Neexistuje mnoho pocitů srovnatelných s tou vlnou emocí, kterou pocítíte, když víte, že Vaše bývalá již potkala během pár dní po vašem rozchodu někoho jiného. Je to bolestná myšlenka, a je to myšlenka, která dokáže silného muže proměnit v hromádku neštěstí. Ale zatímco to v tom okamžiku vypadá hrozně, není situace tak špatná, jak si člověk myslí.

A bez ohledu na to, jak bolestné je vědět, že Vaše bývalá přítelkyně má někoho nového, neměl byste teď nic dělat ani říkat. Když se budete zkoušet své ex na tuto novou osobu vyptávat, určitě naděláte spoustu nenapravitelné škody a šance na získání Vaší Ex zpátky se silně zmenší.

Když budete zkoušet jejich vztah sabotovat, zničíte tím každou naději na Vaší bývalé přítelkyně zpátky. A proto to snášejte důstojně a zkuste to akceptovat jako nešťastnou skutečnost.

Je to jen vztah k vyplnění mezery!

Důvod číslo jedna, proč se nemusíte příliš zneklidňovat, je, že se Vaše Ex schází s někým jen proto, aby zažila nějaké nové „krátké milostné dobrodružství“. Ona není zblázněná láskou a nebyl jste v její hlavě prostě „nahrazen“. Je to jen situace, kterou nazýváme „vztah k vyplnění mezery“.

Tato náplast představuje pro Vaši Ex cestu k vyčištění hlavy od bolesti, kterou jí Váš rozchod způsobil, a prostě to dělá tak, že vylučuje samotu, která logicky jinak provází život svobodných. Mnoho vztahů s vyplňovači mezery končí za 3 až 5 týdnů a tedy i vztah Vaší bývalé s vyplňovačem pravděpodobně vydrží jen krátce.

Zapamatujte si, že vztah s vyplňovačem není romantický vztah, který by se zakládal na lásce. Protože Vaše ex našla tuto osobu ve velmi krátké době po rozchodu, je šance, že by se k sobě dlouhodobě hodili, minimální. A jak už jsem se zde zmínila, to je pro Vás dobrá zpráva.

 

Výhody plynoucí z vyplňovacího vztahu Vaší bývalé

Je pro Vás těžké uvěřit, že vstup této nové osoby do života Vaší ex zvyšuje Vaše šance na to, získat ji zpět? To je pochopitelné. Ale věc se má tak: Jakmile si Vaše Ex partnerka uvědomí, že tenhle vyplňovací vztah nemá dlouhodobě smysl, a že tato nová osoba vlastně není tak úžasná… pak se náhle můžete vynořit, abyste své Ex nabídl alternativní možnost k její samotě.

Poněvadž Vaše bývalá láska nikdy neměla příležitost být sama a prožít si depresi po rozchodu, bude po tomto dalším rozchodu s vyplňovačem konfrontována touto „samotářskou“ skutečností a těžko se bude vyrovnávat s faktem být najednou sama. Příhodně, pokud by zrovna končila Vaše fáze „Žádného kontaktu“, dostanete možnost získat Vaší Ex zpátky v okamžiku, kdy bude prožívat po-rozchodovou bolest v srdci a samotu.

Když budeme předpokládat, že jste své karty rozdal dobře, budete schopen sám sebe ukázat jako: a) lepší možnost, než byl ten druhý muž, se kterým se Vaše Ex scházela jako s vyplňovačem a za b) možnost pro Vaší bývalou partnerku uprchnout z bolesti po rozchodu. Až se tedy Vaše bývalá přestane scházet s panem Vyplňovačem, buďte připraven zakročit.

 

A co když je to přece jen víc, než vyplňovací vztah?

Pokud máte podezření, že Vaše Ex našla někoho, kdo Vás nahradí a tato osoba není jen vyplňovačem (což je nepravděpodobné, ale možné), budete pro její získání potřebovat návod od experta. Klikněte zde a podívejte se na bezplatné prezentační video… v tomto videu hovoří o psychologických technikách, které můžete použít, aby se Vaše Ex odtrhla od nově nalezeného partnera.