Úplně se vypařte z dosahu Vaší bývalé lásky

Nehledě na to, jak dlouho jste spolu s Vaší bývalou přítelkyní byli, bude nejspíš trochu divné přestat s ní úplně komunikovat. Ale to je ve skutečnosti celá pointa! I když Vám Vaše Ex možná řekla, že chce být stále kamarádka – friend-zóna je hodně špatný nápad – stejně ji musíte nechat na nějaký čas úplně samotnou.

Pokud jste se dívali na tu bezplatnou prezentaci, kterou jsem doporučila v předešlém článku, pak pravděpodobně víte, proč je fáze „žádného kontaktu“ tak důležitá pro získání Vaší bývalé lásky zpět. Cílem je donutit Vaší bývalou partnerku zažít a uvědomit si, jaký bude svět bez Vás, což přiměje Vaší Ex stýskat si po Vás a uvědomí si, jaký je svět s Vámi po jejím boku.

Žádný kontakt s Vaší bývalou láskou = ŽÁDNÝ!

 

Oddělen od své přítelkyně

Najde se několik druhů výmluv, se kterými přijdete, a podle kterých byste měli zavolat nebo napsat své bývalé: možná jste si u ní zapomněli nějaké oblečení, možná mají Váš klíč, možná chodíte na stejnou hodinu Karate každé úterý. Ale nakonec tyto výmluvy nejsou pádnými důvodu pro kontakt s Vaší Ex partnerkou.

Pokud nejde o nějaký životní problém, kdy opravdu musíte svou bývalku kontaktovat, měli byste dělat během fáze „žádné komunikace“, co můžete, abyste se vyhnuli mluvení s Vaší bývalou přítelkyní.

Nesnažte se sami sebe přesvědčit, že mluvení s Vaší Ex během této fáze Vám pomůže získat ji zpátky … je to na delší dobu, toto bude fungovat spíše naopak a spíš ji zaženete.

 

Jak dlouho se své bývalé mám vyhýbat?

Doba, po kterou se potřebujete držet z dosahu Vaší bývalé lásky, se liší podle toho, jak dlouho jste spolu byli a jak vážný vztah byl. Ve většině případů byste měl čekat alespoň 30 dní, než k ní budete zase mluvit. Pokud jste s Vaší přítelkyní byl roky a rozešli jste se poprvé, měl byste čekací dobu prodloužit na 6 týdnů.

Nedokážu ani dostatečně zdůraznit jak moc důležitá je fáze „žádného kontaktu“ pro to, abyste se s Vaší bývalou partnerkou dali zase dohromady. Pokud budete podvádět nebo se složíte a zavoláte Vaší holce, ubližujete jen sobě a snižujete šance na úspěch.

 

Nevyhnutelná setkání s Vaší bývalou přítelkyní

Vaše Ex se možná pokusí Vás kontaktovat během periody „žádného kontaktu“ a to je dobré znamení. Proberu s Vámi, jak s bývalou slečnou komunikovat přes textové zprávy na telefonu v odděleném článku na této stránce, ale pokud si nejste jistý, jak s Vaší Ex mluvit, když zavolá, podívejte se na toto video, jak takové hovory zvládnout.

Pokud se nechtěně setkáte se svou Ex během nějakých jiných aktivit, jako například v obchodě nebo v kavárně, vždycky byste měl být přátelský a udržet konverzaci ultra-krátkou. Určitě byste neměl být drzý nebo utéct, ale určitě byste se měl vyhýbat dlouhým konverzacím nebo emocionálním, slzy vyvolávajícím diskuzím. Chcete, aby si Vaše Ex láska myslela, že jste s rozchodem smíření a že je Vám bez ní dobře.

Někdy je úplné vyhnutí Vaší bývalé neproveditelné. Toto je pravda pokud jste kolegové v práci nebo spolu chodíte do školy. Znovu, aplikujeme tu samou filosofii: nedávejte Vaší Ex nijak najevo, že Vám zlomila srdce nebo že ji chcete zpátky, snažte se nedostat do vážných konverzací o Vašem vztahu a vždycky udržujte setkání s Vaší bývalou přítelkyní tak přátelská a pozitivní, jak to jen půjde.