Už jsi někdy zažil skutečnou žárlivost?

Ten nepříjemný pocit v hrudi, když tvoje dívka věnuje pozornost jinému muži. Logika ti říká, abys zůstal klidný, vždyť je to jen kamarád. No pak ji obejme. Tvoje emoce přeberou kontrolu a ty ztrácíš pevnou půdu pod nohama. A najednou máš pocit, že tě možná s tím klukem podvádí.

Ano, žárlivost je do jisté míry pěkná věc, v podstatě tě přinutí si uvědomit, že ti na tvém dívce záleží. No a teď si představ, jaký mocný nástroj to je, pokud dokážeš vyvolat žárlivost u své ex.

No pozor. Žárlivost je extrémně silná emoce a pokud ji využiješ nesprávně, může to způsobit hodně bolesti – tobě i tvé ex. Osobně vůbec nejsem fanoušek toho, aby se žárlivost využívala pro ubližování jiným. Jsem ale fanoušek toho, aby se využila malá zdravá žárlivost v naší snaze získat tvou ex zpět.

Ale předtím než se k tomu dostanu…

Pravděpodobně zde hledáš návod na to, jak svou ex získáš zpět. Krok za krokem.

Problém však je, že znovu získat bývalou partnerku není tak jednoduché. No dá se to.

Je to zdlouhavý proces, který vyžaduje strategické myšlení, správný plán a přiznávám se, že i trochu štěstí. Je toho tolik, že popsat to v jednom článku je doslova nemožné.

Můj definitivní návod, jak získat zpět bývalou přítelkyni, obsahující úplně všechno, co k tomu potřebuješ najdeš na odkazu níže.

Pojďme se nyní věnovat samotné žárlivosti …

Žárlivost může být zdravá

Než se do tohoto tématu naplno ponořím, musím ti říct, že nejsem žádný licencovaný psycholog, který o žárlivosti ví všechno (ačkoli vím toho dost). Takže vše, co je v tomto článku, je jen můj osobní pohled.

Zeptám se tě otázku.

Myslíš si, že ženy mají rády, když je muž žárlí?

Zamysli se, neodpovídej hned.

Pravdou je, že ženy milují, když muž žárlí. No je tam určitá hranice, kterou když překročíš, žena to začne nenávidět.

Existují totiž dva druhy žárlivosti.

Zdravá žárlivost – Když ukazuješ žárlivost jen zřídka a vždy si klidný. Žárlivost nemá žádný vliv na tvůj vztah, ale tvá žena ví, že trochu žárlíš.

Nezdravá žárlivost – Když ukazuješ žárlivost neklidně, někdy až násilně. Neustále přemýšlíš nad hrozbami a vždy očekáváš to nejhorší. Žárlivost má negativní dopad na váš vztah a máš podezření vždy, když je tvá žena někde, kde nad ní nemáš kontrolu.

Když jde o žárlivost, platí to pro muže i ženy stejně. Přiznej se, i tobě se líbí, když na tebe žena zdravě žárlí, když jí není jedno, že má o tebe zájem tvá kolegyně. Koneckonců, asi by bylo zvláštní, kdyby to neřeší. No zároveň určitě nenávidíš, když se tě přes žárlivost tvá žena snaží kontrolovat, sleduje každý tvůj pohyb a chová se, jako kdyby ti absolutně nedůvěřovala.

Snažím se jen vysvětlit ti, že naším cílem musí být vyvolání zdravé žárlivosti. Protože pokud by si vyvolal nezdravou žárlivost, otevřel by si Pandořinu skříňku a věř mi, co by si v ní našel, to by se ti určitě nelíbilo.

Což mě přivádí k dalšímu bodu.

Nemůžeš jí to vylít do obličeje

Přinutit svou ex zdravě žárlit je hotová věda. Pokud by si její narovinu řekl, že spíš s dívkou, které nenávidí, asi by to neudělalo příliš mnoho dobroty. Spíše by sis situaci ztížil.

Uvědom si, že chceš svou ex zpět. Proč si tedy myslíš, že vyvolat nezdravou žárlivost může být dobrý nápad?

Neříkám, že je to tvůj případ, ale měl jsem stovky klientů, kteří chtěli vyvolat žárlivost a tak narovinu své ex řekli, že si užívají nevázaný sex s jinou ženou.

To, že:

 • Se budeš před ní líbat s jinou ženou
 • Její pošleš pikantní zprávu, kterou si jakože chtěl poslat někomu jinému
 • Pošleš své ex fotky tvé nové milenky

Tak toto jsou nejhloupější nápady na světě. Sice vyvoláme žárlivost, ale zároveň ze sebe uděláš totálního idiota.

Potřebujeme vyvolat žárlivost, kdy si neřekne, že si idiot. Potřebuješ vyvolat takovou žárlivost, když nebude rozumět svým pocitům a tomu, proč jí vadí, že se máš dobře. Až se nakonec rozhodne, že tě chce zpátky.

Co si myslí tvá ex?

Vždy mi přišlo zajímavé, že když jsou dva lidé ve vztahu dostatečně dlouho, dokáží bez problémů říci, co cítí ten druhý. Stačí malý náznak a hned si věděl, že něco není v pořádku.

A právě žárlivost je jeden z těch pocitů, které je opravdu jednoduché identifikovat. Obvykle se jen na ni podíváš a do pár vteřin víš říci, zda žárlí nebo ne.

Zkus si teď na takový moment vzpomenout.

Řekněme, že si v ní vyvolal ten správný druh žárlivosti. Nebylo to snadné, ale podařilo se.

Co se podle tebe odehrává v její mysli?

Je to dost těžká otázka, protože ti garantuji, že nemyslí jen na jednu věc. Pravděpodobně jich je tak 100. A ne, nepřeháním. Tak či onak, nebudu rozebírat všech 100 nejčastějších myšlenek, rozeberu tři nejdůležitější.

Nemůžu mu dát najevo, že žárlím

Ženy jsou mazané. Mnohem více než muži. Vědí, že pokud vycítíme, že žárlí, uspokojí nás to. Proto tvá ex udělá vše proto, aby svou žárlivost zakryla.

Jsem lepší než toto

Kolikrát jsem slyšel ženu říci: „Já nejsem žárlivý typ.“

Nuž..ktokoľvek toto řekne je lhář.

Já sám si o sobě rád myslím, že jsem zajímavý chlapík, který nežárlí. No garantuji ti, že kdyby že se kolem mé ženy obšmieta nějaký chlapík a začne ji objímat či tančit s ní, najednou takový nežiarlivý nebudu.

Jakkoliv sebevědomý podle mého ega jsem, trocha žárlivosti ze mě udělá malého chlapce.

A tehdy si často pomyslím, že: Jsem lepší než toto.

No nejsem. Snažím se jen zakrýt sám před sebou fakt, že žárlím. A také jsou na tom i ženy.

Možná k němu stále něco cítím

Pokud jde o vztahy, pokud žárlíš, znamená to, že k osobě něco cítíš. A pokud tedy ucítí tvá ex žárlivost, začne se sama sebe ptát, zda k tobě ještě něco náhodou necítí.

Příznaky ženské žárlivosti

Dosud jsme mluvili o tom, co se děje v její hlavě. Pojďme nyní hovořit o konkrétních činech, které zvyknou zdravě žárlivé ženy dělat. Pokud cokoliv z tohoto tvá bývalá dělá, je to znamení, že si na dobré cestě.

Začne tě špehovat na sociálních sítích

Někde jsem zachytil výzkum, podle kterého až 88% uživatelů Facebooku, kteří si prošli v posledním roce rozchodem, stále kontroluje občasně svého ex. Proto je Facebook velmi silný nástroj, který můžeš využít ve svůj prospěch.

Mám však i špatnou zprávu. To, že tě pravděpodobně sleduje, ti nic nezaručuje. Neexistuje způsob, jak to zjistit. Ano, možná ti jednou naštvaná napíše, kdo je ta žena na fotkách, ale jinak ženy zvyknou toto sledování držet v tajnosti. Takže pokud se právě doma sžírá při tvých fotkách, je to sice super, ale ty se o tom nikdy nedozvíš.

Začne ti psát a volat

Jsou ženy, které dokáží držet žárlivost v sobě. A pak jsou ženy, které to nedokážou.

Představ si, že jste se rozešli (asi ne těžké představit si ..).

Dělal si vše proto, aby si ji získal zpět. No ona to odmítala. Po čase si to vzdal. Až si se rozhodl, že si připraven poznat novou ženu.

Akorát je tu jeden problém.

Zatímco ty sis léčil zlomené srdce, tvá ex tě celou dobu špehovala. A když zjistila, že si s minulostí vyrovnaný a posunul ses dál, její mysl začala protestovat. Uviděla tě na fotce s jinou ženou a začala pochybovat, jestli opravdu k tobě už nic necítí.

Ačkoliv měla tedy nutkání žárlivost přiznat, raději si to vyrovnalo tím, že se ti raději začala častěji ozývat.

Je ale možné, že ti volá a píše jen tak? Protože se snaží být milá? Ano, ale existuje jednoduchý způsob, jak zjistit, zda žárlí.

V podstatě ti jen stačí sledovat dvě věci. Jak dlouhé jsou vaše konverzace – pokud tě někdo upřímně nezajímá, obvykle to nevydrží viacako 5 zpráv. A to, jestli se zeptá na nové dívka v tvém životě.

Pokud ti přijde zpráva typu: „Slyšela jsem, že si měl minulý týden rande s tou Lenkou. Jak to šlo?“

Tak si uspěl.

Začne se tě dotýkat

Jelikož jste opět v kontaktu, rozhodnete se setkat se.

Je vám příjemně a rozhodnete se jít do restaurace naproti. Jak přecházíte cestu, ucítil nepatrné dotyky na své ruce.

Později si z ní uděláš legraci. Hravě do tebe strčí, usměje se a položí ti ruku na záda.

Pokud sis to dosud neuvědomil, flirtuje s tebou. Usmívá se a dívá ti do očí. Víš, když někdo žárlí, tak si uvědomuje, že ten člověk je pro něj důležitý. A pokud si to tvá ex uvědomuje, začne být hravá a začne se tě mnohem více dotýkat.

Všímej si to.

Pokusí se tě svést

Mému kamarádovi se stalo, že se jeho ex objevila přímo u dveří asi pár týdnů poté, co potkal novou ženu. Vešla do bytu se záminkou, že se chce mluvit. Samozřejmě lhala, chtěla sex. Když ji odmítl, naštvala se a bouchla dveřmi.

Šílené, ne?

Tak silná může být žárlivost. Může z každé ženy udělat zoufalou bytost, která bláznivě touží získat muže zpět.

Jak v tvé ex vzbudit žárlivost

V této části článku se již podíváme na konkrétní postupy, s jejichž pomocí v ní budeme žárlivost vzbuzovat.

Ale než se k tomu dostaneme, chci říct jedno.

V nenápadnosti je síla.

Chci tím říci tolik, že čím nenápadnější v tvé snaze nastartovat její žárlivost budeš, tím větši efekt to na ni bude mít.

Mnoho mužů si myslí, že by jejich ex měli vylít do ksichtu, jaký je jejich život bez ní super. Ona ale samozřejmě není hloupá, všimne si to a jediné, co dosáhnou je, že to bude považovat za zoufalost a řekne si „Aha, nemůže bezomňa žít a tímto spamování facebooku, jaký je najednou super chce, abych začala žárlit?“.

Méně je v tomto případě více a mnohem lepší způsob, jak jí ukazovat „jak se máš super“ je neukázat jí téměř nic čím v ní dokážeš nastartovat zvědavost a představivost, čehož následkem si samozřejmě začne představovat, jak se máš super a tím i co?

Žárlit.

Jenže jak toho dosáhnout v praxi?

Zcela na začátek k tomu potřebuješ …

Období nulového kontaktu

Období nulového kontaktu je úsek času, kdy (obvykle na 3, 4 nebo 6 týdnů) přerušíš veškerý kontakt s tvou ex s cílem ovlivnit její emoce a dosáhnout:

 • Aby si vychladly její negativní emoce, které po rozchodu cítí
 • Aby si jí začal chybět
 • Aby se v její hlavě nastartoval vzpomínkový optimismus (vzpomínky na to pozitivní a ignorování negativního)

Více o období nulového kontaktu (jak dlouhý časový úsek zvolit, co dělat, čemu se vyvarovat atd.,) Najdeš na tomto odkazu.

Proč je období nulového kontaktu důležité?

Období nulového kontaktu je skvělé, protože stimuluje představivost tvé ex. Ta díky nedostatku informací o tobě a tvém životě s výjimkou toho, co jí ukážeme (čím budeme její žárlivost ještě více stimulovat) a začne se sebe samé ptát:

„Jak to, že se mi neozve?“

A nejen to.

Jelikož v tomto směru přemýšlet jako přes kopírák, bude se to v jejím myšlenkách eskalovat nějak takto:

„Začal si s jinou ženou?“

„Dopékáme, určitě ano! Vypadá lépe než já? Jak se přes mě dostal tak brzy?“

Období nulového kontaktu je skvělou formou budování žárlivosti, protože díky nedostatku informací o tobě nemá jinou možnost, jak nastartovat svou představivost. A protože drtivá většina žen bude uvažovat stejně, ani tvé ex nedáš jinou možnost, jak ulietať na představách, jak ti je super, jak jistě Random s někým novým a jakou hloupost udělala, že se s tebou přestala stýkat.

Rozvoj osobnosti

Rozvoji osobnosti se v mém kurzu věnuji dost. A přikládám tomu extrémně velkou důležitost.

Dovol mi otázku.

Hypoteticky, kdyby si nyní procházel přes park ve tvém městě a najednou by si narazil na svou ex, co by si o tobě pomyslela?

Řekla bys, že vypadáš sakra dobře?

Nebo by si řekla, že si nějak po rozchodu přibral?

Budu hnusný, ale potřebuješ to slyšet. Nemyslím si, že si na tom dobře. Proč? Protože si na internetu a hledáš způsob, jak přinutit tvou ex žárlit. Promiň, že jsem takový tvrdý, ale faktem je, že pokud někdo potřebuje vyvolat žárlivost, něco dobře nedělá.

Představ si, že žena narazí na svého bývalého a uvidí, že vypadá fakt dobře.

Co myslíš, co se asi stane?

Víš, ženská mysl je děsivé místo. No teď tě do něj zavedu.

Ženy chtějí být ty nejlepší, jaké si kdy měl. Chtějí věřit, že vztah a sex s nimi je to nejlepší, co si v životě zažil. Žádná žena nechce slyšet, že není nejlepší nebo je nějaká jiná lepší.

Jak to vím?

Jdi s kýmkoliv na rande a pak jí řekni, že není tak dobrá jako tvá bývalá. A potom běž jako o život, protože si právě vypustil Krakena ..

V mysli tvé bývalé je ona nejlepší frajerka, jakou si kdy měl. A proto svým způsobem doufá, že se po rozchodu trápíš.

A když tedy spatří, že nejen že se netrápí, ale ještě se ti i daří, začne mít pocit, že taková úžasná pro tebe nebyla. Kdyby byla, tak by si přece ležel doma a plakal do polštáře. Začne být naštvaná a víš co ještě? Začne žárlit. Začne žárlit, že se ti daří a nefňukaj.

O co mi jde? Rozvoj osobnosti může přidat další úroveň žárlivosti. Otázka je, co se myslí pod pojmem „osobní rozvoj“.

Jde o to, aby ses mentálně a fyzicky posunul na novou úroveň. Abys byl nejlepší verzí sebe sama. Kdybych na tvém místě, pravděpodobně začnu s tímto:

 • Dostanu se do formy
 • Zapracovat na své hygieně

Proč jsou tyto věci důležité?

Fyzická forma

Je jedno, jestli máš 30kg nadváhu nebo si bodybuilder. Chci jen, aby ses dostal do nejlepší formy svého života. A je jedno, kde je start a kde je cíl. Proč je to důležité?

Protože ano, budeš vypadat lépe. A když tedy potkáš svou bývalou, neřekne si nic jiného, ​​jen „vypadá perfektně“.

Druhý důvod je, že dobrá fyzická forma pomáhá budovat sebevědomí. A nebudeme si lhát, tvé sebevědomí právě nezažívá nejlepší časy.

Věř mi, byl jsem přesně tam, kde si nyní ty. No zlomené srdce jsem si léčil v posilovně, ne fňukáním do polštáře. A bylo to nejlepší rozhodnutí, jaké jsem mohl udělat.

Hygiena

Nebudu na nikoho ukazovat prstem, řeknu jen jednu věc.

Muži, kteří jsou po rozchodu, mají tendenci hygienu zanedbat.

Co tím myslím?

No, neřeší cvičení, jedí svinstvo a celý měsíc zabijí při počítačových hrách. Tento životní styl má však jeden následek – smrad.

Řeknu ti příhodu svého kamaráda, kterou on označil jako nejhorší rande v jeho životě.

Byl po rozchodu a kamarádi se ho snažili dát dohromady, proto mu dohodli rande naslepo. Jelikož stále nebyl vyléčen z rozchodu, nešel příliš nadšený a byl spíše apatický. No jedna věc na dívce upoutala pozornost. Strašně smrděla.

„Smrdět tak strašně, že když jsme procházeli kolem květin, okamžitě shnily.“

Starat se o sebe neznamená jen cvičit.

Znamená to i:

 • Být vždy upravený
 • Být umytý a navoněn
 • Oblékat se jako sofistikovaný muž

2 způsoby, jak budovat žárlivost

V této sekci se podíváme na 2 způsoby, jak budovat přitažlivost u tvé ex…

 • Přímý způsob budování přitažlivosti
 • Nepřímý způsob budování přitažlivosti

Začněme tedy tím prvním …

Nepřímé budování žárlivosti (sociální sítě)

Nepřímá žárlivost může být velmi snadno tou nejúčinnější metodou, jakou můžeš použít. Musíš však být velmi opatrný, protože pokud uděláš chybu, můžeš ze žárlivé ex udělat naštvanou ex, která si řekne akorát tak: „Je na čase vymazat ho ze života a pohnout se dál.“

Na nepřímé budování žárlivosti využijeme Facebook.

Jak využít Facebook pro vybudování žárlivosti?

Je vhodná chvíle, abych ti něco prozradil. Nejsem fanoušek toho, aby si muž po rozchodu vymazal svou ex z přátel.

Vždyť jak můžeš využít Facebook ve svůj prospěch, když ji tam nemáš?

Tak či tak, řeknu ti jednu věc. Tvá ex má oči všude. I když tě nemá v přátelích, sleduje tě přes někoho jiného.

Víš, pracuji při rozchodech i se ženami. By ses divil, kolik z nich sleduje svého ex.

Nečekej, že se o tebe nezajímá. VŽDY si najde způsob, jak se o tobě něco dozvědět. Samozřejmě, pokud jste stále přátelé, budeš to mít ještě snadněji. Tak proč to nevyužít?

Taktika 1: Tvůj skvělý život

Neleze ti občas na nervy všechno to, co vidíš na Facebooku? Ti lidé, kteří sdílejí každou fotku z párty, každý zajímavý moment ze svého života a každý zajímavý link, který objeví?

Doufám že neleze, protože se staneš jedním z těchto lidí.

Tvá ex byla důležitou součástí tvého života. Byla první osobou, se kterou si sdílel tyto věci (tedy doufám). Takže když najednou zjistí, že všechny tyto věci najednou sdílíš s celým světem a ne s ní, začne žárlit.

Důležité je ale říci i to, že to nesmíš přehnat. 2-3 posty denně je již mnoho. Kdyby jsem v tvé situací, pravděpodobně post tak jeden příspěvek za dva dny.

Taktika 2: Znovu randi

Chci, aby si šel na rande.

Asi se ti do toho nechce, že? No musíš mi věřit, nezešílet jsem, myslím to vážně. Garantuji ti, že v té vteřině, kdy se tvá ex dozví, že si byl na rande, začne žárlit.

Stále se ti do toho nechce?

Možná máš pocit, že svou ex tím zradí. Jenže je to tvá ex, si svobodný. A druhá věc je, že není nic špatného na tom jít s někým jen tak ven.

Musíš si ale dát pozor na pár věcí.

Nemyslím si, že by si měl druhou ženu políbit, pokud necítíš skutečné spojení. Polib ji pouze tehdy, pokud to myslíš opravdu vážně a máš pocit, že jsi poznal někoho, s kým by sis mohl nakonec rozumět víc.

Prostě jdi ven, jak by si šel ven s kamarádkou. Je to jednoduché. Buď upřímný a nevěděl ji za nos.

A ještě jedna kontroverzní věc, do které se ti asi také nebude chtít. Když budeš na rande, vyfoťte se. Ale obyčejný obrázek, jako když se fotí kamarád s kamarádkou. Žádné líbání se, prosím tě …

Na fotce nesmí být nic kontroverzní, žádné doteky, prostě obyčejná fotka. Klíčem je být nenápadný a nechat si tvou ex tvořit si v hlavě vlastní scénáře.

Přímé budování žárlivosti (zprávy a telefonáty)

Zprávy

Řekněme, že máš za sebou pravidlo nulového kontaktu. Tvrdě si na sobě pracoval, aby si ze sebe udělal lepšího muže a podařilo se ti nepřímo vyvolat nějakou žárlivost. Dalším krokem je vyvolat žárlivost přímo, přes zprávy.

Nezapomínej, že musíš být v první řadě nenápadný. Tvé zprávy nesmí křičet, že jejich píšeš jen proto, aby si jí ublížil. Hranice je opravdu velmi tenká a ženy nejsou hloupé.

Jak by tedy taková nenápadná zpráva mohla vypadat?

Například takto:

 

 

Vzpomněl si kamarádku. Tvá ex samozřejmě zachytí jen toto jedno slovo. Bude zvědavá, o koho asi jde a jak dobří „kamarádi“ jste. Ideálně by si měl vzpomenout kamarádku, kterou předtím neznala a o níž tedy dosud neslyšela.

Geniální na této zprávě je fakt, že je zároveň komplimentem pro tvou ex. Proto bude její mysl pracovat jako šílená.

„Kdo je Dagmar? Randí spolu? Proč jsem o ní neslyšela? Možná spolu nechodí, když na mě stále myslí během jejich rozhovorů. No kdo je do prdele Dagmar? Potřebuju to vědět!“

Druhý příklad je trošku riskantnější, proto preferují ten první. No s trochou štěstí to může dopadnout velmi dobře.

 

 

Když ti odpoví, že jste přece nic takového spolu nedívali, odpovíš jen:

 

 

V této chvíli je tvá robota dokončena. Zbytek už udělá mysl tvé ex.

„S kým ten film tedy díval? Byla to nějaká žena? A proč se mě na to vůbec ptal?“

Telefonáty

Posledním krokem v naší snaze vyvolat žárlivost jsou telefonáty.

Skvělá věc na telefonátech je to, že okamžitě slyšíš reakci druhé strany. Pokud tedy řekneš něco, co ji přinutí žárlit, pravděpodobně to hned z její hlavu vycítíš. Díky tomu můžeš zjistit, jestli tvá snaha opravdu funguje.

Ale jak přimět tvou ex žárlit během telefonátů?

V zásadě úplně stejně, jako při zprávách.

Řekneš její příběh a nenápadně vzpomeneš ženské jméno, které nezná.

„Zajímavé, že to říkáš. Včera jsem byl akorát s kamarádkou Majko a říkala přesně to samé, co ty.“

Až řekneš tuto větu, pořádně vnímej, co ti ex odpoví. Pokud ztichne nebo se změní její nálada, žárlí. Pravděpodobně má v hlavě něco jako:

„Nikdy se s žádnou Majko nekamarádíte. Kdoví, jestli s ní i spí ..“

Když žárlivost začne pracovat, většinou se v hlavě začnou tvořit ty nejhorší možné scénáře. Stačí ti už jen nechat zbytek práce na její mysl a budeš v pohodě.