Pokud chcete získat Vaše bývalou přítelkyni zpátky, nedokážete to sami. Pokud Vás ona sama nebude aktivně chtít a nebude si stýskat, není žádná možnost, jak vztah zachránit. Základ a tedy i hlavní cíl je vždy stejný, nehledě na to, v jaké fázi procesu se nacházíte: potřebujete, aby Vás Vaše bývalka chtěla zpátky ve svém v životě a aby se jí po Vás stýskalo.

Tedy, vědomí, že se Vaší bývalé lásce po Vás stýská a že prahne po Vašem dotyku, to je pravý klíč k zachránění vztahu, pojďme se pobavit o tom, jak přimět Vaší Ex partnerku stýskat si. Toto může být někdy složitý a zdlouhavý proces, ale pokud to zahrajete dobře, je to dosažitelné.

 

Fáze „Žádného kontaktu“ je kritická

Jak už jsem zmínila v předešlém článku, hlavní důvod, proč úplně odříznout veškerý kontakt s Vaší bývalou partnerkou po rozchodu, je ten, že jí chcete ukázat, jaký by byl život bez Vás. I když se Vám zdá, že Vaše bývalá přítelkyně není ten typ, co se nechá ovlivnit emocemi, zcela určitě nějakou bolest v srdci cítí, vzhledem k tomu, že ten, na kterého si tak zvykli, tam najednou není. Neexistuje způsob, jak se Vaše Ex mohla připravit na život bez Vás před rozchodem, takže nejspíš ani neví, jak složité to bude o Vás měsíc nic neslyšet.

To je také jeden z důvodu, proč Vaše Ex navrhla, abyste byli vy dva přáteli: chtěli, abyste stále byli součástí jejich života, dokud se pomalu nezbaví všech emocionálních vazeb a nepřenesou se přes Vás. Vzhledem k tomu, že Vaše Ex partnerka s Vámi počítala jako se „záložním plánem“, měli by být ta samota, kterou zažije po rozchodu dost ohromující. Odříznutím veškerého kontaktu odstraňujete onu záchrannou síť a donutíte Vaší bývalou lásku žít život naprosto bez Vás.

 

Čas hojení: Vaše bývalka zapomene na negativa

Další výhodou žádného kontaktu je, že během této fáze Vaše bývalá slečna zapomene na některé důvody, proč se s Vámi vlastně rozešla. Vaše Ex nezapomene na všechny problémy, které soužily Váš vztah, ale rozhodně zapomene na některé manýry a zvyky, které ji iritovaly.

Tím, že své bývalé partnerce dáte čas a prostor, napomáháte tomu, že negativní vzpomínky a vnitřní vjemy, které si Vaše Ex vytvořila, uniknou prasklinami pryč a budou nahrazeny pozitivními myšlenkami a vzpomínkami. Nostalgie je Váš mocný spojenec, Vaše bývalá přítelkyně zapomene na některá negativa, ale rozhodně nezapomene na ty pozitivní a šťastné chvíle strávené s Vámi. Pokud porušíte fázi „Žádného kontaktu“, jenom zvyšujete šance, že ty špatné vzpomínky v hlavě Vaše bývalé lásky zůstanou.

 

Vaší Ex se už dávno stýská!

Pokud Váš rozchod nebyl zapříčiněn podváděním nebo nějakým jiným silným argumentem, který může být nezvratný, je docela jisté, že se Vaší bývalé slečně do jisté míry stýská. Jak už jsem zmínila, je pro lidi přirozené, že se jim stýská po milované osobě, která je najednou opustila. Ačkoli se s Vámi nejspíše rozešla ona, stejně bude mít v sobě pocity nostalgie a touhy (tedy pokud to není nějaký ne-emocionální robot).

Tím, že se svojí Ex nebudete mluvit 30 dní po rozchodu, maximalizujete přirozenou tendenci Vaší Ex partnerky stýskat si. A až budou tyto tendence na úplném maximu v hlavě Vaší slečny, pak teprve ji budete kontaktovat… tedy jí nabídnete způsob, jak se té bolesti zbavit a ona Vás pak přijme zpět do svého života.