Je to jedna z nejhorších situaci a obvykle vypadá asi takto …

Říkal si, že je to ok.

Rozchod byl vlastně docela fajn rozhodnutí a první týdny si vlastně spokojený, že to tak dopadlo.

Jenže jak ubíhal týdny, uvědomil sis, o co si opravdu přišel a jak hodně pro tebe opravdu znamenala.

Rozhodneš se, že ji chceš zpátky a zkusíš zjistit na čem si pomocí nějaké nenápadné, nic nenaznačujúcej SMS…

 

 

Nezbytná facka od reality je na světě a vysněnou idilku, jak to dáš do pořádku a ona se k tobě vrátí nahradil hněv, smutek a žárlivost.

Tvá bývalá si našla někoho jiného.

Ale před tím, než začneš propadat emocím a zprava nějakou hovadinu, prosím zastav se a vyslechni mě.

Ano, je to špatné. Ale není to konec světa a dá se s tím něco dělat.

Šance získat ji zpět, když má někoho jiného stále existuje a právě to, jak to udělat, se dozvíš v tomto článku.

 

Ale předtím než se k tomu dostanu …

Pravděpodobně zde hledáš návod na to, jak svou ex získáš zpět. Krok za krokem.

Problém však je, že znovu získat bývalou partnerku není tak jednoduché. No dá se to.

Je to zdlouhavý proces, který vyžaduje strategické myšlení, správný plán a přiznávám se, že i trochu štěstí. Je toho tolik, že popsat to v jednom článku je doslova nemožné.

Můj definitivní návod, jak získat zpět bývalou přítelkyni, obsahující úplně všechno, co k tomu potřebuješ najdeš na odkazu níže.

 

No dost bylo předmluvy, pojďme tedy krok za krokem zjistit, zda u tvé bývalé máš stále šanci.

A abychom to spolu věděli zjistit, potřebuješ jako úplně první pochopit…

Pozor, aby tě „náhradník“ nepovažoval za riziko

Nic lidí nemotivuje víc, než strach ze ztráty a společný nepřítel.

V případě, že tvá ex randí s někým novým, za žádnou cenu mu nedej najevo, že ji chceš získat zpět.

Hrozí totiž, že:

  • Ucítí, že ji chces dostat zpět a on si ji začne chránit a zabraňovat tomu, aby jste se setkali.
  • Začne podporovat její negativní pohled na tebe, malovat tě černě a bude si s ní budovat vztah podobně, jak si ho budují dvě kamarádky, když za zády pomlouvají zde třetí.

Jednoduše řečeno, je důležité, aby tě nevnímal jako hrozbu a aby si z tebe s tvou ex nevytvořili konverzační objekt, ze kterého si budou dělat srandu, čímž by si akorát prohloubily vztah (je to nepěkné, ale i pomluvy jiných je forma budování souznění mezi 2 osobami).

Jak se tomu vyhnout?

Jak jsme si vysvětlili výše … V momentě, kdy tě její nový partner začne považovat za riziko, tvoje šance získat ji zpět se dramaticky sníží a proto se musíš za vyhnout tomu, aby si tvé snahy všiml. Ale jak?

Nenápadností.

Jde o to chovat se tak, aby si zároveň pozitivně působil na emoce tvé ex (a vyprovokoval v ní touhu vrátit se k tobě) a aby si to dělal způsobem, který nevzbudí zbytečnou pozornost.

Pokud to dokážeš, nejen že tvůj „náhradník“ si nic nevšimne, ale v momentě kdy si to konečně všimne už bude pozdě.

Aby si to dokázal, musíš se vyhnout této 1 chybě:

Největší blbost, kterou můžeš udělat je ukázat své karty dříve, než to má smysl.

Pokud je její nový vztah čerstvý a její negativní emoce vůči tobě silné, nepomůže ti to, ona tě i tak odmítne a akorát se prozradíš (a riskuješ utužení jejich vztahu, jak jsem psal výše).

Jak to tedy udělat?

Co chces udělat místo toho je nedat jí najevo, že ji chceš zpět a místo toho se zaměřit na změnu její postoje. Potřebuješ, aby vychladly její negativní emoce a aby místo toho začala vzpomínat na to dobré a aby si jí začal chybět.

Jakmile to dokážeš, způsobíš, že bude zmatená z vlastních pocitů a z toho, že cítí silné emoce ke dvěma různým mužům a neví co vlastně chce.

A nejpravděpodobnější je, že se pokusí svěřit tomu, kdo by ji měl poslechnout a podpořit (její nový přítel).

Je otázkou, kdy se to stane, ale pokud své karty zahraješ dobře, stane se to.

A jak si myslíš, že zareaguje její nový partner při slovech, že jeho nová partnerka je stále navázána na jejího bývalého?

Pravděpodobně ne dobře a dříve, než pochopení a podpory se jí dostane hádky, žárlivé scény a uražení se. A pokud na tebe její nový partner začne útočit a ochraňovat ji před tebou v tomto bodě, nebude to mít žádnou sílu. Proč? Protože její emoce vůči tobě se změnily a zatímco v minulosti by na tebe začala kydat spolu s ním (protože hněv a negativní emoce vůči tobě), nyní to už bere jako útok na někoho, koho má ráda a začne se tě naopak zastávat.

A pokud se tak stane a oni se následně rozejdou, máš jednak otevřené dveře k návratu k ní a navíc … nemáš se proč cítit špatně, protože to bylo na konci dne ICH rozhodnutí a nemůžeš za to, že ona mě k tobě silné emoce a on to neví přežít.

Ok. Toto je ideální způsob, jak ji dostat zpět v případě, že randí s někým jiným, ale upozorňuji, že ačkoliv šance, že to vyjde existuje, není to stoprocentní a nemusí se to vždy podařit.

Jaká je šance, že mu ji probereš a získáš ji zpět?

Jak jsem psal vícekrát, snažím se k lidem přistupovat upřímně, nelhat jim a neslibovat jim, co nedokážu splnit.

Stojím si za tím, že povolanější rady na téma „jak získat zpět bývalou“ nenajdeš nikde jinde a samozřejmě vedle těch řadách zdarma nabízím i prémiový kurz, ale nebudu kvůli jeho prodeji lhát, zavádět, slibovat nesplnitelné a ohýbat realitu (možná právě proto jsou ty rady kompetentní, haha).

A realita je taková, že i tvá bývalá partnerka je pouze člověk a má na konci dne svobodnou volbu rozhodnout se, co chce od vyberte a co dál.

Dokážu ti pomoci pochopit skutečné příčiny, proč jste se rozešli a ukázat ti ty nejlepší techniky, jak jí ukázat, že ses změnil, vzbudit v ní pochybnosti o svém rozhodnutí a probudit tak touhu vrátit se k tobě … Ale stále platí, že nejsem čaroděj a ani nevím číst myšlenky a i když jsem dokázal pomoci obrovskému množství párů, někdy to bohužel nevyjde.

Pokud tě to zklamalo a nehodlají číst dál, tak promiň a měj se 🙂

Jestli mě chápeš a ocenit, že svým čtenářům nehodlám lhát, pokračujeme …

Rozumím, že to není na 100%. Jakou mám tedy skutečně šanci?

Zde hned na začátek upozorňuji, že nepopisuje statistické data z výzkumu ale pouze můj pohled na věc z rozhovorů z mnoha muži a ženami mimo tuto stránku (jsem sociální, výračný člověk a zajímám se).

A co je smutné …

Většině mužů a žen to nevyjde a získat zpět jejich ex se podařilo přibližně 1 z 5 lidí, se kterými jsem se na toto téma bavili (a že jich bylo). A to mluvím o rozchodech obecně – v tomto konkrétním případě (ex randí s jiným) to vycházelo doslova na jednomístná procentuální šanci.

Ale mám i dobrou zprávu …

Pointou tohoto mého „výzkumu“ (s hroznou metodikou a nedodržením pravidel, jak by statistický výzkum měl vypadat a žádný recenzovaných časopis by ho nezveřejnil) bylo pochopit, jak postupovali, jaké chyby dělali a jak to dopadalo u lidí, kteří nehledali pomoc zkušeného člověka, ale šli na vlastní pěst.

A jakmile jsem rozeslal e-maily mým bývalým klientům, kteří se v této situaci ocitli (tzn. Ex mě někoho nového a oni ji / ho chtěli zpět) a neřídili se vlastními emocemi, ale postupovali podle mých rad, dozvěděl jsem se, že vrátit se zpět k bývalému se podařilo až polovině z nich.

A ve srovnání s ostatními alternativami (jít na vlastní pěst, volat věštkyni, nebo poslouchat lidi co slibují nemožné) je to sakra dobrá šance.

Pozor: Tvá EX tě s ním bude srovnávat

Všichni to po rozchodech děláme a nevyhne se to ani tobě.

Můžeme samozřejmě společně doufat, že její nový partner se k ní chová jako hovado, čehož následkem jí začne chybět vztah s někým dobrým (s tebou) a začneš jí chybět.

To je ideální situace, ale co když se to nestane? Jak ji dostat zpět, pokud se k ní její nový partner chová jako k princezně?

Co když se k ní její nový partner chová dobře?

Než se na tuto situaci podíváme hlouběji, chci abys lépe pochopil, co znamená „chovat se k ní dobře“.

Dobré chování není v tomto kontextu ani tak o otevírání dveří a stání v restaurací (tím neříkám, že to není důležité), ale o něčem hlubším …

Je to o schopnosti na věnovat vlastní partnerce pozornost, snažit se naplňovat potřeby a touhy, komunikovat s ní, poslouchat ji, být její oporou a nesoudit ji. Jednoduše – být partnerem, který má partnerku upřímně rád a záleží mu na ní.

A pokud si se k ní v tomto kontextu choval špatně a její nový partner se k ní chová dobře, není to vždy nejlepší pozice a nedá se vždy očekávat, že se žena vrátí ze vztahu, kde to funguje do vztahu, kde to nefunguje.

Naštěstí, ačkoli získat ji zpět za takových okolností není jisté, stále to možné je.

Jak je to možné?

Je tomu tak proto, že ačkoliv na logické úrovni jí může ten nový vztah připadat lepší, na emoční máš oproti její novému parner něco, co on ne…

Emoční pouto

Ať se k ní její nový partner chová jakkoliv dobře, na konci dne to nemusí nic znamenat.

Mnoho žen se na konec i tak chce vrátit k jejich bývalému partnerovi, protože ani objektivní lepší chování muže, ke kterému nic necítí nemůže vždy trumfnout hluboké city, které přechovává k jejímu bývalému partnerovi (ať už se choval jakkoli).

A právě toto je citlivé místo, které se pokusíme využít.

Namísto slibování, že budeš lepším a bojování o její srdce logikou budeme o její srdce bojovat emocemi: Využitím faktu, že ať už bylo jakkoliv, stále k tobě přechovává silné emoce a to je něco, co jí její nový partner dát nedokáže.

Co když se k ní její nový partner chová špatně?

Toto je ta jednodušší situace a při troše štěstí (a při tom, jak se dnešní muži chovají) je to i tvůj případ.

Jak jsem již řekl, tvá ex Vás bude navzájem porovnávat a je pouze otázkou času, kdy k tomu dojde.

A pokud se ocitne v situaci, kdy objektivně vidí, že:

  • Její nový partner se k ní chová horší, než ty
  • K jejímu novému partnerovi necítí tak silné pouto, jak k tobě

…je pouze otázkou času, kdy ji to začne přirozeně táhnout do vztahu, který byl objektivně lepší po všech stránkách. Tj. vztah, který měla s tebou.

Neuvážený rozchod a facka od reality

Ačkoli to nebude znít pěkně, lidé se někdy chovají jako idioti a je možné, že se to stalo iv tomto případě.

Je zcela možné, že si objektivně nic strašného nedělal a tvé ex jednoduše přerostlo její ego přes hlavu, setkala někoho, kdo v dané chvíli působil lépe a ona se rozhodla to využít.

Jenže není všechno zlato co se bliste a ona může po 1-2 měsících zjistit, že udělala obrovskou chybu, že muž který jí slibovali hory doly se jí ve skutečnosti pouze chtěl pouze dostat do kalhotek a že někoho jako ty už tak snadno nenajde .

Píšu to proto, že ne každý vztah, kdy žena muže opustí pro jiného, ​​padá na mužově neschopnosti chovat se k jeho partnerce dobře a někdy je opravdu problém na její straně (a na straně jejího nevyrovnanosti, malichernosti, nespokojenosti a přehnaném sebevědomí).

A ačkoliv to není příjemné, je důležité podívat se na věci v širším kontextu a neztrácet důvěru v lepší budoucnost. I tvá EX je pouze člověk a mohla udělat chybu. Pokud ji udělala a uvědomila si její důsledky a donutilo ji to popřemýšlet nad sebou a nad tím, co jsou skutečné hodnoty, stojí za to jí dát šanci.

4 kroky, jak ji získat zpět, pokud si našla někoho jiného

1. Období nulového kontaktu

O období nulového kontaktu jsem už psal podrobně v tomto článku, tak v mém kompletním návodu, jak získat zpět bývalou partnerku a tak se k němu nechci podrobně vracet.

[Box type=“info“]

Pravidlo nulového kontaktu v kostce

Pravidlo nulového kontaktu je období, kdy úplně přerušíš všechny kontakty s tvou bývalou partnerkou s cílem využít lidskou podstatu (chceme to, co nemůžeme mít a nevážíme si to, co máme) a dosáhnout, aby si jí začal chybět a aby její negativní emoce nahradil vzpomínkový optimismus (jakmile jí chybíš, její mozek začne vytlačovat negativní vzpomínky a bude si minulost s tebou idealizovat)

[/Box]

Pokud sis mé články na toto téma četl, tak už určitě víš, že obvykle doporučuji 3 různé délky období nulového kontaktu, a to:

  • 3 týdny nulového kontaktu
  • 1 měsíc nulového kontaktu
  • 6 týdnů nulového kontaktu

Jenže pravidla se musí v jistých okolnostech porušovat a právě toto je ten případ. 3, 4 nebo 6 týdnů je v této situaci příliš dlouhá doba a proto doporučuji přerušit kontakt pouze na 2 týdny.

Proč pouze 2 týdny? Stačí to?

2 týdny je skutečně krátká doba (delší období znamená, že efekt období nulového kontaktu na tvou ex by byl silnější), ale pracujeme zde přece jen s lidskou přirozeností a jít si nulový kontakt déle, než 2 týdny by znamenalo vznik zbytečných rizik, které nestojí za silnější emoční vliv na tvou ex, který bychom za jiných okolností chtěli dosáhnout.

Za prvé, zůstat v období nulového kontaktu dlouhodobě pokud víš, že tvá ex se setkává s někým jiným je pořádný nápor na psychiku a nejeden muž něco takového dlouhodobě nezvládne.

A co je důležité – ono to není ani tak mimo a tvé tělo ví, proč mu to nevoní.

City k člověku totiž rostou časem a čím déle ji s jejím novým partnerem necháš samotě, tím více riskuješ, že se do něj zahledí až příliš a získat ji zpět bude mnohem těžší.

Jednoduše řečeno: Období 2 týdnů doporučuji proto, protože je to dostatečně dlouhá doba na to, aby si v ní vyvolal smutek z toho, že nejsi v jejím životě a zároveň dostatečně krátce n to, aby se během toho stihla příliš navázat na jejího nového partnera.

2. Obnov vaše společné pouto

Pokud se zpětně podívám na své vztahy, je jedna věc, kterou jsem fakt nedokázal snést. A bylo to to, když se moje přítelkyně kamarádila, resp. byla denně v kontaktu se svým bývalým.

Možná to zní, jako že jsem chtěl svou přítelkyni kontrolovat, nebo že jsem byl prostě žárlivý, pravdou však je, že mi je jedno, co si o tom myslíš. Čisté přátelství mezi bývalými partnery jednoduše neexistuje a viděl jsem příliš mnoho na to, abych mohl říct opak.

A buď teď upřímný ty. Líbilo by se ti, kdyby se tvá frajerka / manželka setkávala se svým ex?

Ještě to otočme.

Představ si, že potkáš nové dívka. Je perfektní. No její nejlepší kamarád je její ex. Tedy někdo s kým spávala. Kdo se jí dotýkal na tisíc způsobů a šeptal jí do ucha ty nejintimnější věci. Vypráví se s ním každý den, setkává se s ním a když ji něco trápí, řekne to jemu, ačkoli by emocionální podporu měla dostat od tebe.

Byl by si s tím v pohodě a šel bys do toho vztahu?

98% mužů ne.

A bez studu přiznávám, že ani já ne.

Tak už máme jasno. Ale nač nám je tato informace v naší snaze?

No třikrát hádej, jdeme naštvat jejího přítele tím, že se s tvou ex skamarádit 🙂

Buď její kamarádem

V této chvíli se nemůžeš soustředit na to, že ji chceš zpátky. Vyhoď si to z hlavy, i když chápu, že je to sakra těžké.

No v této chvíli je to to nejlepší, co můžeš udělat.

Jak jsem již řekl, je velmi vzácné, aby byl nějaký muž v pohodě s tím, že jeho frajerka / manželka je v kontaktu se svým ex. Proto její nový přítel určitě nebude v pohodě s tím, když zjistí, že jste si k sobě opět našli cestu. Výsledek? Mezi ním a tvou ex to způsobí napětí.

A přesně to chceš. Od této chvíle udělá on nevědomky veškerou práci za tebe.

Buď její oporou

Nyní přichází tvá chvíle. Její vztah je napjatý a ona potřebuje podporu. To je tvůj čas. Pokud jí dovolíš se otevřít a docílíš, aby ti znovu důvěřovala, prakticky si vyhrál.

Přemýšlej nad tím.

Potřebuje podporu, ale od přítele ji nedostává, protože jsou „díky tobě“ na nože. Když jí tuto podporu dáš ty, automaticky tě začne se svým současným přítelem porovnávat.

Ale pozor. Když mluvím o podpoře, nemluvím o tom, aby si její zachraňoval vztah. Nechci, aby si o něm vůbec mluvil. Pokud chce, aby si její poradil s jejím vztahem, odmítněte to tak zdvořile, jak jen to bude možné.

Při čemkoliv jiném, což vyžaduje podporu, tam však pro ni budeš na 100%.

3. Obnov svou přitažlivost přes SMSky

Udělejme si krátkou rekapitulaci.

Provedli jsme zkrácenou verzi pravidla nulového kontaktu. (Aby spolu neměli příliš mnoho klidného času). Pak jsme se s ní opět skamarádili, abychom ji pak dokázali emočně podpořit, protože jsme se stali „odpovědnými“ za problémy v jejich vztahu.

Toto by bylo, ale co dál?

Inu, třeba POMALU začít budovat přitažlivost.

Co myslím tím „pomalu“?

Chybu, kterou dělá mnoho mužů, je fakt, že místo aby postupně vpluly do vody, skočí rovnou do nejhlubšího místa a utopí se. Obrazně samozřejmě stále mluvím o přitažlivosti.

Tak či tak, přijít za ní a pozvat ji rovnou na rande je příliš velké riziko.

Proč?

Protože si zatím nevybudoval absolutně žádnou přitažlivost. Žádnou chemii. Není v tom žádná romantika. A ženy milují romantiku. Milují, když se muž snaží o jejich pozornost. Takže když všechny tyto kroky přeskočíš a rovnou ji pozveš, obvykle to nezabere.

Řekněme, že tvá bývalá má nového frajera. Si na tomto webu a udělal si všechno, co jsem psal. Zkrácené období nulového kontaktu, následně si se stal jejím kamarádem. Její frajer se naštval a jsou rozhádaní.

Místo aby ses do toho vrhl po hlavě, uvědom si, že nejlepší vybuduješ přitažlivost na osobním setkání. Znamená to, že přes zprávy jí jen podvědomě něco naznačit, počkáš, dokud vybuduješ trocha přitažlivosti, následně se dostaneš k telefonátu, tam vybuduješ trocha přitažlivosti a nakonec ji pozveš na rande, kde to celé završ.

Odkaz na článek TUTUTUTUTUTUTU !!!!!

4. Navrhni jí, ať se setkáte

Podařilo se ti zvládnout období nulového kontaktu.

Byl si jejím přítelem a oporou.

Přes společné psaní si se ti podařilo obnovit vlastní přitažlivost a tím i její zájem o tebe.

Nyní je čas zjistit, jestli se to vyplatilo.

Tak jako celý čas, i v tomto bodě chceme zůstat mimo radar. To znamená, že pozvání ven Formuluj jako setkání dvou kamarádů a v žádném případě ne jako rande.

V tomto bodě je možné, že tě zpočátku odmítne, protože se nepatří, aby se dívka ve vztahu setkávalo s jejím ex.

Pokud se tak náhodou stane a ona tě odmítne, nevzdávej se a vrať se ke třetímu bodu (budování přitažlivosti) před tím, než se ji znobu pokusíš dostat ven.

Co když řekne „Ano“?

Pokud řekne ano a je skutečně ochotna setkat se, si na dobré cestě a můžu ti pogratulovat.

Znamená to totiž 2 věci:

  • Stále k tobě něco cítí
  • Svého nynějšího partnera nerespektuje natolik, aby ti řekla „ne“

A to je důležité (a dobré pro tebe) z důvodu, že partnerka, která svého přítele skutečně miluje a respektuje, by si něco takového nedovolila. Za žádnou cenu by neflirtovala s jiným mužem se kterým před tím něco měla a natož ne, aby s ním potají chodila ven.

Pokud tedy tvé pozvání ven akceptuje, znamená to, že její nezáleží na vztahu a citech její nynějšího partnera natolik, aby si odepřela vlastní touhu vidět tě.

A nevím jak to vidíš ty, ale podle mě to je dobré znamení (pro tebe;)).