Pokud se s Vámi rozešla Vaše bývalá přítelkyně – a především, pokud se tak stalo nečekaně – pravděpodobně se potýkáte s přívalem emocí. Pravděpodobně cítíte potřebu ronit slzy a Vaše zlomené srdce bude nejspíš také cítit návaly vzteku, zmatku a bezmoci. Tohle všechno jsou naprosto normální pocity, které přichází s rozchodem, ale pokud chcete svou Ex získat zpátky co nejdříve, potřebujete vědět, co dělat v těch prvních dnech po rozchodu.

Ačkoli si uvědomuji, že už je možná pozdě, je zde pár věcí, kterým byste se měli pokusit vyhnout po rozchodu s Vaší bývalou láskou. Jedna z nejdůležitějších věcí je pokusit se vyhnout tomu, aby Vás Vaše bývalá přítelkyně viděla brečet nebo aby viděla, jak moc zničený jste. Podívejte se na tohle skvělé video, které ukáže víc běžných chyb, které lidé dělají v pokusu o usmíření se svým bývalým.

Nehádejte se se svou bývalkou

Možná se budete chtít zeptat svou bývalé přítelkyně, proč se s Vámi chce rozejít. Také Vás možná bude lákat omluvit se Vaší Ex za všechny chyby a budete chtít říkat, že se změníte, pokud se s Vámi nerozejde. Ale tohle nejsou zrovna efektivní činy, nejlepší bude, když jednoduše přijmete rozchod a odejdete, jak nejdřív to bude možné.

Budete to muset přijmout tak, jak to teď je, nic co řeknete nebo uděláte v tu chvíli, to nezmění. Také budete nejspíš muset přijmout fakt, že se nedozvíte, proč se s Vámi Vaše bývalá láska chce rozejít, tedy se nejspíš nedostaví pořádné ukončení vztahu. Ačkoli to nejspíš bude těžké, snažte se přijmout rozhodnutí Vaší Ex tak jak je a nechte ji samotnou, jak nejrychleji to půjde.

Řekněte svojí bývalé přítelkyni/manželce, že rozchod byl dobrý nápad

 

Přilepená bývalka

Pokud jste právě teď na této stránce, je možné, že jste právě zanechali svoje bývalé lásky samotné a jste na cestě vyhrát je zpátky. Pokud jste udělali nějaké chyby, které popisuji výše – brek, omlouvání, prosby o odpuštění – není tak pozdě napravit škody.

Nejefektivnější způsob je napsat Vaší Ex partnerce mail nebo textovou zprávu s tím, že si myslíte, že rozchod byl skvělý nápad a že to bylo naopak moudré rozhodnutí. Zkuste něco jako, „Přemýšlel jsem o tom trochu víc a asi máš pravdu … nebylo to mezi námi teď dobré a nejspíš jsme to oba takhle cítili. Být od sebe je nejspíš dobrý nápad.“

Jakmile pošlete svou bývalé slečně tuto zprávu s vysvětlením, proč si myslíte, že to byl dobrý nápad, je na čase absolutně přerušit veškerou komunikaci. Vaše bývalá partnerka možná odpoví na zprávu a pokusí se o konverzaci, ale teď na to není vhodná chvíle.

 

Získání správné rady hned od začátku

Teď když jste se se svou Ex oficiálně rozešli, úloha získání jí zpět může začít. Toto je dobrá chvíle pro hledání krok za krokem návodů, které ukazují všechny možné scénáře během Vaší cesty za získáním jejího srdce.

Stejně tak jako byste nezkoušeli opravit Vaše nové BMW – tedy pokud nejste mechanik – neměli byste předpokládat, že víte, jak získat Vaší Ex zpět, pokud nejste expert na vztahy. To je důvod, proč vždy doporučuji investovat do návodu od ceněného guru přes vztahy, jako je Vztahový Restart.

Vztahový Restart je kompletní 100 stránkový manuál, který obsahuje všechno to, co potřebujete vědět, abyste získali svou Ex lásku nazpět.