. Navíc existuje tisíc důvodů, proč ti nemusí zvednout. Je to prostě zbytečný tlak.

Představme si ale, že vaše rozhovory začínají být opět fajn. Je čas opět ji slyšet. Způsobů, jak přejít k telefonátem, je několik. Můj zaručený vypadá asi takto:

Ja: neuvěříte co se mi stalo. Můžu ti zavolat?

Ona: Jasně!

Doufám že máš připravenou dobrou historku 🙂

Telefonát

Telefonování je trošku komplikovanější, než psaní si. A ženy mají oproti nám jednu obrovskou výhodu: Dokáží naslouchat.

Každé jedno tvé slovo je poctivě zaznamenány a musíš si být tedy jistý, že ten čas využiješ co nejlépe.

Základ telefonátu je, aby si ho ukončil v nejlepším. Ano, možná je to skvělé, smějete se a nechce se ti skončit, telefonoval by si celou noc. No nezapomínej, že jsme v pomalém procesu a jdeme na jistotu, chceme ji získat zpět.

Takže ano, je třeba ji zrušit. Jednak proto, aby chtěla víc, pokud budeš telefonovat příliš dlouho, vykecá se a nebude tě potřebovat slyšet i následující den. Věř mi, pokud ukončíš telefonát ve správném okamžiku, bude na tebe myslet celý zbytek dne. ZA-RU-ČE-NE!

Co když přijde trapné ticho?

Není normální připravovat se na každou konverzaci předem. To bys byl skutečně divný. No toto je specifický případ a je třeba se pořádně připravit. Vždyť bojujeme o lásku!

Pokud náhodou přijde trapné ticho, je dobré mít připravený malý tahák, kde budeš mít zapsány témata, které můžeš otevřít.

První setkání

Aniž si ji potkal, ji zpět nezískáš. A teď už jsme na konci. Je čas.

Jak ji dostat na rande?

Zda se ti podaří ji dostat ven závisí také na tom, jak si dodržoval to, co jsem ti doporučil. Ženy si to neuvědomují, ale podvědomě tě bodují a aby si ji dostal na rande, potřebuješ mít těch bodů dost. Kolik? Nikdo neví. Ale dost.

Příklad: Žena sedí na baru a osloví ji muž. Dá mu pár minut a Obod ho:

 • Je pěkný = +1 bod
 • Má dobrou práci = +1 bod
 • Ví ji rozesmát = +1 bod
 • Je příjemný = +1 bod

Pokud se ti podaří ziskat dost takových bodů a nasbírat co nejmenší počet mínusiek, máš velkou šanci dostat ji na rande.

Zde se ukáže pravé zrcadlo. Pokud si na sobě skutečně zapracoval, dostaneš druhou šanci. Pokud ne, zůstanou ti mínusky z dob, kdy jste se rozešli.

Když už jste na rande

Vyčerpávající článek, co řekneš?

Ale už jsme na konci. Máš ji přesně tam, kde si ji chtěl mít. Jste na rande.

Zde ti už neřeknu nic speciální. Jen jedinou věc.

POSLOUCHEJ JU!

Chci aby ses na to soustředil, zas tak složité to není. Ano, byl jsem tam. Přemýšlíš nad tím, jak by si ji políbil, jako nádherná je. No pokud si udělal všechno jak si měl, k polibkem a intimnějším věcem se ještě dostanete. Rande je o poslechu a pochopení toho, co ti tvá ex říká.

Pokud si udělal všechno správně, je to už jen tvůj boj. Zvýšil si své šance na maximum a bylo mi ctí tě na této cestě doprovázet.

Věřím, že brzy už ji nebudeš muset označit tím hloupým přívlastkem „ex“.

Drž se!